"Obě Strany" text
"Obě Strany"
Přichází jaro, nová energie, brácho
Tejdny jen party a kocoviny, ranní splín (Splín)
Všechno dokola jak FE!N (FE!N)
Priority, položim je na váhy
Jako BeReal na obě strany (Huh)
Jako BeReal na obě strany, huh
Vapeníze mizí rychle, fuč, jsou pryč, anis nemrks (Huh)
Vapeníze mizí rychle, fuč, jsou pryč, anis nemrks (Huh)
Dost se jich furt valí po zemi jako k-kemr (Kemr), huh
Dost se jich furt valí po zemi jako k-kemr (Huh), huh (Huh)
Setřu ho botou a nahraju banger
Žiju budoucnost, ne Fray, ale Bender
Swagger – můj gender, swagger – můj gender
Swagger můj, swagger můj, swagger – můj gender (Huh)
A letos nedostávám cenu, já jí zvyšuju (Uh)
A dělat to tak, že to chápe minimum, to miluju (Uh)
Dám si měsíc pauzu, pak zas plnej kotel
V klubu randál, v klubu bordel (Huh)
Dám si měsíc pauzu, pak zas plnej kotel
V klubu randál, v klubu bordel
Přichází jaro, nová energie, brácho
Tejdny jen party a kocoviny, ranní splín (Splín)
Všechno dokola jak FE!N (FE!N)
Priority, položim je na váhy
Jako BeReal na obě strany
Jako BeReal (Let's go) na obě strany (Strany)
Okay, [?], ooh
Aah, huh, hah, ooh-oh-oh-oh
Writer(s): Akame, Kk
- AZLyrics
- N
- Nik Tendo Lyrics
album:
"v gastru nejsou lidi" (2024)
You May Also Like
Smack - "Fighter" Mám se posrat, že jsi fighter?
Mám zmrdy, co nehrajou fér
Mám se posrat, že jsi fighter?
Mám zmrdy, co nehrajou fér
Hrajou fér
Mám zmrdy, který tě jen tak zraněj
Někdo to přežene, pošlu je na něj...
Kontrafakt - "Keď Jazdíme My" Keď jazdíme my, každý darmošlap mindžuje
Lebo jazdíme tak, jak to jeho mindža miluje
Keď jazdíme my, pomaly púšťam plyn
Pomaly fúkam dym, cítim sa byť slobodný
Keď jazdíme my, každý darmošlap...
EARTH - "Zlatokop" Princezna si myslela, že budu mít víc
Sorry, ale za lži běžně nevycházim vstříc
Pochop zlato nebudu ti už nic víc nýst
Sám jsem tam nahoru musel skrz ty sračky lízt
A nediv se mi, že jsem každej...
Gleb - "ZNÁMKY ŽIVOTA" Moje meno BBG
Yo, Komander, what's up?
Ževraj sme vyrobení z kameňa
Chceme robiť rap a zarábať parmezán
Nehádam sa, asi je to tak
Ževraj sa predvádzam, asi je to tak
Nehovorím o sebe, že som...
STEIN27 - "Danec" Tě zajímá, kde jsem se učil tančit
Tě zajímá, proč umím takhle líbat
Tě zajímá, že v jedný ruce brko v druhý flašku, ty na klíně a i tak tě zvládám svlíkat
Tě zajímá, kde jsem se učil tančit
Tě...