"MOSHPIT" text
"MOSHPIT"
(Get that bag, Getro)
Tohle je mumble shit, rage shit
Pro mý lidi, pro mý psy
Co milujou moshpit, co milujou moshpit (Let's go)
Tohle je mumble shit, rage shit
Pro mý lidi, pro mý psy
Co milujou moshpit, co milujou moshpit (Yeah-oh)
Dobrý den (Den), těší mě, Niko (Niko), milujou mě děti (Kids)
Zkérovanej ksicht (Ksicht), na hlavě dredy (Dredy)
Zkérovanej ksicht (Ksicht), na hlavě dredy
A nevstávám do práce, ve studiu trávim noci (Huh)
Miluju, co dělám, živit se tim je fakt skvělej pocit (Co?)
A skvělej pocit (Co?), a skvělej, fakt skvělej, fakt skvělej pocit (Co?)
A nehraju na nic, h-hlas je můj nástroj (Hlas)
Zvládnu to i bez, ale autotune saved my life, boy (Boy)
A můžu vypnout i tune, i tak to bude skvělej tune
A můžu vypnout i tune, i tak to bude skvělej tune
A můžu vypnout i tune, i tak to bude skvělej tune
A můžu vypnout i tune, i tak to bude skvělej tune
A můžu vypnout i tune, i tak to bude skvělej tune
A můžu vypnout i tune, i tak to bude skvělej tune (Tune, ooh, let's go)
Tohle je mumble shit, rage shit
Pro mý lidi, pro mý psy
Co milujou moshpit, co milujou moshpit (Let's go)
Tohle je mumble shit, rage shit
Pro mý lidi, pro mý psy
Co milujou moshpit, co milujou moshpit (Yeah-oh)
Writer(s): Nate Smith
- AZLyrics
- N
- Nik Tendo Lyrics
album:
"v gastru nejsou lidi" (2024)
You May Also Like
EARTH - "Zlatokop" Princezna si myslela, že budu mít víc
Sorry, ale za lži běžně nevycházim vstříc
Pochop zlato nebudu ti už nic víc nýst
Sám jsem tam nahoru musel skrz ty sračky lízt
A nediv se mi, že jsem každej...
Yzomandias - "Máme Všechno" Káru? Máme
Cíl? Máme
Hymny? Máme
Kotel? Hoří
Zvuk? Máme
Světla? Máme
Flašky? Máme
Hotel? Boží
Káru? Máme
Cíl? Máme
Hymny? Máme
Kotel? Hoří
Zvuk? Máme
Světla? Máme
Flašky? Máme
Hotel? Boží
DJ...
Pil C & Separ - "Community Service" (I love you, Miku)
(Yo, Flair) Spieval som si na-na-na-na-na-na (Na-na-na)
Keď som zistil, že má chalana (Chalana)
Život na hrane ona ráda má (Ráda má)
A ževraj už viac neni zadaná (Na-na-na-na-na)...
STEIN27 - "Teorie Pádu" Tohle jsou moje teorie pádu
Jak obětoval jsem vše kvůli málu
Tohle jsou moje teorie pádu
Jak každý den mě toho trápí víc a víc
Strhněte okovy, nechte vlajky vlát
Nechte děti žít a nechte zvony znít...
Smack - "Fighter" Mám se posrat, že jsi fighter?
Mám zmrdy, co nehrajou fér
Mám se posrat, že jsi fighter?
Mám zmrdy, co nehrajou fér
Hrajou fér
Mám zmrdy, který tě jen tak zraněj
Někdo to přežene, pošlu je na něj...