Текст пісні "Гола"
"Гола"
Я гола ходжу по хаті
Всі сусіди просто в шоці
Вони не бачать колоди в своєму оці
Яка вам різниця
Чим я займаюсь?
Як ви живете на цьому світі
Я у вас не питаюсь
Бо це моє тіло
І моя хата
Я навіть коли гола й бідна
То дуже багата
Бо це моє тіло
І моя хата
Я навіть коли гола й бідна
То дуже багата
Знову питання
Що це я сьогодні вділа?
Та в мене відповідь одна
Я просто так захотіла
Можете не дивитись
Закрийте свої очі
Раз живемо на цьому світі
Тож я роблю, що хочу
Бо це моє тіло
І моя хата
Я навіть коли гола й бідна
То дуже багата
Бо це моє тіло
І моя хата
Я навіть коли гола й бідна
То дуже багата
Я так люблю мінімалізм
Любов до себе це не егоїзм
Старі процеси вже мені малі
Я танцюю гола на столі
Бо це моє тіло
І моя хата
Я навіть коли гола й бідна
То дуже багата
Бо це моє тіло
І моя хата
Я навіть коли гола й бідна
То дуже багата
- AZLyrics
- G
- Gelya Zozulya (Геля Зозуля) Lyrics
You May Also Like
CHEEV - "День У День" Ми не любили самоту
І боялись тиші
Бо розчинятись у думках
Наче бути наодинці
Я знаю, ми часто
Бували голосні
У спорах нема кінців
Але вихід один
День у день
Купа зайвих слів
Сиві ліхтарі
Знали наші...
SKOFKA - "Погані Сусіди" Я знаю дід мій воював із твоїм дідом
Я знаю бачить він, яким ти став сусідом
Без сумніву він за кораблем послав би слідом вас всіх
Я знаю дід мій воював із твоїм дідом
Я знаю дід мій воював із твоїм...
Volodymyr Dantes - "Руда Вода" Увійшла без стуку в дім
Так дивно, комфортно
Тут трохи неприбрано й дим
Єдина камфорка для відчаю
Наливай
Пригощаю
Увійшла в моє життя
Не роззувайся - лишай взуття
З крана руда вода
Тоне байдужа...
Klavdia Petrivna & OSTY - "Сніг" Сніг, як білий сніг
Впади до ніг
Ти біг та не зміг
Але в мені
Сніг, як білий сніг
Впади до ніг
Ти біг та не зміг
Але в мені
О, ти сонце
Але в зимній час
Затаєне тепло
Бо ти віра у любов
І знов мене...
YAKTAK - "Нижча Зростом" Просто
Вона була нижче ростом
Вона ніколи не вміла
Такою бути як всі
Просто
Вона була нижче зростом
А я як завжди про неї
Писав свої пісні
Ніч на дворі
00:23
В нотатках як завжди собі складаю рими...