"Prologue" tekst piosenki
Hodak & 2K Lyrics
"Prologue"
Nie wierzę w bzdury odkąd zwinęli zioma z torbą za cztery stówy
A wynik wyszedł pozytywny na wszystko prócz kokainy
Jestem od tego daleko jak Filipiny
Bo wkrótce ja to duży format jak telebimy
Powoli kiełkują te przemyślenia z zimy
Do przesilenia będzie finish, nie chcę cię winić
Mała mam tyle siły, że skała przy mnie jak z plasteliny
Nie chodzę po barach by pić driny
A jak wychodzę się staram łapać te rozkminy
Bo w kuluarach wciąż gada typ co ma włos siwy
Że się nie nada ta muza na jakieś sztos biby
Mówi poskładaj coś z 2K, żeby na głoś wyły
Syreny w klubach WWA, nieletnie dziewczyny
[?] tam Łukasz portfele wciąż tyły
To co zrobiłem do teraz to tylko jest prolog, to tylko jest prolog
Się wychyliłem z podziemia ledwo, a ponoć jak będę konsekwentny urosnę jak kolos
Te twoje ruchy do nikąd jak jakiś pomost
Chyba przydałaby się pomoc
Snujemy plany do rana, mamy tak co noc
A ty nie zmyjesz plany za nic, gdzie ty masz honor
Mamy taki polot, że się nie mam o co martwić
Mówią kwestia czasu nim kupicie te zegarki
[?] z domu wychodzimy tylko gdy jest późno
Nienawidzę Warszawy kiedy jest duszno
Pyta czy mam duże łóżko i lustro
Czy obok jest jakiś bistro i bus stop
Czy wolałbym dzisiaj Heathrow czy Houston
Gdybym mógł w ogóle wyjść stąd i pójść w to
He, nienawidzę wracać, wolę do przodu przed siebie nawet pod jakiś zakaz
Ty weź kontroluj bajerę i nie zgrywaj kozaka, bo po co kręcić aferę jak łatwo tu wyłapać
2K za stare Polesie, jak swoją kieszeń yeah
Dziurawe obie mam byku i w bani przecier, oh
Chcemy policzyć na koncie swój własny pesel
Co mam powiedzieć już nie wiem prawie jak Pezet
To co zrobiłem do teraz to tylko jest prolog, to tylko jest prolog
Się wychyliłem z podziemia ledwo, a ponoć jak będę konsekwentny urosnę jak kolos
Te twoje ruchy do nikąd jak jakiś pomost
Chyba przydałaby się pomoc
Snujemy plany do rana, mamy tak co noc
A ty nie zmyjesz plany za nic, gdzie ty masz honor
- AZLyrics
- H
- Hodak Lyrics
album:
"Moody Tapes, Volume One" (2021)
You May Also Like
Tymek - "Jeziorko" Dziwne mam podejście do życia
Czasem nie rozumiem o co pytasz i po co
Huu, woo, mmm
Znajdź proszę, chwilę dla mnie, ey
Lubię sobie leżeć nad jeziorkiem
Stara baba w oknie, chuligany z joint'em...
Otsochodzi - "Lobby" Ona, ja i hotelowe lobby
W życiu chodzi o to, żeby o nic się nie prosić
Dzięki bogu za obranie takiej drogi
Chłopaki żeby zarobić na skoki, robią skoki
Ona, ja i hotelow... all black
I na sobie same...
Siwers, Kukon & Pezet - "Petrolheadz" To klasyk jak 2JZ, mocny jak Koenigsegg
W żyłach waha nie krew, mów mi petrolhead
Serce na kutym tłoku, weź bak zalej w opór
To nie dla idiotów, pedał gazu wbij topór
Wjeżdżam w bit jakbym łyknął...