"JESTEŚMY ZA MŁODZI" tekst piosenki

"JESTEŚMY ZA MŁODZI"
(feat. Oskar83)

[Oki:]
Trzydzieści w cieniu, ziomek na ramieniu, no bo liczę monety
Mama z okna krzyczy do nas po imieniu, a się znamy tylko z ksyw
Jedni bez perspektyw, drudzy bez problemów, za to każdy szczerzy kły

(Ej) No bo mamy kolejny, (Ej), no bo mamy kolejny dzień (Ej)
Mamy go na wyciągnięcie ręki (Kolejny dzień)
Oooh, huśtawki są zajęte, byli pierwsi (Kolejny dzień)
Oooh, nastolatki chcą od starszych coś do bletki (Kolejny dzień)
My jesteśmy za młodzi (Oooh)
My jesteśmy za młodzi (Oooh)
My jesteśmy za młodzi (Oooh)
Okej, okej, okej, okej
Wiem, jesteśmy za młodzi

Przegrałem na trzepaku, wczoraj ulubiony tazos
Trafiłem piłką w okno, tylko że potłukłem wazon
Złamało mi się serce, bo się podzieliłeś bazą (Bazą)
A była jedna zasada, kolo, obcy tu nie włażą
Champagne pop na okno sklepów, tryskam tanią oranżadą
Piećdziesiąt gyra kosztował mnie ten czerwony flakon
Znam każdy zakamarek z nimi, jak mamy się zgubić (Zgubić)
Do jutra w tym samym miejscu i boże, nie muszę mówić nic

Trzydzieści w cieniu, ziomek na ramieniu, no bo liczę monety
Mama z okna krzyczy do nas po imieniu, a się znamy tylko z ksyw
Jedni bez perspektyw, drudzy bez problemów, za to każdy szczerzy kły

(Ej) No bo mamy kolejny, (Ej), no bo mamy kolejny dzień (Ej)
Mamy go na wyciągnięcie ręki (Kolejny dzień)
Oooh, huśtawki są zajęte, byli pierwsi (Kolejny dzień)
Oooh, nastolatki chcą od starszych coś do bletki (Kolejny dzień)
My jesteśmy za młodzi (Oooh)
My jesteśmy za młodzi (Oooh)
My jesteśmy za młodzi (Oooh)
Okej, okej, okej, okej
Wiem, jesteśmy za młodzi

[Oskar83:]
Kupilem L&M sztukę, usiadłem na ławce paląc
Małolat na trzepaku, przegrywał znów jakiś tazos
Minął mnie ojciec kumpla z nowiutkim młynkiem mikado
Wcześniej z wędkarskiej torby syn dźwignął mu Desperados
Ten z drugiej klatki bachor wydzierał się, jak komandos
Gdzieś z pięciu małych Rambo goniło go całą bandą
Jednemu lekko na oczy spadał czerwony bandaż
Nieważne co i jak, wiedzą dobrze, że się nie gada tu
Trzydzieści w cieniu, więc na olejku opaliłem się jak zły
Nie osiedle premium, a małe imperium, w którym dzieciak spełnia sny
Czas stoi w miejscu, słowa mają sens, tu małolaci swoje gry
No bo mają kolejny

[Oki:]
No bo mamy kolejny, (Ej), no bo mamy kolejny dzień (Ej)
Mamy go na wyciągnięcie ręki (Kolejny dzień)
Oooh, huśtawki są zajęte, byli pierwsi (Kolejny dzień)
Oooh, nastolatki chcą od starszych coś do bletki (Kolejny dzień)
My jesteśmy za młodzi (Oooh)
My jesteśmy za młodzi (Oooh)
My jesteśmy za młodzi (Oooh)
Okej, okej, okej, okej
Wiem, jesteśmy za młodzi


You May Also Like
Chivas - "Koleżanko Mojej Byłej" Moja pierwsza dziewczyna udawała, że ma raka Dawno temu, no i wcale nie umarła Żyję z guzem, teraz chodzę po terapiach Teraz mam trzy serca i każde pęka Odciśnięta podeszwa, bo deptała butem druga i...
Guzior - "BLUEBERRY" Wow, ale bubel Jak Pezet wyszedłem po chleb, no a skończyłem w klubie Wow, ale bubel O, wstawiaj post na grupie, se lecę na kluby i wszystko mam w dupie A jutro nagłówek, że porwałem Uber, ale mam...
Beteo & Reto - "Meow" Znowu miałem żyć ale znowu umieram i nie wiem co się dzieje ze mną Ona leży zapatrzona w iPhone'a i wbija szpony w moje plecy drugą ręką Moi ludzie dolewają do coli setkę wódki, bo ciągle tu za nimi...
Janusz Walczuk - "Sady Żoliborskie" Sady Żoliborskie pachną topkiem My robimy nowy project, razem z Pedrkiem Tulą się do mnie róże, każda ma kolce Tak samo jak w uczuciach w łóżku są ostre Ka-karnawał na Żolce, każdy kocha toczkę Nie...
Rusina - "GO!" Oddajcie mi stery, twoje nic nie zmienią Kolejny się wstrzelił, kolejny jest ścierą Jakbym nie robił tego dobrze, sam nie wiem To byłbym dla was tu jedyną nadzieją Mam propsy od podziemnych graczy,...