Текст пісні "Мамо, Нащо?!"
"Мамо, Нащо?!"
(feat. СНЕЙК)
Ой, летіли журавлі
То великі, то малі
Сіли-впали край ріллі
Заспівали, «Труй-лел-лі»
Одна жінка добрая
А другая лихая
З однов жінков діти мав
А з другов їх розігнав
(Є, є, є)
Мамо, нащо ти постійно убита в какашку?
А тато говорить, що їму з нами важко
І чому я так незручно лежу на боці
В якійсь картонній коробці ні син, ні доця?
Ви мене хоть в поліклініку зносіть, може в мене СНІД
Я так з вами буду довго хворіти
Не хочу пити молоко з присмаком противним
От послав вже Бог в родину
І не дивно, що я кричу з вечора до рана
Тут пильно і бігають таракани
Смердить сильно, повно диму, постійний шум
Я й не думав, шо тут буде гірше, ніж там де я був
Тато маму б'є, потім б'є мене
Всі бояться сильнішого, так і запишемо
Чи хтось все-таки мене навчить жить?
Хтось пояснить, що таке сонце і куди час біжить?
А? Нє? Ну то я навчусь сам
Дєрєбнути пакет на око і відсипати грам
І шо всі такі тут усюди
Та ні сусіди нормальні люди
Вони свого люблять
Боже, допоможи, якшо зможеш
Відверни загрози, утри сльози
Підтримай хоть на першому кроці
Я буду боротись
Боже, допоможи, якшо зможеш
Відверни загрози, утри сльози
Підтримай хоть на першому кроці
Я буду боротись
Ходить батько по лану
Кличе діток додому
Ідіть, дітки, додому
Не робіть ми сорому
Жий тепер, батьку, сам
Як молоду жінку взяв
А ми будем служити
З чужим батьком годити
Боже, допоможи, якшо зможеш
Відверни загрози, утри сльози
Підтримай хоть на першому кроці
Я буду боротись
Боже, допоможи, якшо зможеш
Відверни загрози, утри сльози
Підтримай хоть на першому кроці
Я буду боротись
- AZLyrics
- K
- Kozak System Lyrics
album:
"Живи І Люби" (2015)
You May Also Like
POSITIFF - "Боже, Яке Кончене!" Yeah
Двохсотих окупантів тисячі
Хуйло блатує
Весь світ зробив ембарго
Показав їм дулю
І наше військо їх під сраку взує
Закрили інстаграм
Just do it do it
Пішов McDonald's і нехай гризуть кору
Louis...
Klavdia Petrivna & OSTY - "Хто Ти" Ми з тобою перехожі
Але дуже схожі
Однаково відчуваєм біль
Бог все бачить
І Бог тобі пробачить
Рану ніколи не загоїть сіль
Дощ змиє усі сліди
Я ніколи не дізнаюсь хто ти
Дощ змиє усі сліди
Я ніколи...
Gelya Zozulya (Геля Зозуля) - "Наробила Лиха" (Та це просто підпал)
У диявола нема правил
А з дияволом так цікаво
Тепер усі ангели грішні
А дияволу тепер смішно
Ой, наробила лиха
Я сьогодні тиха
Підпалила всі мости
Господи, прости
Навіть за...
Tember Blanche - "Ненародженим" Як понесе з України
У синєє море
Кров ворожу... отойді я
І лани, і гори —
Все покину і полину
До самого бога...
Якщо є такі рани, що їх зцілює час
Є й жахлива ураза, біль від якої не згасне
Ніколи...
Domiy & SHUMEI - "Не Пройде" Якщо це не пройде
Ти поцілуй мене
Ми падали в той вечір
І любов на наші плечі
І любов на наші плечі
Криком, криком, криком з душі
До мене тихо-тихо говори
Як же тепер бути мені
Бо я не знаю вже без...