Текст пісні "Ніжно"

"Ніжно"

Ох, яка ж ти красива. Я такий несміливий.
Завжди рвався в бій, бо думав що знайомитись вмію
Але очі ці великі і я тупо німію
Я завмер, закляк на місці і долоні пітніють

Пацани мої сміються там на заднім фоні
А я слів не пам'ятаю – корабель мій тоне
Ти долоню простягнула, ти ім'я сказала
Посміхнулась мені й зникла, наче потяг з вокзалу

Я хотів, щоб підошва моїх кросівок світилась
Я хотів щоб дівчина, що мені сниться – влюбилась
З ней піти у кафешку наприкінці того тижня
А потім біля під'їзду цілуватися ніжно
Ніжно, ніжно, ніжно...

Я шукав тебе у снах і наяву усюди
Є прикмета – гарні очі. Поможіть же, люди!
Пацани вже не сміялись і зі мной шукали
Після школи по районах ми гурьбой блукали

Так минула осінь і зима пришла з снігами
І в однім дворі зустрівся нам двірник кульгавий
Він сказав, вона жила в квартирі двадцять першій
Та квартиру продали і не живуть там більше

Я хотів, щоб підошва моїх кросівок світилась
Я хотів щоб дівчина, що мені сниться – влюбилась
З ней піти у кафешку наприкінці того тижня
А потім біля під'їзду цілуватися ніжно
Ніжно, ніжно, ніжно...

Я до школи плівся зранку. Я проспав і чорт з ней
Я на третій йшов урок. На серці в мене тошно
Я зайшов, а там вона сидить за моєю партой
Почервоніла, усміхнулась, а на косах банти

Я хотів, щоб підошва моїх кросівок світилась
Я хотів щоб дівчина, що мені сниться – влюбилась
З ней піти у кафешку наприкінці того тижня
А потім біля під'їзду цілуватися...
Я хотів, щоб підошва моїх кросівок світилась
Я хотів щоб дівчина, що мені сниться – влюбилась
З ней піти у кафешку наприкінці того тижня
А потім біля під'їзду цілуватися ніжно
Ніжно, ніжно, ніжно...


You May Also Like
Dima PROKOPOV & DOVI - "Любила Одного" Ти не така як інші - була скромніша Любила одного і не цікавило більше Твій погляд наймиліший, з тобою тепліше Але він не той, хто любитиме вічно І на дворі ліхтарі уже погасли А ти не спиш, з ним...
Domiy & SHUMEI - "Не Пройде" Якщо це не пройде Ти поцілуй мене Ми падали в той вечір І любов на наші плечі І любов на наші плечі Криком, криком, криком з душі До мене тихо-тихо говори Як же тепер бути мені Бо я не знаю вже без...
Parfeniuk - "Врубай" Врубай І дай по газам Хто б що не казав — Забудь Розриває саб Біла полоса Я тут, а ти поки там Сідай, покатаю Ніхто Вже нас не знайде Бо нас там немає Ей, там на верху Скрутіть свою музику! Вітя на...
Volodymyr Dantes - "Стожари" Був зорепад і зелен сад І ми були у парі По тім саду без тебе йду Коли горять стожари Гей, ви, стожари, мені насняться ваші чари Так хочу стріти кохання наяву Так чом, стожари, ви знов заходите за...
MamaRika - "Сину" Обійматиму тебе, мій сину Я заради тебе крила скину Я заради тебе гори здвину І я буду в твому серці постійно Обійматиму тебе, мій сину Навіть коли полетять ножі в спину Бо нікого ще до тебе так...