Текст пісні "Тобі В Поміч Бог (Гітарна Версія)"
"Тобі В Поміч Бог (Гітарна Версія)"
Ти ж хотів на Різдво прикрашати ялинку з малими
Ти ж хотів на веранді з дружиною - кава і злива
Щоб в неділю чарчину із батьком під тиху розмові
До глибокої старості дні на повторі і знову і знову
Для молодшої хтів ти в садочку зривати черешню
«Дивись, мам, який тато великий! Я поки що менша!»
Посивіти й нарешті товсту книгу ту дочитати
Та війна увірвалась і ти записався в солдати
Вже третю добу сипить вражий вогонь
І смерть виглядає: а ну ж хто кого?
Ти свист кулі чув, значить знову живий
Але впав твій друг. Кращий друг бойовий
І страху нема – залишилась лиш лють
Твій друг ліг дарма, якщо й тебе ще вб'ють
Ти ж маєш тепер воювати за двох
Якщо ти ще віриш – тобі в поміч бог
Тобі в поміч бог!
Тобі в поміч бог!
Тобі в поміч бог!
Ти ж збирався, хотів, ти не встиг свій паркан долатати
Ти шепочеш: вернусь і зроблю. Розберусь лише з ватой
Що за звичка паскудна топтати сусідські городи
Як би так ще й по маминих грядках – то сапкой по морді
Злюче плем'я русні напирає і зліва і справа
Ким би вчора не був – бити орків – тепер твоя справа
Потім вимиєш руки, обличчя у річці в долині
І додому з братами ти підеш по рідній країні
Вже третю добу сипить вражий вогонь
І смерть виглядає: а ну ж хто кого?
Ти свист кулі чув, значить знову живий
Але впав твій друг. Кращий друг бойовий
І страху нема – залишилась лиш лють
Твій друг ліг дарма, якщо й тебе ще вб'ють
Ти ж маєш тепер воювати за двох
Якщо ти ще віриш...
Вже третю добу сипить вражий вогонь
І смерть виглядає: а ну ж хто кого?
Ти свист кулі чув, значить знову живий
Але впав твій друг. Кращий друг бойовий
І страху нема – залишилась лиш лють
Твій друг ліг дарма, якщо й тебе ще вб'ють
Ти ж маєш тепер воювати за двох
Якщо ти ще віриш – тобі в поміч бог
- AZLyrics
- M
- Maksym Borodin (Максим Бородін) Lyrics
You May Also Like
VERLOKA & NICHKA - "Мій Рай" Рататата-там, я з тобою літав
Тільки-тільки там, ти мій дім, ти мій храм
По-по-по п'ятам, ми під звуки гітар
Невже це мій рай? Я себе запитав
Рататата-там, я з тобою літав
Тільки-тільки там, ти мій...
Sugar (Шугар) & ТОРІЯ - "Ромашки" Проросли ромашки по стежкам, де ти ходила
Я по твому сліду йду до тебе, моя мила
Закриваю очі, вітер проведе до тебе
Сонце вже сідає і ми дивимось на небо
Говорим пошепки, знаю твої думки
Нас...
POLINA DASHKOVA & BURLA - "Понад Хмарами" Понад хмарами - зорі парами
Розсипаються, розсипаються
Понад росами - верби з лозами
Колихаються, колихаються
Місяць світиться - світло сиплеться
Діамантами, діамантами
Вітер дується, хлопці...
SWOIIA - "Так Кльово" Я без тебе навіть не уявляю життя
Там де будеш ти, там і буду я
Летить у стіну все, що може летіти
Ми ніби діти, емоцій тонни, ніде подіти
Спочатку кажемо все, потім жалкуємо
І замість того, щоб...
DOVI & NICHKA - "До Зими" До зими
Не розрахували дози ми
І зникли як морози ми
Бо стали надто ми дорослими
Крайнього зі ста
Напишу тобі листа
Розкажу як сам
Де літав і ким я став там
Будував моста
Вгору вище щоб дістать
Але...