Текст пісні "Не Було І От"
"Не Було І От"
Не було і от
Такий поворот
З'являєшся як наречена
Два дула у рот
На шию штрихкод
І пару магічних перстенів
Володар сердець і в хімії спец
Статистик теорії статі
Я знаю кінець, знайдеться телець
Із тілом стрімкого Bugatti
Я знаю фінал
Перон і вокзал
І сад нерозходжених стежок
І віденський бал і пристрасті шал
В розумних етичних межах
Вгадаю одне, ніщо не мине
Ми будем щасливі й багаті
Засліплені днем зі старту рванем
(Здираючи шкіру в Bugatti)
Я не знаходжу себе
Не знаходжу себе я
Я відчуваю одне
Я кохаю тебе, я
Стираючи риси, збираючи рис
Та інші коштовні зерна
Я знаю тут в лісі один кипарис
І сотню новонавернених
Я бачив як тіло лежить на столі
У розчині солі і літію
Я чув як гаркавить графіт з-під землі
Свій спірічуелс довголітній
І я вірив, що небо розкручує вал
Заводячи музику муз
Я кожну комаху вбивав наповал
На шістку кидаючи туз
І лінію смерті і схему метра
Я креслив наосліп вночі
І тупо проспав святого Петра
(Коли той розносив ключі)
Я не знаходжу себе
Не знаходжу себе я
Я відчуваю одне
Я кохаю тебе, я
Я не знаходжу себе
Не знаходжу себе я
Я відчуваю одне
Я кохаю тебе, я
Та пущено сонце й відімкнено сад
І траса пуста аж до кресів
Співає Bugatti, росте виноград
І крутяться наші колеса
Не було і от
Такий поворот
З'являєшся як наречена
Два дула у рот
На шию штрихкод
І пару магічних перстенів
Я не знаходжу себе
Не знаходжу себе я
Я відчуваю одне
Я кохаю тебе, я
Я не знаходжу себе
Не знаходжу себе я
Я відчуваю одне
(Я кохаю тебе, я)
Writer(s): Kozak System, Izdryk Yurii
- AZLyrics
- K
- Kozak System Lyrics
album:
"Живи І Люби" (2015)
You May Also Like
The Hardkiss - "Як Ти?" Боже, залиш мені трохи сили
Мій холодний розум затоплює люті злива
Я не просила
Не просила «рятувати» мене кулями
Той, хто прийшов, проросте тут травою отруйною
Поміняли мрії на приціл
Я тримаю твою...
Kalush Orchestra - "Янголом" Янголом
Ти завжди для мене будеш
Ти стрілою
Встряла в груди
Не забуду
Янголом
Без якого я нікуди
Ти стрілою
Встряла в груди
Ти встряла в груди стрілою
Ти всі думки полонила
Без тебе бути собою не...
Ann In Black - "Факін Чудово" Ядерка, потоп, зомбіапокаліпсис
Інопланетні гості, новий штамп корони
Який бажаєте кінець?
У нас великий вибір
І повний эксклюзив
В гарні часи живемо
Рішаємо ділему
Іти в метро чи між двох стін
В...
SKOFKA - "По Барабану" Я розбитими дорогами їду на старому авто
Тримаю сильніше кермо на повороті крутом
Спускаюсь в старе метро, заходжу в набитий вагон
Їду по колії шо прикручена ржавим болтом
Стаю на стерту зебру,...