Текст пісні "Вони Мали Все"
"Вони Мали Все"
Під найкращі ритми гітари з Іспанії
Танцюють танго не разом пан і пані
Вони загубилися в колючому тумані
Незнайомці, що знають одне одного напам'ять
Вони мали все
Окрім майбутнього
Й згубився сенс
Любов сховала своє лице
І навіки забула за це
Бо вони мали все
Окрім майбутнього
Й згубився сенс
Любов сховала своє лице
І навіки забула за це
Коли були разом, здавалося, що тепло
Та то було справжнє пекло
Обпеклись дощем, неначе полум'ям
Та він під плащем, а вона гола
Вони мали все
Окрім майбутнього
Й згубився сенс
Любов сховала своє лице
І навіки забула за це
Бо вони мали все
Окрім майбутнього
Й згубився сенс
Любов сховала своє лице
І навіки забула за це
Вони мали все
Окрім майбутнього
І знали це
І все по суті так і склалося
А їх любов в стороні стояла
І сміялася
Бо вони мали все
Окрім майбутнього
І знали це
І все по суті так і склалося
А їх любов в стороні стояла
І сміялася
- AZLyrics
- G
- Gelya Zozulya (Геля Зозуля) Lyrics
You May Also Like
SKOFKA - "Чути Гімн" В небі чистому чути грім
В небі свист, але чути гімн!
В небі чистому мутний дим
Гори тріск, але чути гімн!
В небі чистому чути грім
В небі свист, але чути гімн!
В небі чистому мутний дим
Гори тріск,...
Jerry Heil - "#ПОШТА" У мене нема часу на любов
Кінець обідньої перерви
Вибач, я пішов
Повечеряй знов сама
Увімкни YouTube
Зрозумій, що я це все для нас!
А за вікнами зима
Підгорає суп
Та невже вогонь між нами згас?
Я ж...
Anna Trincher (Анна Трінчер) - "Подруга Моя" (Набери, набери)
Якщо тобі сумно, набери
(Набери, набери)
Чи посеред ночі прийди
Я завжди буду поруч, подруга моя
Ти для мене як рідна сестра
(Набери, набери)
Якщо тобі сумно, набери
(Набери)
Чи...
Domiy - "Так І Не Знайшла" Ти мені очі запалив
Всю темноту освітив
По місту я йшла, по місту ішла
І загубила усі слова
Краще нас ніхто не проживає
Кращий час ніколи не настане
Най той дощ лити перестане
Ми один на одного як...
BOTASHE - "Там Де" Вимикаю свій телефон
Бо для мене кайф коли вдвох
Та ми ніби зникли з тобою
Не відволікає ніхто
Вимикаю свій телефон
Бо для мене кайф коли вдвох
Та ми ніби зникли з тобою
Не відволікає ніхто
Там де...