"nowy teatr" tekst piosenki

FAVST, Gibbs, Janusz Walczuk Lyrics

"nowy teatr"
(feat. Barto Katt)

[Janusz Walczuk:]
Czekałeś na Hample, bo moje zwrotki są zapisane w kontrakcie
Życie jest moim teatrem (akcja), a każda płyta spektaklem (sztuka)
Ty jesteś gościem, siedzisz na piździe, a pod koniec klaszczesz (klaszcz)
I płacisz mi za tę atrakcję (płać), ja opłacam rodzicom wakacje (w ciepłych krajach)
W mojej głowie inwestycje (przelew), planowanie strategiczne
Ale w moim kubku pijesz kawkę (latte), mogłem na szlafrokach zrobić biznes (siano)
Zaraz wejdę w telewizję (wow), a potem na srebrny ekran (okej)
Teraz przyda mi się antrakt (stop), a po nim zwieńczę spektakl (wow)
W górze pierdolone morze rąk, moje show to ekstremalny sport
Ciągle w głowie tworzę nowy dźwięk, mam codziennie święta oraz Nowy Rok
Z ZK przyszedł właśnie nowy list, bo kolegę skazał nam wysoki sąd
O tym świecie nie wiem prawie nic, robię tylko muzę dla prawdziwych mord

[Barto Katt:]
W naszym teatrze nikt nie czeka na swą szansę, tylko idzie sam po nią
Nasze spektakle pozostaną z nami zawsze, Ty widzisz nas za mgłą

Taka jest dola, nie epizod, nasza misja to przebić szkło
Twoje zadanie powiedzieć wow, nasze zadanie to zrobić show
Taka jest dola, nie epizod, nasza misja to przebić szkło
Twoje zadanie powiedzieć wow, nasze zadanie to zrobić show

Ta scena jak Muppet Show, potrzebuje mą dłoń
Muszę w Was życie tchnąć, może to dla Was szok
Lecz na tej scenę czuje się jak gość, choć
Jakoś skumałem ten hajs, ale zostawiłem ciut na życie, bo
Na następnej płycie nawinę ile mogłem jeszcze wyciągnąć go, sam
Bez zbędnej widowni, bez błędnych decyzji, stoję na deskach
Płonie we mnie ten ogień, nie schodzę na ziemię jak Hestia, padł
Ten młody kat, już nie zapomni, jaka jest kwestia
Ile w tym wszystkim jest o nas bez nas, od ilu zależna jest pensja
Co z tego, że buduję w głowie ten penthouse i mam klucz do wejścia
To nie mam ochoty w nim mieszkać, bo tkwią w nim same spięcia
Kolejny akt w życiowym teatrze zazwyczaj komedia, kolejny mach
Ziomy na ławce się śmieją jak w Comedy Central, tak to wygląda od łebka
Po łebkach, na błędach tak się pisze nasza sztuka, tak się pisze z ulic poezja

W naszym teatrze nikt nie czeka na swą szansę, tylko idzie sam po nią
Nasze spektakle pozostaną z nami zawsze, Ty widzisz nas za mgłą

Taka jest dola, nie epizod, nasza misja to przebić szkło
Twoje zadanie powiedzieć wow, nasze zadanie to zrobić show
Taka jest dola, nie epizod, nasza misja to przebić szkło
Twoje zadanie powiedzieć wow, nasze zadanie to zrobić show

Taka jest dola, nie epizod, nasza misja to przebić szkło
Twoje zadanie powiedzieć wow, nasze zadanie to zrobić show


You May Also Like
Kronkel Dom - "CHCIAŁBYM PRZEPROSIĆ" Chciałbym przeprosić Bo setny raz dzwonisz do mnie, a ja nie mam jak gadać Znów obserwacja Liczy się profit Nie mogę odbierać, bo zdradzi się lokalizacja So Gangsta Chciałbym przeprosić Bo setny raz...
KęKę - "Gdy Przyjdzie Czas" YouTube zmienił mi na żółto, z zielonego dolara Bo po ośmiu latach desant i nie spełnia wymagań Choć pisałem jako fikcję, teraz wszystko się sprawdza Oni mogą iść zabijać, ty nie możesz obrażać Takie...
Jan-Rapowanie - "POŻYJEMY ZOBACZYMY" Warto było? Warto było Ja zrobiłem, a nie się zrobiło Jestem tylko sumą obserwacji Żyję po swojemu, wiem ile to znaczy Czy warto było? Warto było Ja zrobiłem, a nie się zrobiło Jestem tylko sumą...
Przyłu - "Stary Okrutny Świat" Przyjdzie jesień, puszczam płytę, niech się buja blok Złe czasy i miejsca dla tych z osiedla i dla tych, co wyszli stąd Wszystkie daty zapisane mam na kartkach Z tą płytą mi się nie śpieszy, muzyka...
Avi & Louis Villain - "Fangor" Lecę umówiony na wpół do Światła już migają na żółto Zastawiony stół do syta No to cyk, zdrówko, witam Leci szot, drugi, trzeci Leci klaps, nie ma nic przeciw Chyba dzwonią po psy sąsiedzi Jak tu...