"JEŚLI CHCIAŁBYŚ TO MOŻESZ WPAŚĆ" tekst piosenki

"JEŚLI CHCIAŁBYŚ TO MOŻESZ WPAŚĆ"
(feat. Kuban)

Jak nie wiesz o co chodzi, wiesz co chodzi
Oki zawsze bierze ze sobą ziomali
Nieważne, czy jedziemy, kurde, daleko, czy blisko
Ma zawsze miejscowe w furze, także wiesz

Jeśli chciałbyś, to możesz wpaść
Mam jeszcze miejsce w moim aucie
Wiem, że ona chciałaby mieć wspólny czas
I że pewnie obiecałem ci, ja wyszło jak zawsze, wszystkim się zajmę
47 zdobi mój kark, wszędzie muszę ich brać
Sami Dobzi Ludzie, a jak
Stali za mną murem od lat

Wyalienowany jestem na planie reklamy
Jak nie masz ziomala obok, który był z tej samej bramy
Z nimi patrzyłem w kierunku tej samej samary
Od tej pory w moim życiu to są jedyne filary
Got it będę cały twój, kiedy będę już stary
Tego nie gwarantuję, no bo dom nie będzie mały
Tak będzie wyglądać nasze życie z dzieciakami?
Nie, będzie w chuj wiary

Jeśli chciałbyś, to możesz wpaść
Mam jeszcze miejsce w moim aucie
Wiem, że ona chciałaby mieć wspólny czas
I że pewnie obiecałem ci, ja wyszło jak zawsze, wszystkim się zajmę
47 zdobi mój kark, wszędzie muszę ich brać
Sami Dobzi Ludzie, a jak
Stali za mną murem od lat

Nie widziałaś mała od niedzieli mnie
W studio tyle nocy będę blady, niczym Eminem
Przekładamy kolację i to trzeci dzień
Ale mnie nie rzuci, bo bym sobie chyba strzelił w łeb
A sama chce mnie zabić, bo czasem nie odbieram nawet i całymi dniami na trasie
Będę twoim małym bobasem
Co jak wróci już do domu cię usadzi na blacie
Ale Kubano to nie fuck boy
Zrozumiesz to zarobię Ci na cabrio w tydzień
Mówi mi to chamstwo misiek
Bo niedługo to cię będę tylko w radio słyszeć
Wiem, że obiecem ci, że znajdę czas
W te lato
Moja kochana, jak to się stało, że nabrałaś się na to

Jeśli chciałbyś, to możesz wpaść
Mam jeszcze miejsce w moim aucie
Wiem, że ona chciałaby mieć wspólny czas
I że pewnie obiecałem ci, ja wyszło jak zawsze, wszystkim się zajmę
47 zdobi mój kark, wszędzie muszę ich brać
Sami Dobzi Ludzie, a jak
Stali za mną murem od lat


You May Also Like
Kizo - "Nasze Lato" Bruschetta w porcie, ty z jointem jak świeczka na torcie Na blokach jak w kurorcie, też mamy jak świeci słońce Dziś Bentleyem tato, palimy Gelato To będzie nasze lato, stawiam milion na to...
Żabson - "Palo Santo" Wiesz o co chodzi? Nie oddałem swojej duszy procentom A każdy kto jest w składzie jest moim drogim koleżką Pali jointy i popija wodę oligoceńską Ktoś się sapie do Leosi to się prosi o wpierdol Nie...
Aleshen - "CORAZ WYŻEJ" Ey, yo, FLORY, turn me up Scrolluję mapę — KRK, Wawa i Kato Szczecin, Poznań, Boat, potem wjeżdżam w Trójmiasto Zawsze na afterze mamy ciasto i ciasno Nie pamiętam, jak to było bez problemów zasnąć...
Kacperczyk - "Brejdaki" Styczeń 98, na początku byłem tylko jeden Miałem smoczek w gębie, mnóstwo kredek i pokój dla siebie Ludzie przychodzili mnie oglądać, jakbym stał na scenie Ja leżałem i płakałem, jakbym kończył już...
Mata - "Prawy Do Lewego" Wielka plaża w sercu miasta Pokaż mi, gdzie masz tak Nad Tamizą jest muzeum Nad Tybrem Koloseum Nad Sekwaną jest Notre-Dame A my w piasku gasimy se skręta A my pijemy to piwo i gramy w volleyball...