"Żyję Marzeniami" tekst piosenki
"Żyję Marzeniami"
Żyję marzeniami, a ty nie zabronisz mi
Mało hajsu, dużo wiary, każdy ze sobą nosił
Świat jest jakiś taki szary, nawet niebo niebłękitne
Jebli Cię nie puszczaj pary, jakoś z tego wyjdziesz
Żyję marzeniami, a ty nie zabronisz mi
Mało hajsu, dużo wiary, każdy ze sobą nosił
Świat jest jakiś taki szary, nawet niebo niebłękitne
Jebli Cię nie puszczaj pary, jakoś z tego wyjdziesz
Wszystko pozmieniały moje pierwsze przypały, pieprze te pały
Wiecznie ktoś wpierdolić chce Ci ręce w kiermany
Weź se od starych, jeśli nie umiesz zarobić sam, stary
Zmarnowałem czas na balet, węże i chlanie
Ale nalej jeśli masz taką potrzebę
Inni stracili już wiarę, a ja nadal w siebie wierzę
Wierzę w moje przeznaczenie, wiesz, do niedawna w Ciebie
Dojdziemy po chwałę, a nie kurwa wieczne potępienie, czy więzienie suko!
To mój teren, choć nie wsiadam w beeme i nie bujam się jak rezus tutaj, pierdolony zjebie
Mamy jedno życie, jeden cel, mamy jeszcze siebie
Nie ma nic za friko, nawet wpierdol ma tu swoją cenę, wiesz?
Stale ciągnie mnie do Ciebie, chciałbym zabrać Cię na Patagonie, zamiast mieć Panamere
Pada deszcz, gdzie mój przelew, wypłatę znów rozjebie
Mądry wers czasem skleję, nie wiem co się ze mną dzieje
Żyję marzeniami, a ty nie zabronisz mi
Mało hajsu, dużo wiary każdy ze sobą nosił
Świat jest jakiś taki szary, nawet niebo niebłękitne
Jebli Cię nie puszczaj pary, jakoś z tego wyjdziesz
Żyję marzeniami, a ty nie zabronisz mi
Mało hajsu, dużo wiary, każdy ze sobą nosił
Świat jest jakiś taki szary, nawet niebo niebłękitne
Jebli Cię nie puszczaj pary, jakoś z tego wyjdziesz
Żyję marzeniami, to nie ubrania Prady, nie musisz mi prawić
Nie dla mnie morały, nie dam się omamić
Chcę pozostawić tu ślady, wiesz jak żyję, jak się znamy, mówią diler, jebać dragi, choć na chwilę to zostawić
Gdy z ziomami odpłynę, zatrzymam czas na chwilę
Bo mam czas by być wyżej, na pewno się nie mylę
Przyjdzie czas to nawinę, to Jja a nie Mac Miller
Spojrzenia te prawdziwe, marzenia coraz bliżej
Znałem ludzi, miałem prestige, miałem poszarpane nerwy
Miałem długi, same błędy, przez co jestem dziś silniejszy
Duże sumy, dragi, kreski, nie dajcie się w tym uwięzić
Zgrywa się twardziel kolejny, nigdy nie uroni łezki, pieprzyć (fuck)
Nic już nie jest takie same, nie wiem przez co tak na prawdę mamy tak porytą banię
Jak masz typie trochę czasu, to weź lepiej odwiedź mamę
Znajdzie się też czas na balet, ale nie przepierdol marzeń
Żyję marzeniami, a ty nie zabronisz mi
Mało hajsu, dużo wiary każdy ze sobą nosił
Świat jest jakiś taki szary, nawet niebo niebłękitne
Jebli Cię nie puszczaj pary, jakoś z tego wyjdziesz
Żyję marzeniami, a ty nie zabronisz mi
Mało hajsu, dużo wiary, każdy ze sobą nosił
Świat jest jakiś taki szary, nawet niebo niebłękitne
Jebli Cię nie puszczaj pary, jakoś z tego wyjdziesz
Writer(s): Molenda Damian, Briello Briello
- AZLyrics
- M
- M0LLY Lyrics
mixtape:
"OSTATNI REAL TALK MIXTAPE" (2024)
You May Also Like
Zeamsone - "Everest" Moje życie na żywo jest snem
Czasem kosmitą, czuje się jak Gedz
Wokale do bitu kładę kiedy chce
Nie pale spleef'u, każdy Mary Jane
Wrzuć to na luz i daj mniejszy bieg
Chciałeś tu być lecz nie mieli...
Chivas - "Koleżanko Mojej Byłej" Moja pierwsza dziewczyna udawała, że ma raka
Dawno temu, no i wcale nie umarła
Żyję z guzem, teraz chodzę po terapiach
Teraz mam trzy serca i każde pęka
Odciśnięta podeszwa, bo deptała butem druga i...
Słoń & Chris Carson - "Władza Absolutna" Zostali państwo wezwani do szkoły, ponieważ...
No my już sobie po prostu nie radzimy z państwa dzieckiem. Razem z kuratorium doszliśmy do wniosku, że dla jego dobra, jak i dla dobra całego...
Asster - "LEGENDARNA" Nie może mi tego zabraknąć, to uczucie nigdy nie było tak mocne
Miałem problemy jak powiedzieć szczerze, a teraz to wszystko wydaje się proste
Ta suka co wierciła banię nie wie jak pogodzić choć...
KęKę - "Zrobiłeś To Chłopak" Jestem młody, niegłupi, obrotny i zdolny czego mam niby żałować?
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry, myślę: Zrobiłeś to chłopak!
Nie chce za to nikogo już dłużej przepraszać, że jestem...