"Hola Hola" tekst piosenki

"Hola Hola"
(feat. Czerwin TWM)

[Kubańczyk:]
Yeah, yeah, yeah

Ciągle hola hola, słychać z boja z boja
Każdy dobry ziomal, a nie sześćdziesiona
W rękach mam gibona, Holandia, nie Polak
Same dobre zioła, nowa stara szkoła
Ciągle hola hola, słychać boya z boya
Każdy dobry ziomal, a nie sześćdziesiona
W rękach mam gibona, Holandia, nie Polak
Same dobre zioła, nowa stara szkoła

Usłyszą gdzieś plotkę, jedenastolatek mi pisze na priv "konfident"
Ja wysłałem screena do jego mamusi, nie usiadł na kompa przez tydzień
Łatwo przypiąć łatkę plotkami, zazdrosny grubasek chciał wygrać swe życie
Dwa razy na pizdę za swoje kłamstewka, mnie dalej szanują na streecie
Hałas, cała sala, policja już zapierdala
Pod klubem bójka, i się okazało, że ten, co kozaczył, to zleciał na strzała
Nie żaden gangus, lecz chłopaczek z bloków, jak się spowiadam, to wyłącznie Bogu
Moi ziomale po kilka wyroków, fanty w piwnicy, [?] ze skoków
Chcieliśmy tylko tu godnie żyć, ej
W kiermanę sam tu nie wpadnie plik, ej
[?] po co mam żyć? Ej
Od czarnej nocy po blady świt

Ciągle hola hola, słychać boya z boya
Każdy dobry ziomal, a nie sześćdziesiona
W rękach mam gibona, Holandia, nie Polak
Same dobre zioła, nowa stara szkoła
Ciągle hola hola, słychać boya z boya
Każdy dobry ziomal, a nie sześćdziesiona
W rękach mam gibona, Holandia, nie Polak
Same dobre zioła, nowa stara szkoła

[Czerwin TWM:]
Hola, hola, hola, Holandia, ja cały w topach
Trysomy błyszczą jak brokat, palę, bo lubię [?]
Nie lubię, gdy brakuje, sobie kołuję na blokach (na blokach!)
A ziomal to mój adwokat (ej!)
Jebać tych, co sieją ferment, ferment, listonoszy złej nowiny (ej!)
Karma wróci, to jest pewne, pewne, i to szybko, skurwysyny (ej!)
Łatwo wykręcić aferkę, co? Prawda się obroni sama (sama!)
Na rodzinę podnieść rękę? Za siebie nie odpowiadam (tfu!)
Jak się rozleje mleko, każdy wujek dobra rada (dobra rada!)
Dobrze jest jak dobrze jest, a nie jak się nie układa (nie układa!)
Wtedy wychodzi na jaw kto ciebie wart, a kto pała (pow!)
Murem za Bonusem, PDW, mordeczki, hałas, ej

[Kubańczyk:]
Ciągle hola hola, słychać boya z boya
Każdy dobry ziomal, a nie sześćdziesiona
W rękach mam gibona, Holandia, nie Polak
Same dobre zioła, nowa stara szkoła
Ciągle hola hola, słychać boya z boya
Każdy dobry ziomal, a nie sześćdziesiona
W rękach mam gibona, Holandia, nie Polak
Same dobre zioła, nowa stara szkoła


You May Also Like
Janusz Walczuk & Lucassi - "Offside" Dupki, które nie miały taty Lecą na moich kumpli, którzy są brodaci Kończyłem passem do boku jak Henry Zanim dowiedziałem się, co to wdech marii Moi ziomki dobrze znają toczkę Kiedyś ujebali moją...
Smolasty - "Wspólas" To mój wspólas, ziomek któremu ufam Razem robimy siano, a potem liczymy utarg Przed nami Canon albo Nikon Jestem wdzięczny fanom albo kosmitom Że mnie sprowadzili tutaj Jej korzenie Arrabbiata,...
olszakumpel - "kolory" Nie chcę na sobie łańcuchów tak jak Django Wolę najpierw moim bliskim pomóc, ominąć to bagno Boże trzymaj ich w opiece, gdy te chmury mnie dopadną Ja dopóki tylko da się, będę w głowy strzelał...
QBIK - "Słodka" Słodka jak mód Typ nie wiedza jak się do ciebie dobrać A ty rozpalasz klub Kiedy się uśmiechasz No to jesteś taka słodka Słodka jak mód Typ nie wiedza jak się do ciebie dobrać A ty rozpalasz klub...
be vis - "to, co za mną chodzi" Słońce na ulicy deszcz, powiedz czemu kiedy płaczę ty mokniesz Pod za dużo reguł nie pasuje, a nie czuję się jak wyjątek Wyparowuje jak wrzątek, różowe niebo a na trawie rosa Jest rano, nie myślę o...