"jak nie wrócę po północy" tekst piosenki
"jak nie wrócę po północy"
(feat. Szpaku)
[Kuban:]
Haha, ha
Nienawidzę pizd, a chwilowo byłem jedną z nich, największy to ze sobą miałem beef
Prosili o bis, musiałem sobie dolać, żeby wyjść
A miałeś za idola mnie do dziś
Srałem na idoli, nie musiałem podbijać do idoli
Tyle wyciągniętych miałem dłoni
Od małego na swoim, ale by się przydał wtedy rodzic
Na hotelu pogłębianie fobii, pokora na bani, nawijam nie jak zakochane pary
Nie wierzyłem w zagojone rany
Wpakowany w dragi, wjebany byłem po kolana, stary
Srałem na me dokonania, czaisz?
Ty, a przyjaciele, stali za mną murem, ale szczerze, nigdy nie odwracałem się za siebie
Sporo będzie legend, co się wydarzyło pod hotelem
Pół roku nie odbierałem tele
[Szpaku:]
Raz umieram, a raz skaczę, bądź tu kiedy zgubię się
Jak nie wrócę po północy, dzwoń do piekła szukać mnie, yeah, yeah
Moje diabły jedzą cash
I łzy na twych policzkach tylko coś ruszają mnie
Raz umieram, a raz skaczę, bądź tu kiedy zgubię się
Jak nie wrócę po północy, dzwoń do piekła szukać mnie, yeah, yeah
Moje diabły jedzą cash
I łzy na twych policzkach tylko coś ruszają mnie
[Kuban:]
To już hula po osiedlach
Na szarych ulicach, po bidulach i na lekcjach
Jak w Ciebie nie wierzą, to ni chuja się nie wkręcaj
Rzucanie nałogów to jest próba koleżeństwa, widzisz?
Nawijam jako kibic, by ziomale zawsze mieli farta i alibi
Żeby stare błędy nie dolewały oliwy
Żeby na legalu dało się z osiedla wybić (ta)
Komu się udało niech odpala za chłopaków dżoja i wylewa butelki na chodnik
Brak ochoty żeby rano dalej robić swoje, to nie powód jest na ucieczki i proszki
Kobieta, rap i zioło to jest lek, na plecach mamy sporo, jebać sen
I sporo było łez
Nie prosiłem o pomoc ani cash
Rany już się goją, jest okej
[Szpaku:]
Raz umieram, a raz skaczę, bądź tu kiedy zgubię się
Jak nie wrócę po północy, dzwoń do piekła szukać mnie, yeah, yeah
Moje diabły jedzą cash
I łzy na twych policzkach tylko coś ruszają mnie
Raz umieram, a raz skaczę, bądź tu kiedy zgubię się
Jak nie wrócę po północy, dzwoń do piekła szukać mnie, yeah, yeah
Moje diabły jedzą cash
I łzy na twych policzkach tylko coś ruszają mnie
- AZLyrics
- K
- Kuban Lyrics
You May Also Like
Szczyl - "Chainz" Wielki chain mi przyozdobi kark, yeah
Wielki chain mi przyozdobi kark, jak
Nas is like, uh
Nie lubuję się w zegarkach
Jebać czas, uh
Mamy go, aż nadmiar
Tylko paplasz, że go brak nam
Bo się boisz...
Guzior - "Tajfun92" Wróciłem do kraju, hop do QueQuality, Kuba nie chybił przy transferze
Nawdychałem oparów się tej znieczulicy, co stała się moim pancerzem
Mają być pancze, to będą pancze, ma być najszczerzej, będzie...
KILLY - "Killamonjaro" I can introduce you to this life we live forever, yah
Live forever, yah
Live forever, yah
I can introduce you to this life we live forever, yah
Live forever, yah
Live forever, yah
I can introduce you...
Borixon - "Melodyjki" Siemano tu Borygo, witam w internetach
Nie mów do mnie "stary", bo przewinę jak na kasetach
Moją nieśmiertelną ksywę nadal zna niejeden dzieciak
Handlowałem z ich zgredami gdzie Stadion...
Kabe & Miszel - "Bon Appétit" Alors on
Mamy to coś, to coś, co lubi tłum ten
Ty masz już dość, już dość i Twoi kumple
O mały włos, o włos omijam chujnię
Mamy to coś
Mamy to coś, to coś, co lubi tłum ten
Ty masz już dość, już...