"Pastelowy Power Ranger" tekst piosenki
"Pastelowy Power Ranger"
Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Mam kolegów z różnych bajek
Tych od bójek i tych drugich
Czuję się jak syn malarzy
Kiedy trzymam tę paletę
Chociaż w sumie nim nie jestem
Ta wrażliwość sporo waży
Jak se lecę nad osiedlem
Bloki tutaj są w kolorach pastelowych
Mordki tutaj mają różne moce
Moją najlepszą obroną nie jest atak
Ale wyjebana wyobraźnia
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Ej, co ja wam będę mówił
Świat ma różne kolory
A jak ktoś zamiast tego widzi sepie
Jak w dziewięćdziesiątych
Superman latał do słabszych
Ja lecę do równych
A mam na serio
Samych różnych kumpli
Jeden robi to
Drugi robi tamto (świat jest kolorowy)
Jak tego nie widzisz
To pij więcej wody
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Pastelowy Power Ranger
Lecę sobie nad osiedlem
Writer(s): Mateusz Stanislaw Holak, Stanislaw Grzegorz Holak
- AZLyrics
- H
- Holak Lyrics
album:
"Dożyłem 25 Lat I Nie Będę Nic Zmieniał" (2018)
You May Also Like
Sokół - "Jednorożec" No ja nie wiem, mordo, co ty żeś tam widział, co ty żeś ćpał, że ty mówisz, że kiedyś było lepiej
Nie wiem, to jakaś mityczna kraina, chyba tam
Z tym koniem ze szpikulcem... Jak on się nazywa?...
Przyłu & VBS - "Jazz" A ja będę z tyłu na kanapie palił jazz
I dam się zawieść znowu tym, co kiedyś mnie zawiedli
Zanim mnie to wciągnie i mi zrobi z bani Meksyk
Muszę przeżyć lekcje i tak robię to bez przerwy
A ja będę z...
Avi - "Leśmian" Wtedy nie było Diora, no chyba że Unitra
My zdolni do wszystkiego, zwłaszcza po pół litra
I potrzebowałem Cię żeby wyjść na prostą
Ty miałaś wtedy serce skute lodem tak jak Wostok dla mnie
Już nigdy...
Pezet - "Tokyo (współczesny)" O mój Boże, ale dojebałem beat
Hey Bruno, look
Pogoń za hajsem, sosem
Majka jak klamkę, kosę
Mam ponad czterdzieści wiosen
Gram o ten masterplan, nie grosze
Ja jestem własnym bossem
Czytaj, że losu...
schafter - "cirque du soleil" Trzęsą jej się nogi, nie ze strachu, a mi tak
Robię odsłuch moich tracków, nowych pytam gdzie jest sax
Ten kawałek na wypadek, gdyby któryś z tych laików
Zdecydował się napisać, że Wojtek nie umie w...