"ZIEMIA OBIECANA" tekst piosenki
Fukaj & Kubi Producent Lyrics
"ZIEMIA OBIECANA"
Jestem na nogach czterdziestą godzinę
Nie śpię w tygodniu, nie odsypiam w weekend
Wzmocni co nie zabiję, czasem jak zamykam oczy czuję, że nie żyje
Czuję, że widziałem wszystko (co?!)
Czuję, że upadłem nisko (co?!)
Tak jak kiedyś latałem wysoko
Czuję, że nie jestem sobą o
Tylko tym co stał obok, podczas całej mojej podróży
Nie wiem czy wróży mi to dobrze czy źle
Nie wiem jak powinien wyglądać porządny sen
Nie wiem kto do mnie mówi i czy ma rację czy nie (ej)
Jestem zagubiony i też spełniony choć już nie wiem co to znaczy
Bo zgubiłem ścieżkę tyle razy
Pogubiłem definicję słów i nie wiem już co znaczą
Przede wszystkim nie wiem czy cokolwiek znaczą
Kto ustala co jest dobre
Ja, gdy ledwo łapie oddech
To potrafię spać spokojnie
Byłem wszędzie i wciąż nie wiem gdzie jest ziemia obiecana
I czy spotkam w niej Boga czy diabła (diabła)
Byłem wszędzie i wciąż nie wiem kto otworzy wrota mi
I który z nich jest dobry, a który zły (nie wiem nic)
Byłem wszędzie i wciąż nie wiem gdzie jest ziemia obiecana
I czy spotkam w niej Boga czy diabła (diabła)
Byłem wszędzie i wciąż nie wiem kto otworzy wrota mi
I który z nich jest dobry, a który zły (nie wiem nic)
Dawno przestałem marzyć, obserwuję co się dzieje
Ale nie wiem co ja mogę wam powiedzieć
Przecież skąd mam wiedzieć
Kogo się słuchać oraz komu ufać
Skoro każdy kogo znasz może chcieć cię oszukać
Zgaduję, że liczy się to co czujesz, w sobie, w sercu
Ale postaw się na moim miejscu
Kiedy czujesz ból tylko jak cię kopią na ulicy w pięciu
Najgorsze, że to co miało być dobre
Okazuje się być okropne i mam problem
Bo powinienem czuć się żałośnie
A czuje się świetnie, taki jaki jestem
Powinienem czuć wstyd
Powinienem czuć (yh)
Powinienem czuć wstyd
Powinienem, a nie czuję nic
Byłem wszędzie i wciąż nie wiem gdzie jest ziemia obiecana
I czy spotkam w niej Boga czy diabła (diabła)
Byłem wszędzie i wciąż nie wiem kto otworzy wrota mi
I który z nich jest dobry, a który zły (nie wiem nic)
Byłem wszędzie i wciąż nie wiem gdzie jest ziemia obiecana
I czy spotkam w niej Boga czy diabła (diabła)
Byłem wszędzie i wciąż nie wiem kto otworzy wrota mi
I który z nich jest dobry, a który zły (nie wiem nic)
Czym jest ziemia obiecana?
Nie wiem, chyba każdy ma swoją
Czy to co jest dobre jest złe?
Czy to kim kiedyś byliśmy też?
Czy można przestać kogoś kochać?
Czy kiedyś wychodzi z głowy jej postać?
Czy poznam kogoś takiego jak ona?
Nie wiem, muszę się przekonać
Albo nie, dla mojego dobra, ciężej mi łapać tlen
I chyba dobrze (i chyba dobrze)
Czuję się dobrze (czuję się dobrze)
Czuję spokój, czuję się spokojnie
Writer(s): Jakub Salepa, Aleksander Wasiluk
- AZLyrics
- K
- Kubi Producent Lyrics
You May Also Like
Hodak - "6 Głów" Żelbeton, WWA pato
Bracia to koty, a goni Azor
Mój brat to Patorenaton
Moi to ZOO, ZOO, ale nie aport
Galant fason, 022 to (ZOO)
Zawsze z klasą, chociaż to czołg
Atut styl, każdy ruch
Jeden w tył,...
Kaz Bałagane - "Szafa" Otworzyłem szafę szukając okularów na basen
A tymczasem, znalazłem pudełko wciąż jebiące haszem i ruską
Kasę
Wrzucone A.C.A.B. na skórzany piórnik
Nie wiem na chuj mi pamiątka pierwszej komunii...
Favst, Gibbs & Szpaku - "suma wszystkich strachów" Jestem, znowu za nisko opuszczam ręce i czuję ten wiatr
Jestem, znowu oddałem Ci całe serce, bo wierzę w ten skarb
Jestem, znowu otwieram oczy w karetce i czuję ten strach
(Czuję ten strach, czuję...
Chivas - "Charger" Jestem przyjacielem moich zmartwień
Ryczałem jak Charger
Już nie ma odwrotu, więc przeżyję lub padnę
Rzucili nam kolczatkę, zrobiłem z niej parkiet
Nie żałuję żadnych krzywd, napisałem bajkę
(Co ty...
Sentino - "Givenchy" Wszystko co robię to real
Każde tu słowo jest real
Każdy mój człowiek tu real
Ciągle mam w głowie ten drill
Wielu chłopaków jest fake
Całe ich szafy to fake
Co mówi w rapie też fake
Od tylu lat kładę...