"mood" tekst piosenki
FAVST, Gibbs & Louis Villain Lyrics
"mood"
(feat. Kwiatek Haze)
[Louis Villain:]
Te ulice zimne są jak lód, ale w oczach ciągle ogień
Dookoła ten sam ból, ale to jeszcze nie koniec
Póki jeszcze jesteśmy tu, zostawmy coś po sobie
Wiele niezbadanych jeszcze dróg, wiele pytań i jedna odpowiedź
Jedziemy nocą bolidem
Nie wiem po co, no i gdzie
Wiele rzeczy boli mnie
Chcę zostawić je z tyłu
Znowu dzwoni do mnie tel
Ta która od innych woli mnie
Ma wszystko, czego dusza chce
Brakuje tylko wstydu
Robi się pustka na drogach (co)
Miasto nocą, trawka znów z nią palona
One chcą mi się rzucić w ramiona
Ale żadna nie będzie jak ona (nigdy)
Ja odbierałem sobie z ust, żeby tobie dać
Także w razie Wu, mała, co złego to nie ja
Dajesz to głośniej, bo brak mi słów
I brak ci tchu, mamy razem taki mood, że...
Te ulice zimne są jak lód, ale w oczach ciągle ogień
Dookoła ten sam ból, ale to jeszcze nie koniec
Póki jeszcze jesteśmy tu, zostawmy coś po sobie
Wiele niezbadanych jeszcze dróg, wiele pytań i jedna odpowiedź
[Kwiatek Haze:]
Reszta jest nieistotna
Kiedy przez szyberdach leci dym z jointa
Wysoko jak aeroplan
To już stratosfera, ja nie czuję podłoża
Z ulicą mam romans
Ten pejzaż mnie zahipnotyzował
Miło było ją poznać
(Miło było cię poznać) A, Audi
My schowani jak w bańce mydlanej
Nikogo nie ma wokół poza nami
Powoli jak nad modrym Dunajem
Powoli jakby to były szachy
Synthwave - oczy jak neptun
Serce bije szybciej, ale nie czujemy lęku
Jedynie adrenalinę
Jedziemy? ona chce poczekać jeszcze chwilę
[Louis Villain:]
Te ulice zimne są jak lód, ale w oczach ciągle ogień
Dookoła ten sam ból, ale to jeszcze nie koniec
Póki jeszcze jesteśmy tu, zostawmy coś po sobie
Wiele niezbadanych jeszcze dróg, wiele pytań i jedna odpowiedź
Te ulice zimne są jak lód, ale w oczach ciągle ogień
Dookoła ten sam ból, ale to jeszcze nie koniec
Póki jeszcze jesteśmy tu, zostawmy coś po sobie
Wiele niezbadanych jeszcze dróg, wiele pytań i jedna odpowiedź
- AZLyrics
- L
- Louis Villain Lyrics
You May Also Like
Alan - "Wszystko Co Brałem" Dzisiaj robię z nimi danse macabre
Drip mam taki, że ulewam sobie kap i kap
Oni mają na bani molly na bani stan
Oni mają na bani molly na bani stan
Dzisiaj robię z nimi danse macabre
Drip mam taki,...
Kartky - "strach" Wykorzystywałeś mnie, by wzbudzić współczucie
A kiedy staję się problematyczny, to ze mnie rezygnujesz
Gratulacje, gratulacje
Nie możesz więcej się nigdy bać ich
Bo zgasną zaraz ich gwiazdki i...
Filipek - "Yin Yang" Mam na dłoni Twoje serce, Twoje kosmetyki w szafce
Nie wiem, gdzie jest moje miejsce, wiem, że bez Ciebie źle zasnę
Wracam rano po imprezce, te używki są jak plaster
Grają nasze hity w Esce, Uber...
chillwagon - "3wagon" Mordo były 3 dźwigi, były 3 kominy
Wszystko jest 3, H jest 3
Pewnego dnia jadę moim bike'iem, człowieku
W nocy wracam ze studia
I na środku ulicy przecina mi drogę 3WAGON, rozumiesz?
3 wagony na...
Szpaku - "Afryka" Ja ciągle myślę o tym samym...
Stary Simba, ale nowe gady wkoło
Bierz ten hajs, ale zostaw zdrowie obok
Tak się bałem, że naszczałem w spodnie
Ten wers jak moja muza - nie ma sensu, albo miałeś...