"JEŚLI CHCIAŁBYŚ TO MOŻESZ WPAŚĆ" tekst piosenki
"JEŚLI CHCIAŁBYŚ TO MOŻESZ WPAŚĆ"
(feat. Kuban)
Jak nie wiesz o co chodzi, wiesz co chodzi
Oki zawsze bierze ze sobą ziomali
Nieważne, czy jedziemy, kurde, daleko, czy blisko
Ma zawsze miejscowe w furze, także wiesz
Jeśli chciałbyś, to możesz wpaść
Mam jeszcze miejsce w moim aucie
Wiem, że ona chciałaby mieć wspólny czas
I że pewnie obiecałem ci, ja wyszło jak zawsze, wszystkim się zajmę
47 zdobi mój kark, wszędzie muszę ich brać
Sami Dobzi Ludzie, a jak
Stali za mną murem od lat
Wyalienowany jestem na planie reklamy
Jak nie masz ziomala obok, który był z tej samej bramy
Z nimi patrzyłem w kierunku tej samej samary
Od tej pory w moim życiu to są jedyne filary
Got it będę cały twój, kiedy będę już stary
Tego nie gwarantuję, no bo dom nie będzie mały
Tak będzie wyglądać nasze życie z dzieciakami?
Nie, będzie w chuj wiary
Jeśli chciałbyś, to możesz wpaść
Mam jeszcze miejsce w moim aucie
Wiem, że ona chciałaby mieć wspólny czas
I że pewnie obiecałem ci, ja wyszło jak zawsze, wszystkim się zajmę
47 zdobi mój kark, wszędzie muszę ich brać
Sami Dobzi Ludzie, a jak
Stali za mną murem od lat
Nie widziałaś mała od niedzieli mnie
W studio tyle nocy będę blady, niczym Eminem
Przekładamy kolację i to trzeci dzień
Ale mnie nie rzuci, bo bym sobie chyba strzelił w łeb
A sama chce mnie zabić, bo czasem nie odbieram nawet i całymi dniami na trasie
Będę twoim małym bobasem
Co jak wróci już do domu cię usadzi na blacie
Ale Kubano to nie fuck boy
Zrozumiesz to zarobię Ci na cabrio w tydzień
Mówi mi to chamstwo misiek
Bo niedługo to cię będę tylko w radio słyszeć
Wiem, że obiecem ci, że znajdę czas
W te lato
Moja kochana, jak to się stało, że nabrałaś się na to
Jeśli chciałbyś, to możesz wpaść
Mam jeszcze miejsce w moim aucie
Wiem, że ona chciałaby mieć wspólny czas
I że pewnie obiecałem ci, ja wyszło jak zawsze, wszystkim się zajmę
47 zdobi mój kark, wszędzie muszę ich brać
Sami Dobzi Ludzie, a jak
Stali za mną murem od lat
- AZLyrics
- O
- Oki Lyrics
You May Also Like
Kizo - "Nasze Lato" Bruschetta w porcie, ty z jointem jak świeczka na torcie
Na blokach jak w kurorcie, też mamy jak świeci słońce
Dziś Bentleyem tato, palimy Gelato
To będzie nasze lato, stawiam milion na to...
Żabson - "Palo Santo" Wiesz o co chodzi? Nie oddałem swojej duszy procentom
A każdy kto jest w składzie jest moim drogim koleżką
Pali jointy i popija wodę oligoceńską
Ktoś się sapie do Leosi to się prosi o wpierdol Nie...
Aleshen - "CORAZ WYŻEJ" Ey, yo, FLORY, turn me up Scrolluję mapę — KRK, Wawa i Kato
Szczecin, Poznań, Boat, potem wjeżdżam w Trójmiasto
Zawsze na afterze mamy ciasto i ciasno
Nie pamiętam, jak to było bez problemów zasnąć...
Kacperczyk - "Brejdaki" Styczeń 98, na początku byłem tylko jeden
Miałem smoczek w gębie, mnóstwo kredek i pokój dla siebie
Ludzie przychodzili mnie oglądać, jakbym stał na scenie
Ja leżałem i płakałem, jakbym kończył już...
Mata - "Prawy Do Lewego" Wielka plaża w sercu miasta
Pokaż mi, gdzie masz tak
Nad Tamizą jest muzeum
Nad Tybrem Koloseum
Nad Sekwaną jest Notre-Dame
A my w piasku gasimy se skręta
A my pijemy to piwo i gramy w volleyball...