"Kwiaty Zła" tekst piosenki

"Kwiaty Zła"

Ja jestem artystą, a nie pociechą dla plebsu
Nie przetrwałbyś doby, gdybyś był na moim miejscu
Przybiegam jak zgubiony w mieście tandetnego seksu
Pierdolę to głupie, słodkie życie w kwaśnym deszczu
Może się zrozumiemy bez słów? Może
A może znów polecą wyzwiska i kurwy na dworze
Ciemne chmury
A może wybierzemy odwrotnie? Ja morze, Ty góry
Może się poznamy dzisiaj na serio i wyrzucimy całą naszą przeszłość daleko w ciemność?
A może przeżyję ledwo, bo nie wytrzymam Twoich słów, które zrzucają mnie w piekło?
Wszystko jedno
Bo nie odkleję już od siebie tych momentów na wieczność, nie

Bardzo tęsknię, a kiedy nas poznali, nie chcieli już znać
Ja wracam w to miejsce, pamiętam dym z komina i lodowaty wiatr
I chcę zapomnieć to tak jak Ty, i chcę zapomnieć to tak jak Ty
A będę do końca, a będę do końca pamiętać i
Za dużo słów, które tu nigdy nie padły i dziś nie zmienią nikogo, i znowu topnieje wiara
Znów za daleko od prawdy, ale nie mają szansy się o nią więcej postarać
Zanim ruszyłem po gwiazdy z siedzenia czerwonej Mazdy, topiłem złudzenia w barach
To jeszcze nie koniec...
Za dużo dni, które są puste jak oni, kiedy nad ranem w tym klubie ją znowu spotkasz przy kranach
Za ciężkie słowa, które zostały w ustach, znowu zostałaś sama, kiedy wszyscy byli na balach
Za dużo myśli, których nie możesz stłumić, kiedy ich mijasz samotnie, a wszyscy biegają w parach
Za dużo w głowie kogoś kto nie ma siły, żeby się podnieść z podłogi, trochę o siebie postarać

A kiedy widzę światło, a każdy wokół drwi
Nigdy dla mnie nie zgasło, nawet w najgorsze dni
A kiedy Ci nie klaszczą, to wszyscy tacy źli
Taki jesteś, zobaczymy się w piekle, chore sny
A kiedy widzę światło, a każdy wokół drwi
Nigdy dla mnie nie zgasło, nawet w najgorsze dni
To ja, to ja, jak Ty
I ciągle chcę jeszcze, to moje powietrze, moje dni

Hej, hej!
Hej, hej!

A kiedy widzę światło (hej, hej!), a każdy wokół drwi (hej, hej!)
Nigdy dla mnie nie zgasło, nawet w najgorsze dni
To ja, to ja, jak Ty
I ciągle chcę jeszcze, to moje powietrze, chore sny
To ja, to ja, jak Ty
I ciągle chcę jeszcze, to moje powietrze, moje dni

A kiedy widzę światło, a każdy wokół drwi
Nigdy dla mnie nie zgasło, nawet w najgorsze dni
A kiedy Ci nie klaszczą, to wszyscy tacy źli
Taki jesteś, zobaczymy się w piekle, chore sny
A kiedy widzę światło, a każdy wokół drwi
Nigdy dla mnie nie zgasło, nawet w najgorsze dni


You May Also Like
olszakumpel - "kodeks marki" Kurwa Danny, co ty zrobiłeś? Życie w bogactwie samemu, tak jak życie w biedzie, też może się znudzić Więc nigdy przenigdy nie przekładaj rzeczy nad ludzi, kurwa Olsza to marka, bez własnego loga...
Adi Nowak & barvinsky - "Strach Na Wróble" Ej dziewczyno! Lubię cie bez make-up'u! Bez make-up'u! Le-le u-le-le-le Ej dziewczyno Nie lubię cie bez tematu! Bez tematu! Le-le u-le-le-le (Bez niego wyglądasz jak...) Ej dziewczyno! Lubię cie bez...
Chivas - "Wszystko Będzie Dobrze" U mnie wszystko będzie dobrze, e Oni czekają aż potnę się Od przepychania bolą łokcie mnie Za ciebie już się nie pomodlę, nie U mnie wszystko będzie dobrze, e Oni czekają aż potnę się Od przepychania...
GAZIROVKA - "Black" Black Bacardi Танцы в моей кровати Не говори мне "Хватит!" Снимай своё платье! Black Bacardi Танцы в моей кровати Не говори мне "Хватит!" Снимай своё платье! Музыка танцует сзади Нас накроет эта...
Tymek - "Powietrze" I chyba rozumiesz ten stan, wychodzę zaczerpnąć powietrze (ej) Od tego chłamu, co na barkach mam ta muzyka ratuje mi serce Robię tą pengę za rogiem, dokopię się do mego złota A potem rodzinę założę,...