"Ćwiczenia Z Zapominania" tekst piosenki

"Ćwiczenia Z Zapominania"

Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał
Ćwiczenia z zapominania

Zapominać cały czas, zapominać, co się chce
Zapominać cały czas, zapominać całe dnie
Zapominać cały czas, zapominać, co się chce
Zapominać cały czas, zapominać całe dnie

Znowu zapomniałem zapomnieć, ej
Znowu zapomniałem zapomnieć, ej
Znowu zapomniałem zapomnieć, ej
Znowu zapomniałem zapomnieć, ej
Znowu zapomniałem zapomnieć, ej
Znowu zapomniałem zapomnieć, ej

Odkąd pamiętam to nabieram sobie za dużo, a pamięć mam kurzą
Żeby mieć wszystko pod ręką chcę pamiętać o wszystkim
A w głowie zostaje jeden wielki myślnik
Na pewno nie trzeba pamiętać o wszystkim
A jak chcę zapomnieć o czymś ważnym to na złość mi się przyśni
Odwracam moją uwagę (co?), to co w sumie nie jest ważne (co?)
Teraz dla ciebie, i dla mnie (chcę) podjechać pod górkę na BMX-ie
Poleci jak kamień to, co mi się nie przyda albo wystawić na OLX-ie
Gdyby ktoś zrobił to za mnie, musiałby to zrobić ktoś za mnie
Bo dzisiaj chcę to zostawić tak jak jest

Zapominać cały czas, zapominać, co się chce
Zapominać cały czas, zapominać całe dnie
Zapominać cały czas, zapominać, co się chce
Zapominać cały czas, zapominać całe dnie

Znowu zapomniałem zapomnieć, ej
Znowu zapomniałem zapomnieć, ej
Znowu zapomniałem zapomnieć, ej
Znowu zapomniałem zapomnieć, ej
Znowu zapomniałem zapomnieć, ej
Znowu zapomniałem zapomnieć, ej

Ćwiczenia z zapominania
W czasach, kiedy pamiętanie jest przehajpowane

Chcę białą kartkę, a nie start na światłach jak dyplomata
Chcę wejść w tonację, a nie patrzeć w lusterka i cofać do tyłu jak chujowy raper
Na tylne koła mieć napęd i czuć się jak w pierwszym aucie
Chociaż po tamtym lecie wchodzę w zakręty jak saper

Odwracam moją uwagę, to co w sumie nie jest wa...


Writer(s): Mateusz Stanislaw Holak, Stanislaw Grzegorz Holak
You May Also Like
schafter - "pub" Zaproszę ją do pubu na Marlboro Moje usta na firmy konto Tanie wino i szare okno Sztruksowy płaszcz i neony, jak w Tokio Zaproszę ją do pubu na Marlboro Moje usta na firmy konto Tanie wino i szare...
Oki, DZIARMA & Gverilla - "Tak Bardzo" Tak bardzo chcę... Pytasz czy chcemy? Bardzo Pytasz jak boli? Bardzo Nie tylko wrogowie gardzą Nie tylko wrogowie kradną Tęsknie za wami tak bardzo Za wami, za każdym co był tu Za wami, za ludźmi co...
WHITE WIDOW - "Diego" Ze mną parę głów, w kieszeni parę stów i co z tego? Dopóki będą ze mną oni nie braknie niczego Dlatego czasem czuję, że życie jest jak niebo Choć każdy boje co dzień toczy swoje jak Diego Ze mną parę...
Qry - "ZAKOCHANE PARY XD" Ya, ej, nigdy nie nagrałem takiego numeru, haha Chciałbyś jej dać dzisiaj cały świat Zabrać na randkę na którą nie będzie Ciebie stać Ona otworzy swoje serce ty też otworzysz swoje Nigdy więcej nie...
Deemz - "I Took A Pill In Remiza" Ten towar jest za mocny, lepiej go nawet nie próbuj Okej, witamy serdecznie 23 września Imieniny Grażyny i Łukasza Dedykacja była za stówkę ale pozdrawiam Wszystkie łapy w górę! To na tej bibie, to...