"Osiedlowe Ławki" tekst piosenki
"Osiedlowe Ławki"
(feat. Małach)
[Kubańczyk:]
My z osiedlowej ławki, rozmowy po świt
Każdy z nas tylko marzył, to spełnia się dziś
Jak rodzice są dumni, to nie chcę już nic
Przeszedłem niezłe piekło by tu z wami być (co?)
My z osiedlowej ławki, rozmowy po świt (yeah, tak jest!)
Każdy z nas tylko marzył, to spełnia się dziś (spełnia się dziś!)
Jak rodzice są dumni, to nie chcę już nic (nie, nie, nie!)
Przeszedłem niezłe piekło by tu z wami być (by z wami być!)
My z osiedlowej ławki, rozmowy po świt (yeah, tak jest!)
Każdy z nas tylko marzył, to spełnia się dziś (spełnia się dziś!)
Jak rodzice są dumni, to nie chcę już nic (nie, nie, nie!)
Przeszedłem niezłe piekło by tu z wami być (by z wami być!)
A wcześniej mogłem tylko śnić
Lecz najbliżsi, co wierzyli, są tu ze mną aż do dziś
Jeździliśmy E39, aż mnie zawinęły psy
Różne bywały przypały, lecz kto mordy jak nie my, ej
Młody kot, nowy rok wchodzę tu tylko va banque
Bilet, samolot i odwiedzam swoich, bo przyjaźń i miłość to największy dar
Dziękuje rodzinie za to co mam, w końcu tych nocy nie spędzam już sam
Teraz inaczej już patrzę na świat, przepraszam bliskich za błędy sprzed lat, ej
Chyba ja mam inną głowę
Wolę bloki, gdzieś z gibonem, zamiast w klubie drogą lożę
Chcę z nią siedzieć nad tym morzem i niekoniecznie Bałtyckim
To follow-up do człowieka, który mnie oczyścił, haha
Ta muzyka jest naprawdę wszystkim
2k20, ciężka praca zobacz jakie liczby
Do dzisiaj nie dowierzam, dobrze czuję się na ławce
W kapturze z blantem, pod blokiem Prusa 12
My z osiedlowej ławki, rozmowy po świt (yeah, tak jest!)
Każdy z nas tylko marzył, to spełnia się dziś (spełnia się dziś!)
Jak rodzice są dumni, to nie chcę już nic (nie, nie, nie!)
Przeszedłem niezłe piekło by tu z wami być (by z wami być!)
My z osiedlowej ławki, rozmowy po świt (yeah, tak jest!)
Każdy z nas tylko marzył, to spełnia się dziś (spełnia się dziś!)
Jak rodzice są dumni, to nie chcę już nic (nie, nie, nie!)
Przeszedłem niezłe piekło by tu z wami być (by z wami być!)
Yeah, yeah, my z osiedlowej ławki
Yeah, yeah
My z osiedlowej ławki, yeah, yeah
My z osiedlowej ławki, yeah
[Małach:]
Nikt nie urodził się tutaj raperem, choć myśli osób tak wiele
Po drodze same przeszkody i blizny na ciele, potem ci kręcą aferę
Z początku nikt cię nie słucha, by potem polecieć za tobą, jak wiatr co akurat zawieje
I znowu się sprawdza reguła, że śmieje się ten, kto ostatni się śmieje
To jak HWDP pisane na murach, a potem ginę ci fura
I chociaż też ich pierdolę, to pierwsze, co robisz, to dzwonisz na pały, nie uracz
Też szedłem jak ślepy za tłumem, a dziś wiem, że to była bzdura (bzdura!)
W grupie czujemy się silni, idziemy za grupą, taka jest nasza natura
Osiedle od zawsze uczyło pokory i umieć się przyznać do błędów
Po mordzie czy butach, czy ciuchach nie poznasz wariacie czyjegoś talentu
Myśleli, że jestem tak pusty jak puste ulice WWA po zmroku
Więc jak mnie skreśliłeś zawczasu, to pozwól, że będę dziś solą w twym oku
[Kubańczyk:]
My z osiedlowej ławki, rozmowy po świt (yeah, tak jest!)
Każdy z nas tylko marzył, to spełnia się dziś (spełnia się dziś!)
Jak rodzice są dumni, to nie chcę już nic (nie, nie, nie!)
Przeszedłem niezłe piekło by tu z wami być (by z wami być!)
My z osiedlowej ławki, rozmowy po świt (yeah, tak jest!)
Każdy z nas tylko marzył, to spełnia się dziś (spełnia się dziś!)
Jak rodzice są dumni, to nie chcę już nic (nie, nie, nie!)
Przeszedłem niezłe piekło by tu z wami być (by z wami być!)
- AZLyrics
- K
- Kubanczyk Lyrics
album:
"Młody Kot" (2021)
You May Also Like
Janusz Walczuk & Pedro - "Cześć, Jestem Jaś" Wierzę w ciebie Yah00
Cześć
Cześć, jestem Jaś, sory mała, ale muszę wcześnie wstać
Nie mogę dziś z tobą spać, choćbym chciał
Powiedziałem tak w życiu raz
Cześć, jestem Jaś, sory mała, ale muszę...
Kabe & Danzel - "Cały Hajs" Don't you know, pump it up
You got to pump it up
Don't you know pump it up
You've got to pump it up
Don't you know, pump it up
You got to pump it up
Don't you know pump it up
You've got to pump it...
Alan - "Gołębie Serce" Jestem świeży jak pomidor ale nie frajer jak masa
Masowo się wybiją, mają zaloty jak NASA
Uciekamy co noc z parteru możemy skakać
Jeśli złapie nas police to przypał, będę spierdalać
Miasto nocą...
QBIK - "Hajs" Gdy przyszedłem na ten świat
Nie wiedziałem jeszcze co i jak
Wszyscy czekali na pierwsze słowo
Zamiast "mama" powiedziałem "hajs"
Lata mijały dosyć podrosłem
Zacząłem sam otwierać portfel
Lubiłem...
Masno - "EKIPA" I co by się nie działo, ja zawsze z moim składem (Ma-mamale, yeah)
Ciągle nam jest mało, więc podkręcamy fazę
Jesteśmy z innych planet, lecz mamy wspólne zdanie (Ma-mamale, yeah)
Jesteśmy z innych...