"HILL BOMB" tekst piosenki

"HILL BOMB"
(feat. Kuban)

[Guzior:]
Biorę
Polskie podwórka, tak jak nowojorskie Papoose
Lepsze dni są miłe, gorsze są jak nawóz
W kielniach fajki w strzępach, drobne były na bus
W tym roku jeżdżę Porsche, w drugim będzie Brabus
Ja słucham Big L, ty masz na czole big L
Ja mam na stole rapy, co brzmią jakby miały pigment
Co dwa lata rzucam scenę, bo ją ścignę, kurwa jednym singlem
Kiedy wydam płytę, to raperzy w kraju bidne
Kręcą numery dziwne, tak jak floopa figle
Jebię ich grę, zgrywam Ibrę, problem kiwnę
Młoda scena piękna, chłopy i dziewczęta wychodzą z ziemi jak Diglett
Rapuję chodząc se po domu z winkiem
Leżą tam laptop, z hajsu rulon no i sygnet
Lecz nic się nie obawiaj, wydam płytkę, zniknę

[Kuban:]
Jak kiedyś kipnę, wyryjcie mi na grobie tylko ksywkę
Wznieście toasty bez płaczu i wypijcie
Odłożyłem dla rodziny swojej kwit, ej
(To był tylko biznes)
Jak kiedyś kipnę, wyryjcie mi na grobie tylko ksywkę
Wznieście toasty bez płaczu i wypijcie
Odłożyłem dla rodziny swojej kwit, ej
(To był tylko biznes)

[Guzior:]
Po południu piję Kratom, zielony jak Slytherin Draco
C'est la vie, dawno powiedziałem wrakom
Linie takie precyzyjne, że tną atom
Trwonię patyki jak aport
Mam niezła rakietę i z nią idziemy na kort
Jak pijemy wódkę, to nie zrobię Cię jak pakol
Nie zawracaj mi gitary, pijesz pianę, fuck off
Starszy guzik, nie mam czasu jestem busy
Słucham już inaczej rapu, śmieszą dissy
Na pełny regulator chce Sevdalizy
A później ją wylizać, suko jestem z ulicy
Nawijam to oświadczenie z mównicy
Z obecną wiedzą mogłem to wszystko obliczyć
Konichiwa rzecze życiu pełnym słodyczy
Konichiwa rzecze życiu pełnym słodyczy

[Kuban:]
Jak kiedyś kipnę, wyryjcie mi na grobie tylko ksywkę
Wznieście toasty bez płaczu i wypijcie
Odłożyłem dla rodziny swojej kwit, ej
(To był tylko biznes)
Jak kiedyś kipnę, wyryjcie mi na grobie tylko ksywkę
Wznieście toasty bez płaczu i wypijcie
Odłożyłem dla rodziny swojej kwit, ej
(To był tylko biznes)

[Guzior:]
Włączasz mnie, gdy nie chcesz grania na akord, lecz jakość
Pozdrowienia tym co wstali i pozdro wrakom
Pozdro dla chłopaków, co grają w piłkę z tatą
Pozdro dla młodzieży, co musi radzić jakoś
Twój człowiek Guzior zna to
Kiedyś biegałem z a-a, a teraz pół kafla na wache, becel w Statoil
Przybywam z piosnką, przybywam tu jak Jon Snow, zaufaj zmarzłem na kość
Jebać dni gorsze, nie myślę o nich, gdy wlekę się w góry Porsche
Dawać mi większe porcję, bo dostaję torsję
Jednak wciąż tętni wigor, ty nad ranem patrzysz na kreskę ziomka jak Smigol
Łączysz fazy jak speedball, wielkie znaki jak billboard
Mówią, że to już z górki do mogiły jak hill bomb
A moje pleśnie pokrywa diament, nie wilgoć
Zgadza się dobrze pitos, potrójnie jak Migos
A propos, mówię to, gdy piosnka weszła idąc
Zgadza się dobrze pitos, potrójnie jak Migos
A propos, mówię to, gdy piosnka weszła idąc
Opalony, cały rok jak bym powrócił z Baham
Jak mój człowiek z góry Leh, na karierę lacha
Proszę nie poprawiać, gdy to piszę płakam
Rap nie czeka na wakat, a czeka na wraka
Co o suchym pysku przez pustynię ciśnie Dakar
Powiedz, że mnie kochasz, właśnie tym mnie nakarm
Powiedz, że mnie kochasz, właśnie tym mnie nakarm
Przez sumienie, kiedy źle Ci robię, sobie robię
Nawet jak Cię nie lubię, suko twoje zdrowie
Przez chwilę myślałem nawet, że stoję w grobie
Znasz te uczucie, gdy spojrzenia wrogie tobie?

[Kuban:]
Jak kiedyś kipnę, wyryjcie mi na grobie tylko ksywkę
Wznieście toasty bez płaczu i wypijcie
Odłożyłem dla rodziny swojej kwit, ej
(To był tylko biznes)
Jak kiedyś kipnę, wyryjcie mi na grobie tylko ksywkę
Wznieście toasty bez płaczu i wypijcie
Odłożyłem dla rodziny swojej kwit, ej
(To był tylko biznes)


You May Also Like
Pezet - "Zszedłem Ze Sceny" Założyłem TikToka i czuję się trochę jak boomer Oni myślą o moich zwłokach w trumnie, o prochach w urnie Ja o pięknych widokach, choć wychowany na blokach Tam, gdzie rządziła hera i koka i wszędzie...
Louis Villain - "Cherry Lady" Leciało, "Cheri, Cheri Lady", ale szary, szary świat Byłem cały czas na pętli, jak MZA Nie byliśmy święci, steki zalet, tysiąc wad Gdy wiedziałem, co się święci, to wiedziałem - trzeba wiać, stąd...
ReTo - "AEZAKMI" Ej, ej, ej, ej, ej, ej, ej... Ktoś tutaj spał, ja tu nie zasnę, bo coś męczy w snach Chociaż ten hotel ma pięć gwiazdek, jak ja w GTA Ktoś mi opowiedział bajkę, którą dobrze znam Przejebałem pewnie...
Borixon - "Jackiechan" Wjeżdżam jak Pekin, jakbym wyjebał cały towar z apteki Dzisiaj mam oczy jak Jackie Sklejam powieki jak szczęki rekin, wybucha konfetti Wyjebie ostatni grosz, żeby wyglądać znowu jak skos, pali się...
Solar - "Nigdy Więcej 2022" SBM obecnie kompletnie zdominowało polską scenę Tak naprawdę na horyzoncie nie widać żadnych innych labelów, które w ogóle mogłyby się do nich zbliżyć, a co dopiero z nimi konkurować ...ludzie...