Текст пісні "Тобі В Поміч Бог (Гітарна Версія)"

"Тобі В Поміч Бог (Гітарна Версія)"

Ти ж хотів на Різдво прикрашати ялинку з малими
Ти ж хотів на веранді з дружиною - кава і злива
Щоб в неділю чарчину із батьком під тиху розмові
До глибокої старості дні на повторі і знову і знову

Для молодшої хтів ти в садочку зривати черешню
«Дивись, мам, який тато великий! Я поки що менша!»
Посивіти й нарешті товсту книгу ту дочитати
Та війна увірвалась і ти записався в солдати

Вже третю добу сипить вражий вогонь
І смерть виглядає: а ну ж хто кого?
Ти свист кулі чув, значить знову живий
Але впав твій друг. Кращий друг бойовий
І страху нема – залишилась лиш лють
Твій друг ліг дарма, якщо й тебе ще вб'ють
Ти ж маєш тепер воювати за двох
Якщо ти ще віриш – тобі в поміч бог
Тобі в поміч бог!
Тобі в поміч бог!
Тобі в поміч бог!

Ти ж збирався, хотів, ти не встиг свій паркан долатати
Ти шепочеш: вернусь і зроблю. Розберусь лише з ватой
Що за звичка паскудна топтати сусідські городи
Як би так ще й по маминих грядках – то сапкой по морді

Злюче плем'я русні напирає і зліва і справа
Ким би вчора не був – бити орків – тепер твоя справа
Потім вимиєш руки, обличчя у річці в долині
І додому з братами ти підеш по рідній країні

Вже третю добу сипить вражий вогонь
І смерть виглядає: а ну ж хто кого?
Ти свист кулі чув, значить знову живий
Але впав твій друг. Кращий друг бойовий
І страху нема – залишилась лиш лють
Твій друг ліг дарма, якщо й тебе ще вб'ють
Ти ж маєш тепер воювати за двох
Якщо ти ще віриш...
Вже третю добу сипить вражий вогонь
І смерть виглядає: а ну ж хто кого?
Ти свист кулі чув, значить знову живий
Але впав твій друг. Кращий друг бойовий
І страху нема – залишилась лиш лють
Твій друг ліг дарма, якщо й тебе ще вб'ють
Ти ж маєш тепер воювати за двох
Якщо ти ще віриш – тобі в поміч бог


You May Also Like
VERLOKA & NICHKA - "Мій Рай" Рататата-там, я з тобою літав Тільки-тільки там, ти мій дім, ти мій храм По-по-по п'ятам, ми під звуки гітар Невже це мій рай? Я себе запитав Рататата-там, я з тобою літав Тільки-тільки там, ти мій...
Sugar (Шугар) & ТОРІЯ - "Ромашки" Проросли ромашки по стежкам, де ти ходила Я по твому сліду йду до тебе, моя мила Закриваю очі, вітер проведе до тебе Сонце вже сідає і ми дивимось на небо Говорим пошепки, знаю твої думки Нас...
POLINA DASHKOVA & BURLA - "Понад Хмарами" Понад хмарами - зорі парами Розсипаються, розсипаються Понад росами - верби з лозами Колихаються, колихаються Місяць світиться - світло сиплеться Діамантами, діамантами Вітер дується, хлопці...
SWOIIA - "Так Кльово" Я без тебе навіть не уявляю життя Там де будеш ти, там і буду я Летить у стіну все, що може летіти Ми ніби діти, емоцій тонни, ніде подіти Спочатку кажемо все, потім жалкуємо І замість того, щоб...
DOVI & NICHKA - "До Зими" До зими Не розрахували дози ми І зникли як морози ми Бо стали надто ми дорослими Крайнього зі ста Напишу тобі листа Розкажу як сам Де літав і ким я став там Будував моста Вгору вище щоб дістать Але...