Текст пісні "Дорога В Нікуди"
"Дорога В Нікуди"
Ти мені говорив: "Сонце рано встає"
Ще хвилину з тобою побути так хочу (хочу)
Ти мені говорив: "Все, що маю, — твоє"
І я вірила в жарти твої так охоче
Що з нами стало? Що з нами стало?
Наше кохання, як листя, зів'яло
Що з нами буде? Ой, що з нами буде?
Наша дорога — дорога в нікуди
Я казала собі: "Він найкращий, він мій!"
І, здавалося, щастя моє буде вічним (вічним)
Дуже важко тепер залишатись одній
Я питаю одне, я питаю: "Навіщо?"
Що з нами стало? Що з нами стало?
Наше кохання, як листя, зів'яло
Що з нами буде? Ой, що з нами буде?
Наша дорога — дорога в нікуди
Подарунків на згадку так мало було
Залишаю в собі шепіт моря і неба (неба)
Пам'ятаю долонь твоїх ніжних тепло
І нічого, повір, мені більше не треба
Що з нами стало? Що з нами стало?
Наше кохання, як листя, зів'яло
Що з нами буде? Ой, що з нами буде?
Наша дорога — дорога в нікуди
Що з нами стало? Що з нами стало?
Наше кохання, як листя, зів'яло
Що з нами буде? Ой, що з нами буде?
Наша дорога — дорога в нікуди
Що з нами стало? Що з нами стало?
Наше кохання, як листя, зів'яло
Що з нами буде? Ой, що з нами буде?
Наша дорога — дорога в нікуди
Що з нами стало? Що з нами стало?
Наше кохання, як листя, зів'яло
Що з нами буде? Ой, що з нами буде?
Наша дорога — дорога в нікуди
Що з нами стало? Що з нами стало (стало)?
Що з нами буде? Що з нами буде?
Що з нами стало (стало)? Що з нами стало (стало)?
Що з нами буде (буде)? Що з нами буде?
- AZLyrics
- I
- Iryna Bilyk (Ірина Білик) Lyrics
You May Also Like
Boombox (Бумбокс) - "Твій На 100%" На небі немає хвиль
І я - не її типаж
В очах Пасадени пляж
За дуже і дуже багато миль
Це все, як короткий метр
Крізь терни і до біса
Їх рейс десь на Ібіца
Впізнала – і ось тепер
Чи ти музикант,...
CHEEV - "Перший День" Незвично пустує
Правий бік постелі
Остиглі почуття
І ще не гріють батареї
Не завжди за чорною
Йде біла смуга
Ніколи не знаєш
Де закінчиться вона
В перший день життя без тебе
Я прокинусь випадково...
Volodymyr Dantes - "ЧОМУ" Чому мені вона сниться
Чому її хочеться
Чому не розлюбиться
Чому?
Чому?
Чому?
Така, як вона
Не для тебе, старий
Усі говорили мені
Чому мені вона сниться
Чому її хочеться
Чому не розлюбиться
Чому?...
MamaRika - "Сину" Обійматиму тебе, мій сину
Я заради тебе крила скину
Я заради тебе гори здвину
І я буду в твому серці постійно
Обійматиму тебе, мій сину
Навіть коли полетять ножі в спину
Бо нікого ще до тебе так...
Ann In Black - "Факін Чудово" Ядерка, потоп, зомбіапокаліпсис
Інопланетні гості, новий штамп корони
Який бажаєте кінець?
У нас великий вибір
І повний эксклюзив
В гарні часи живемо
Рішаємо ділему
Іти в метро чи між двох стін
В...