"Kto Na Propsie" tekst piosenki
"Kto Na Propsie"
(feat. Bonson)
[Filipek:]
W chuju mam, kto jest u ciebie na propsie
O kim w 2k18 tu było głośniej
To nowy Filip, powiedz swojej młodszej siostrze
Że nie śpiewamy piosenek i niech nie cytuje w poście
W chuju mam, kto jest u ciebie na propsie
O kim w 2k18 tu było głośniej
To nowy Filip, powiedz swojej młodszej siostrze
Że nie śpiewamy piosenek i niech nie cytuje w poście
Dobrze wiem, co o nas mówisz, kiedy wchodzimy na backstage
Mimo, że do mnie pisałeś, czy pijemy przed koncertem (CO?!)
Rok temu dostałem screeny
Jak się śmiejesz z moich rapów, dziś masz usta z wazeliny (POW, POW, POW)
Już nie jestem tym drewniakiem
Chcę wyciągnąć z rapu papier
Choć co druga suka sapie
Możesz teraz mnie wpierdolić na kolejnych absurdach
Bo za wyrwane z kontekstu słowa się nie będę wkurwiał (O!)
Pokazałem ziomom od freestyli
Że się można wjebać w mainstream i chyba dzisiaj nie żal mi
Tej dogrywki z 2015
Bo odkułem się na płytach i za siebie już nie patrzę (O!)
Czuję się tak, jak Eminem
Bo mi podkładali nogi, gdy szedłem przez każdą milę
Żebyś sobie nie pomyślał, nie hejtuję autotune'a
Ale z tym mi też nie hulasz, możesz śmiać się, że cebula
W chuju mam, kto jest u ciebie na propsie
O kim w 2k18 tu było głośniej
To nowy Filip, powiedz swojej młodszej siostrze
Że nie śpiewamy piosenek i niech nie cytuje w poście
W chuju mam, kto jest u ciebie na propsie
O kim w 2k18 tu było głośniej
To nowy Filip, powiedz swojej młodszej siostrze
Że nie śpiewamy piosenek i niech nie cytuje w poście
Wychowała mnie Molesta, 52 Dębiec, stary Marshall
Pisałem po nocach teksty jeszcze zanim przyszedł warsztat (O!)
Jeszcze nim był hitem rap
U mnie leciał non stop 2Pac i mnie jarał Hit 'Em Up
Dzisiaj trap, dzisiaj hype, wpadam tu jak skurwiel w wersach
Choć jest coraz trudniej w tekstach czekasz jak na Brudne Serca
Z rapu do dziś nie mam Merca, choć na oku Skoda Fabia
Na koncertach trzoda nadal, po koncertach szkoda gadać
A twój idol to żenada
Jego kumpel ma siusiaka, ale jaj brak mu tu nadal
Za moje cwaniakowanie mieli tu zbić mnie jak szmatę
A jedynie Jack Gadovski chciał mi zrobić wjazd na chatę
Co jest kurwy, Filipek nie gra już chujni? (Jak to kurwa nie robi? No zobacz jak to nawijasz)
Przecież byłem planem B na kawałki tej wytwórni
Mój rap tutaj jest jak Tesla i się zgodzisz mordo ze mną
Chociaż po nim nie pojedziesz to spróbuj go chociaż przełknąć
W chuju mam, kto jest u ciebie na propsie
O kim w 2k18 tu było głośniej
To nowy Filip, powiedz swojej młodszej siostrze
Że nie śpiewamy piosenek i niech nie cytuje w poście
W chuju mam, kto jest u ciebie na propsie
O kim w 2k18 tu było głośniej
To nowy Filip, powiedz swojej młodszej siostrze
Że nie śpiewamy piosenek i niech nie cytuje w poście
[Bonson:]
Idę jak Pan, nie patrzę się za plecy
Na smyczy mam cały ten kurwa syf
Mi patrząc w oczy raczej nie zaprzeczysz
A jeśli już, no to za przeproszeniem but na pysk
Jak już zbijamy piątki to coś postaw
Ja się odstawię, resztki mam honoru
Jak nie zbijamy, rozkmiń o co wojna
I czy żeś dobrze przepracował czas pokoju
Nie zrobiłem nic by to wydać
Ty byś nie zrobił nic, by to sprawdzić i kwita (PA!)
Się ponapinały byczki #corrida
Hasztag tak bardzo z dupy jak twoja ostatnia płyta
Chodzę na czarno, bo żałobę mam po czasie
Który tracę tu sprawdzając polski rap, kurwa nie wiem po co
Lekarz mi stwierdził zaburzenie wprawdzie, ale żeby aż tak pierdolniętym być to nie jest spoko
- AZLyrics
- F
- Filipek Lyrics
album:
"Następny Do Piekła" (2019)
You May Also Like
Żabson - "Trapollo" Trapollo (Trapollo)
Mówią mi, że robię Disco Polo (Polo)
Ja tylko robię kwit jak w Disco Polo (Polo)
Odkryłem nowy styl (styl)
Tam, gdzie nie byłeś ty (ty)
Ja byłem tu pierwszy jak Marco Polo (Polo)...
Kizo, Qry & Claysteer - "Toskania" Krętymi drogami
Jak z Wenecji do Portovenere
Na takiej trasie
Zrozumiałem szczerze
Jak posiadam wiele
Nie chodzi o cele
Nie chodzi o cen
Dzisiaj mogę bankrutem być
Bo jutro będę milionerem
Znowu mam...
Beteo - "WIDOK BLOCK" Widok blok, 27 i czwarte piętro
Parę razy kusił skok
Spakowałem się i przeszło
Ale nie na długo, bo się okazało, że problem jest ze mną
Bo go zabrałem ze sobą
Tu wszystko na grubo, dzieciak nie ma...
Ronnie Ferrari - "Szubienica" Gdybym się urodził w Polsce
Całkiem nieironicznie
To patrzyłbym inaczej na mosty przy Wiśle
Nie mógłbym zapalić babci znicza, na płytce
Babciu, wrócę, jak się skończy wojna za Ojczyznę
Choć nie mam...
Zeamsone - "Chce Cię Kupić" Nic tu się nie stało przypadkiem
Widujemy się
Mogę tu być na zawsze, mogę tu uciec jutro
Może tu dziś Cię znajdę, może nie będzie za późno
Co, że nie zawsze jest z fartem, mówi się kurwa trudno
Może...