"KATAKUMBY" tekst piosenki
"KATAKUMBY"
(feat. rów babicze)
Znów zdejmuję komin, zjeżdżam cztery piętra w dół
Tu nie ma wjazdu, byle kurwa, nie ma byle chuj
Widzę ludzi, którzy czują szczęście
Mimo że godzinę temu czuli ból
Pytają mnie o numer, ja jestem poza zasięgiem
Tutaj nikt Cię nie zrozumie, bo to Polska
Ochroniarze znają moją gębę
Wiedzą że się nie pierdolę w tańcu, tak jak Lewandowska
To nie jest zwykły balet, tu nie chodzi o taniec, tu nie ma oczekiwań ani planu
Poznałem jakąś Maję, mówi coś o ruchaniu
Odpowiadam: "nie pani Maju"
Podziemie wzywa, a ja wyję do księżyca
I tak wejdziesz, spójrz w oczy prawdzie
Nie wszystko pamiętam, ale coś tam świta
Jest ze mną Kubi, księżyc nie zajdzie
(Uuu, uuu)
Wszystko jest do ogarnięcia
Ale nie dla Ciebie i tych twoich cip
(Uuu, uuu)
Każdy chętnie Ci podrzuci coś na testa
Albo strasznie drogo, albo straszy syf
(Uuu, uuu)
Człowieku, nie masz pojęcia
Ile kosztowało nas, żeby tu być
(Uuu, uuu)
To się, kurwo, tak nakręca
Tak nakręca, tu czuć, kurwo, sznyt
(Uuu, uuu)
Minęła ósma godzina w katakumbach
(Uuu, uuu)
Minęła ósma godzina w katakumbach
(Uuu, uuu)
Minęła ósma godzina w katakumbach
(Uuu, uuu)
Więcej pytań, czemu czuję się jak trup
Noc mnie woła i nic na to nie poradzę
Wszędzie unosi się dym, ledwo widzę tłum
Od melanżu chyba miałeś robić pauzę
Tu musisz pić, nie masz wyjścia, to jak escape room
Barman leje wódę, znamię ma na ręce
Znam je bardzo dobrze, ale nikogo więcej
Cztery piętra pod ziemią i nawet jak jest was wielu
To na bramce was sprowadzą do parteru
Wielkie wieżowce, szklane bloki — to nie dla nas
Tutaj nikt o tobie nie wie nic
Jak na dole masz u siebie komisariat
To nie dziwne, że schodzisz na psy
Podziemie wzywa, a ja wyję do księżyca
I tak wejdziesz, spójrz w oczy prawdzie
Nie wszystko pamiętam, ale coś tam świta
Jest ze mną Kubi, księżyc nie zajdzie
(Uuu, uuu)
Wszystko jest do ogarnięcia
Ale nie dla Ciebie i tych twoich cip
(Uuu, uuu)
Każdy chętnie Ci podrzuci coś na testa
Albo strasznie drogo, albo straszy syf
(Uuu, uuu)
Człowieku, nie masz pojęcia
Ile kosztowało nas, żeby tu być
(Uuu, uuu)
To się, kurwo, tak nakręca
Tak nakręca, tu czuć, kurwo, sznyt
(Uuu, uuu)
Minęła ósma godzina w katakumbach
(Uuu, uuu)
Minęła ósma godzina w katakumbach
(Uuu, uuu)
Minęła ósma godzina w katakumbach
(Uuu, uuu)
Więcej pytań, czemu czuję się jak trup
(Jezu Chryste, Kubi!)
- AZLyrics
- K
- Kubi Producent Lyrics
album:
"Sen, Którego Nigdy Nie Miałem" (2024)
You May Also Like
olszakumpel - "luna" Luna oświetla mi twarz, kiedy jadę centrum miasta
Nie kłam, że mnie znasz, bo ja siebie to nie znam sam
Tak jak nie znam się na autach, nie wiem co kryje maska
Tata nie nauczył mnie
Ważne, że jak...
Kuban - "Jak Gdyby Nic" Trzaskam znów drzwiami, za późno by martwić się
Rytm już krokami wygrywam i tańczyć chce
Problemy trawić mam jutro dziś zamknij się
Jak panicz nietrzeźwo choć ostatni dzień
Chce zapomnieć o...
Avi - "Leśmian" Wtedy nie było Diora, no chyba że Unitra
My zdolni do wszystkiego, zwłaszcza po pół litra
I potrzebowałem Cię żeby wyjść na prostą
Ty miałaś wtedy serce skute lodem tak jak Wostok dla mnie
Już nigdy...
PRO8L3M - "W Domach Z Betonu" Kończę pięć lat dzisiaj, z mamą robimy kanapki
Będzie ciocia Jadwisia, ja dostanę misia i trzy resoraki
Przyjadą babcie, mama jak zawsze krzyczy "Ubierz kapcie i majtki!"
Choć nie ma sił prawie, jak...