"BRAKUJE MI MATY" tekst piosenki
"BRAKUJE MI MATY"
(Thanks, Pedro)
Nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre
Jestem up, byłem down, znów każdy ma jakiś problem
Cztery miliony od reklamy, aha, nowe pieniądze
Jestem na swoim, zakochany jak nigdy w swojej chorobie
Nie pytaj mnie o moje plany, sam nie wiem, co zaraz zrobię
To moi fani chcą album, przyjechali tu z Częstochowy
Nie zrobię foty, bo gramy teraz Tajfun, mam tryb sportowy
Jak moje auta — kupuję czwarte już, hah, leasing firmowy
Jestem Beezy, ale bardziej jak Solar — urwanie głowy
Wszyscy mówili: "założysz label, zrozumiesz, o co nam chodzi"
Myślałem wtedy: "to pierdolenie, oni są starzy, ja jestem młody"
I miałem rację, największy na scenie, wciąż biznes też jakoś chodzi mi
Nie-nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre
Jestem up, byłem down, znów każdy ma jakiś problem
Cztery miliony od reklamy, aha, nowe pieniądze
Jestem na swoim, zakochany jak nigdy w swojej chorobie
Stary Mata, nowy Mata, każdy Mata — chyba każdy gada, hm?
No a nawet nie znacie Maty, chociaż każdego dnia się wam tu spowiada
Chuja wiesz, ile dla mnie znaczy to, ile się wykrwawiam
Pokazałem wam pamiętnik mój, a tu taki chuj — każdy coś dorabia
Dopisuje swoje paranoje (Ah), i wyrywa kartki
Też masz notatki w swoim telefonie, zrozum to, co robię — chcę się wyrwać z klatki
M.A.T.A Mata, jebać Matrix i co? I jebane łatki
Ostatni raz zapowiadałem album i bawiłem się z wami w jakieś zagadki, yo
Nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre
Jestem up, byłem down, znów każdy ma jakiś problem
Cztery miliony od reklamy, aha, nowe pieniądze
Jestem na swoim, zakochany jak nigdy w swojej chorobie
"Brakuje mi Maty — tego, co leciał najlepiej w tym kraju pod lo-fi, boom bapy
Brakuje mi Maty — tego, co śpiewał love songi z gitarą, nogi miałam z waty
Brakuje mi Maty — tego, co jechał z kurwami na całość, nigdy nie na raty
Brakuje mi Maty"
Ciągle wam czegoś brakuje, wy chuje, wpadliście w schematy (Huh)
Przez to mi nic nie brakuje już nic, aha, jestem obrzydliwie bogaty
Nie będzie już, kurwa, mówił mi nikt (Yeah), jak mam nagrywać, bo nagrywam z chaty (Yeah)
"Brakuje mi Maty"
- AZLyrics
- M
- Mata Lyrics
album:
"#MATA2040" (2026)
You May Also Like
Przyłu - "Usta" Kruszę do herbaty lód
Muszę, bo zanim ostygnie wykonuję ruch
Moją muzę wzięło za lep całe stado much
Złapałem się za łeb gdy poznałem ciebie i twój mózg
Liczę zawsze na ciebie jak Rumikub
Na tym...
Jan-Rapowanie & Nocny - "Wszystko Ok" Ludzie mnie kochają, nienawidzą, ja zamawiam pizzę
Budzik mam na szóstą, kierunek Jerozolimskie
Pogadamy sobie trzy godziny i wrócę na chatę
W weekend zgarnę kilka koła za granie dla nastolatek...
MIÜ & Donguralesko - "mmmaybach" - What is this?
- Swag shit!
Ej, ej, ej, ej!
To jest Mi-Mi-Mi-Mi-MIÜ Gural
Mamy bounce jak May-May-May-May-Maybach w SUVach
Trzęś tym, klaszcz tym
Przyszłaś tutaj potańczyć
Więc klap, klap, klap...
WILD, Vkie, Bary & Kabe - "SZLAUFY" To, że kocham tak te szlaufy nie pozwala mi dorosnąć
Eeee, wpadł dziś nowy czek, czuję się bosko
Suko jaka presja? Dobre dni u mnie goszczą
E-e-e, rucham, zapierdalam na okrągło
Dopieszczony produkt,...
Avi - "Amaretto" Bez dachu nad głową, bo to kabriolet
Szepnij słowo a nas stąd zabiorę
Srebrne tace i złote wybrzeże
Zapłacę za hotel a ty go wybierzesz
Willa gdzieś nad oceanem, ej
Idylla, tak jak obiecałem, e
Nie...