"sen nocy letniej" tekst piosenki

"sen nocy letniej"
(feat. Czarli)

Podaj mi tylko jeden powód
Podaj mi tylko jeden powód
Podaj mi tylko jeden powód
Żebym z Tobą dzisiaj został
Nie rób znowu ze mnie chłopca
Życia na pewno Ci nie oddam

Z półki zniknęły zeszyty, konsola i książki, i jej kosmetyki
Z życia beztroskie nawyki, bo dziś najważniejsze to mieć widok przy kimś
Nie dać się znowu oszukać i znowu okłamać, i znowu oddalić
Znowu załamać, oszaleć, wypalić i kolejny raz dać omamić
Nie mam już siły na muzykę, życie i nie jestem smutny, a mam wyjebane
I jak spierdoliłem, to wszystko co chciałem, tak fajnie jest udawać parę
Nie chciałem jej zrobić znów tego co sobie, gdy cały rok biję się z żalem
Ten jeden raz już nie chciałem
Jak mówię, że płonę to kłamię
Ja się po prostu już palę
A każda sekunda bez Ciebie to zima, a nie mam już więcej zapałek
Nie chcę ich więcej od lalek, z Tobą się budzić i szaleć
Z Tobą się budzić i szaleć
K

Z Tobą się budzić i szaleć tak
Z Tobą się budzić i szaleć
Z Tobą się budzić i szaleć tak
Z Tobą się budzić i szaleć
Z Tobą się budzić i szaleć tak
Z Tobą się budzić i szaleć
Z Tobą się budzić i szaleć, i szaleć, i szaleć, i szaleć tak

Kochaj mnie, kochaj mnie, kochaj mnie
Nie chcę uciekać już
Za mało, za mało, za mało, za mało
Nie musisz używać słów
Nie czuję, nie czuję, nie czuję
Nie czuję, nie czuję, nie czuję już nic
Za późno na łzy, za późno na łzy
Kochaj mnie, kochaj mnie, kochaj mnie
Nie chcę uciekać już
Za mało, za mało, za mało, za mało
Nie musisz używać słów
Nie czuję, nie czuję, nie czuję
Nie czuję, nie czuję, nie czuję już nic
Za późno na łzy, za późno na łzy
Za późno na łzy

Za późno na łzy i jest za późno na łzy

Podaj mi chociaż jeden powód
Dlaczego chcesz tu ze mną zostać
Nie zabijesz we mnie chłopca
Serca na pewno Ci nie oddam
Marzyłem o spokojnym życiu
Kiedy zdmuchiwałem świeczki z tortu
Później zafundowali kilka lat pieprzonych tortur
Mówisz do mnie coś i nigdy nie chcesz skończyć wątku
Dryfuję sam po zimnej wodzie w poszukiwaniu lądu
Weź do mnie przypłyń, emocje roztopię we wrzątku
Poleję półsłodkim winem, wiesz co się we mnie kryje
A jeśli zginę, to przynajmniej przy niej, przy niej, przy niej
Przy niej zginę, przy niej
Przy niej, przy niej, przy niej
A dzisiaj proszę Cię o jedno

Kochaj mnie, kochaj mnie, kochaj mnie
Nie chcę uciekać już
Za mało, za mało, za mało, za mało
Nie musisz używać słów
Nie czuję, nie czuję, nie czuję
Nie czuję, nie czuję, nie czuję już nic
Za późno na łzy, za późno na łzy
Kochaj mnie, kochaj mnie, kochaj mnie
Nie chcę uciekać już
Za mało, za mało, za mało, za mało
Nie musisz używać słów
Nie czuję, nie czuję, nie czuję
Nie czuję, nie czuję, nie czuję już nic
Za późno na łzy, za późno na łzy


Writer(s): Tomasz Maciej Budzynski, Pawel Klimczak
You May Also Like
Taco Hemingway - "Leci Nowy Future" Jak wygląda ich dzień powszedni? Z czego żyją? Pocztówka z WWA, lato 2k19. Na zdrowie Robię ruch, w twoją stronę Daj papieros, biorę buch Siedzę w oknie Leci sobie nowy Future w telefonie Rano będę...
Sarius - "Wiking" Może znałeś człowieka, może słyszałeś jak gra Jak mnie zapamiętasz? Czy zostanie po mnie ślad? Kiedy skończy się mój czas Właśnie kończy się nasz czas Może znałeś człowieka, może słyszałeś jak gra...
Jan-Rapowanie & Nocny - "Wszystko Ok" Ludzie mnie kochają, nienawidzą, ja zamawiam pizzę Budzik mam na szóstą, kierunek Jerozolimskie Pogadamy sobie trzy godziny i wrócę na chatę W weekend zgarnę kilka koła za granie dla nastolatek...
Guzior - "TRAPSTAR" Złe przedmioty mnie nachodzą w moim domu, chcą mnie zastać Czarna dziura w sercu chce mnie wciągnąć, chce mnie zassać Nie selekcjonuję złego gówna, jedno popchnie drugie Wszystkie do jednego wora...
PRO8L3M, Ero & Wilku WDZ - "Animal Planet" PRO8L3M, Ero, WDZ Joł Joł, Joł Elo Mądre głowy objaśniają jak żyć mi Ty, kozacka się przyszłość nam pichci Niech cię mordo nie przyćmi W niej będzie lepiej niż dziś ci A że jeden debil targnął się...