"7 Metrów Pod Ziemią" tekst piosenki
"7 Metrów Pod Ziemią"
(feat. VAE VISTIC, VIC & Kosa)
[VAE VISTIC:]
Bejbe, siedem metrów pod ziemią
Zabunkrowani gdzieś w nocnym klubie
Ona ze dwa metry nade mną
Wysoko się buja na rurze
Wypuszczam w nią chmurę gęstą
Żadna z was nie wyląduje
Głupi się pytam o dresscode
Wybacz, skoro i tak to zdejmujesz
Bejbe, siedem metrów pod ziemią
Zabunkrowani gdzieś w nocnym klubie
Ona ze dwa metry nade mną
Wysoko się buja na rurze
Wypuszczam w nią chmurę gęstą
Żadna z was nie wyląduje
Głupi się pytam o dresscode
Wybacz, skoro i tak to zdejmujesz
Bejbe
[VIC:]
Bejbe, czwarta rano to jedyna pora dla was
Wtedy nikt nikogo już nie musi kłamać
Księżycowa woda, widać gwiazdy po niej
Każdy chciałby myć w niej swoje dłonie
Tu za high po "C" wpada sporo siana
Choć robisz to lowkey jako Loro Piana
Życie jeszcze załatwi Cię jak low blow
Ale teraz noc tańczy dla was w slow-mo
Ona ma z tym luz, że jesteś łobuz
I zrobi z Tobą torbę, jak Jacquemus
Ona Paris, Ty bardziej Saint-Denis
I w nią strzelić chcesz szczerze jak Dom Peri
Mówisz, że zawijasz już stąd jak banknot
Ona, że chcę z tobą razem z koleżanką
Te kłopoty to Twój jedyny talent
I życie snem, którego nie miałeś
[VAE VISTIC:]
Bejbe, siedem metrów pod ziemią
Zabunkrowani gdzieś w nocnym klubie
Ona ze dwa metry nade mną
Wysoko się buja na rurze
Wypuszczam w nią chmurę gęstą
Żadna z was nie wyląduje
Głupi się pytam o dresscode
Wybacz, skoro i tak to zdejmujesz
Bejbe, siedem metrów pod ziemią
Zabunkrowani gdzieś w nocnym klubie
Ona ze dwa metry nade mną
Wysoko się buja na rurze
Wypuszczam w nią chmurę gęstą
Żadna z was nie wyląduje
Głupi się pytam o dresscode
Wybacz, skoro i tak to zdejmujesz
Bejbe
[Kosa:]
W piwnicy drin, [?], to krakowski styl
Podziemny krąg, ale nie opłacany PIT
Ja pierdolę, tyle razy, widziałem się pod jebaną ziemią
Nie byłem kolegą warzyw, a składałem hołd korzeniom
Leje się dżin, a ona spełnia trzy życzenia
Nie czujemy nic, w kazamatach zamykamy serce
Ale mam klucz, opłacam klawisza
Zagram jak z nut, nie mamy pianina
Ty jesteś obok, a nie odpoczywa
Jutro pod ziemią, my po latach dzisiaj
Dzisiaj, dzisiaj
Twoje perfumy to jebany zapach życia
[VAE VISTIC:]
Bejbe, siedem metrów pod ziemią
Zabunkrowani gdzieś w nocnym klubie
Ona ze dwa metry nade mną
Wysoko się buja na rurze
Wypuszczam w nią chmurę gęstą
Żadna z was nie wyląduje
Głupi się pytam o dresscode
Wybacz, skoro i tak to zdejmujesz
Bejbe, siedem metrów pod ziemią
Zabunkrowani gdzieś w nocnym klubie
Ona ze dwa metry nade mną
Wysoko się buja na rurze
Wypuszczam w nią chmurę gęstą
Żadna z was nie wyląduje
Głupi się pytam o dresscode
Wybacz, skoro i tak to zdejmujesz
Bejbe
- AZLyrics
- K
- Kubi Producent Lyrics
album:
"Sen, Którego Nigdy Nie Miałem" (2024)
You May Also Like
Avi, Louis Villain & Sarius - "Apollo" Wyłączyć telefon i połamać kartę
Wyjazd stąd nazwać nowym startem
Wziąć i wstawić auto do komisu
Mercedes S500, ale się nie popisuj
Wszystko co ważne zmieści się w plecak
Zdjęcie mamy, aforyzmy...
Fukaj & charlie moncler - "PRZEGRAŁEM Z FUKAJEM" Miałem nie jechać na hotel i to wcale nie przez szkołę
Wolałem siedzieć w domu, obrażając wszystkich wokół
Z pretensjami do całego świata
Pisząc wersy, za które pewnie potem bym przepraszał
Mi nie...
olszakumpel - "krzyż" Śmieję się ze wszystkimi
Płaczę sam w ciszy
Gdy znów dałem cząstkę siebie
Ale jak zwykle na darmo
Składam kciuki w mały krzyżyk
Może Bóg w końcu usłyszy
Że chcę życia zasmakować
Nie się kurwa na nie...
Louis Villain - "Mało Kto" - Jestem zaszokowany w ogóle. W nowym gronie, sami nieznajomi
- No, a przecież zawiązały się bliższe znajomości
- A słuchaj, czy ty z kimśkolwiek chodzisz?
- Słucham?
- Pytam, czy z kimśkolwiek...
schafter - "martin shkreli freestyle" Słucham Jamiroquai, jej kupując nowy denim
(Nowy denim, nowy denim, nowy denim, jebać ceny)
Zwrota smakuje jak bigos, chyba coś tam muszę zmienić
(Muszę zmienić, muszę zmienić, muszę zmienić, muszę...