"To Tylko Wiosna" tekst piosenki

"To Tylko Wiosna"
(feat. Maryla Rodowicz)

[Mata:]
Wypierdolilem z klatki jak codziennie rano
Na nogach Adidasa klapki, idę do Żabki Nano
Obok robotnicy małpki już opierdalają
To samo widze codzień, codziennego życia szarość (Thanks, Pedro)
Ja to ten dziwny przechodzień, co między słupkami slalom robi i patrzy pod nogi, bo podłoga bywa lawą
Chodnik, kocham ten chodnik, obsrany
Na Ząbkowskiej, się pyta czy mi w chłodnik śmietany dać
Proste, huh, mówię że proste
Wolę w słoiku flaki, a nie w domu Futomaki z wodorostem ryż
Znowu biorę ją dla beki, tam, gram na Nintendo Switch
Moja niunia bierze dziwne leki, a się nie leczy nic
Znowu ktoś pod blokiem rano krzyczy "Dajcie płodom żyć"
Albo rolnicy lecą Szpaka, jakby to był hymn ich
Dzień Świra, albo Dzień Świstaka, codzień w kraju tym
Gdzie mi się przyszło uczyć latać, i nie chciałbym w innym

[Maryla Rodowicz:]
Choć w radiu znów grają, że "To tylko wiosna"
W powietrzu czuć zapach już najlepszych dni
Znam ciszę i krzyki, na imię mi Polska
Bo wszystko co było, znów wraca przez sny

[Mata:]
Kiedy patrzę na to co się dzieje w polskiej polityce no to kurwa niedowierzam
Dokąd to wszystko zmierza
Większy autorytet od papieża, ksiądz Mateusz z Sandomierza
Ma tu chyba jak powie słowo harcerza
Pora wyjść ze średniowiecza wciąż zakuci w tybach ci co przeszukiwano im plecak niech się zajmie tym Genewa
Polską telewizję mimo likwidacji jebać, bo nie uczą się na błędach, nie kojarzę gorszej z debat
M-A-T, gorący temat, mogę się na wolno mierzyć z nimi, choć mój free w Campusie dużo gorszy jeszcze jest, niż ten Rusina z Winim
Byłem młodszy wejść na test, nie teraz
No to zobaczymy czy coś więcej, mogę wam dziś dać niż obietnicę czyli
Gloryfikują faceta, tak mi mówił w 8 urodziny tata
Od małego czuję to, że coś jest ze mną nie tak
Zapamiętaj ksywę M-A-T, czyli Mata
Jeśli nie daj Boże zginę za wcześnie za małolata jeszcze
I wiesz kurwa co, ostatnio coraz częściej przez to nie śpię
Bo za rogiem już dwadzieścia pięć, a przecież jestem dzieckiem
Wychowanym na erze Soundclouda i na Vaporwave
Większość z moich idoli umarła będzie młoda wiecznie
I chyba właśnie przez to, chciałbym zostać prezydentem
Potrzebuje nowe misje, które zdejmą z szyi pętle
A zawiążą krawat, albo muchę, albo chain z orzełkiem

[Maryla Rodowicz:]
Choć w radiu znów grają, że "To tylko wiosna"
W powietrzu czuć zapach już najlepszych dni
Znam ciszę i krzyki, na imię mi Polska
Bo wszystko co było, znów wraca przez sny

[Mata:]
Miałem nie zdawać, potem puchę grzać, a jestem G.O.A.T-em
Dzwoni menadżer, że gaża, mamy milion za koncert
Nie idzie w parze z tym życiem, to co na horyzoncie
Możemy wydać płytę "Nie będę twoim ojcem"
Miasto Warszawa, jak wszędzie, raz pada, a raz słońce
Zeszliście na manowce, to tylko jak w stadzie owce
Dużo wam dałem na mnożenie, hajsu z rapu wzorce
Pojebaliście proporcje w swej kserokopiarce

[Maryla Rodowicz:]
Choć w radiu znów grają, że "To tylko wiosna"
W powietrzu czuć zapach już najlepszych dni
Znam ciszę i krzyki, na imię mi Polska
Bo wszystko co było, znów wraca przez sny

Choć w radiu znów grają, że "To tylko wiosna"
W powietrzu czuć zapach już najlepszych dni
Znam ciszę i krzyki, na imię mi Polska
Bo wszystko co było, znów wraca przez sny


You May Also Like
schafter - "martin shkreli freestyle" Słucham Jamiroquai, jej kupując nowy denim (Nowy denim, nowy denim, nowy denim, jebać ceny) Zwrota smakuje jak bigos, chyba coś tam muszę zmienić (Muszę zmienić, muszę zmienić, muszę zmienić, muszę...
FAVST, Gibbs & Kukon - "halo" Jadę w teren, mocno trzymam kierę Ze mną pani w tym zabójczym ciele Skupiają się na mnie, bo robię karierę Skupiają się na mnie, bo jestem raperem Jadę z małolatem zakręcić aferę Wchodzimy oknem na...
Trill Pem - "Vanilla" Jak zrobię forsę, zrobię vaniliowy koniak (vaniliowy koniak) Dam diamentom błyszczeć, chociaż pora nocna (pora nocna) Na Bahamach w białych ciuchach, białych force'ach (białych force'ach) Robić...
ReTo - "AEZAKMI" Ej, ej, ej, ej, ej, ej, ej... Ktoś tutaj spał, ja tu nie zasnę, bo coś męczy w snach Chociaż ten hotel ma pięć gwiazdek, jak ja w GTA Ktoś mi opowiedział bajkę, którą dobrze znam Przejebałem pewnie...
Alberto & Josef Bratan - "Z BRATEM ZARABIAM PAPIER" Chowaj ten bazar, wyjmuj Cartiera, dawaj na kantor albo jubilera Samo się piszę, samo wybiera, baton, kolano i nie ma co zbierać Wygląda jak koka, się wali jak ściera Gasną światła, komin, giwera...