"Na Dnie" tekst piosenki
"Na Dnie"
(feat. Kabe)
Robić hajs, to jak pierwszy raz
Brać, no to cały świat
Niech nie kończy się sen
Przed oczami to dalej mam, za długo byłem tam
Nie chcę skończyć na dnie
Robić hajs, to jak pierwszy raz
Brać, no to cały świat
Niech nie kończy się sen
Przed oczami to dalej mam, za długo byłem tam
Nie chcę skończyć na dnie
Kiedyś byłem w bagnie, nieważne
Dziś grają mnie stacje, poważnie
Co będzie gdy spadnę, na zawsze
Ja sobie poradzę, ty znasz mnie
Kiedyś byłem w bagnie, nieważne
Dziś grają mnie stacje, poważnie
Co będzie gdy spadnę, na zawsze
Ja sobie poradzę, ty znasz mnie
Poświęciłem cały czas, ty przespałaś cały dzień
Jestem za daleko was, nikt już nie dogoni mnie
Żyję, żyję Ghetto Life, robię, robię Ghetto Flex
Gdy będe wysoko tam, nikt już nie zobaczy mnie
Póki co palę juice jak Vitaly, robię sos jak w Italy
Zanim znowu spadnę na dno
Powiedz mordo, gdyby pytali
No to jestem na fali, zanim znowu spadnę na dno
Robić hajs, to jak pierwszy raz
Brać, no to cały świat
Niech nie kończy się sen
Przed oczami to dalej mam, za długo byłem tam
Nie chcę skończyć na dnie
Robić hajs, to jak pierwszy raz
Brać, no to cały świat
Niech nie kończy się sen
Przed oczami to dalej mam, za długo byłem tam
Nie chcę skończyć na dnie
Kiedyś byłem w bagnie, nieważne
Dziś grają mnie stacje, poważnie
Co będzie gdy spadnę, na zawsze
Ja sobie poradzę, ty znasz mnie
Kiedyś byłem w bagnie, nieważne
Dziś grają mnie stacje, poważnie
Co będzie gdy spadnę, na zawsze
Ja sobie poradzę, ty znasz mnie
- AZLyrics
- P
- PAWBEATS Lyrics
You May Also Like
Qry & Hania Sztachańska - "Cisza" Znowu siedzę sam jak palec i tęsknie
Chciałem wrócić do lat, w których jeszcze tak nie biegłem
Chciałbym znowu tamto szczęście, które było bardziej piękne
Bo od kiedy widzę więcej, ciężko o radość,...
Małpa - "Miałem To Rzucić" Znasz mój styl, daję teksty z głębi serca
I staram się upchnąć dużo energii w wersach
Piszę dla moich ludzi w różnych miejscach
Co biorą woski z półki lub plik z myspace'a
Gram dla kumpli, co szanują...
27.Fuckdemons & Szpaku - "Zespół Cotarda" Chciałbym zapomnieć o rzeczach, co ciągle we mnie siedzą
Dla mnie te złe nawyki to przejebany przerost
Zawiodłem się na sobie, bo ufałem złym ludziom
Nie wierzę przez to w miłość i pewnie to brzmi...
Jan-Rapowanie & Nocny - "Gap Year" Hehe, sto lat, sora
Wiem, że nie dawałem znaków
Żyje, wszystko gra, a tam?
Warszawa czy Kraków?
Dużo pracy, wiesz, ciągle kurwa milion rzeczy
Piękna młodość, jasne
Tylko kiedy się nią cieszyć?...
Dwa Sławy - "Catering" Twoje pojemniczki z szamą czekają sobie co rano
Aż trafią na Instagrama, łapiesz klucze od mieszkania
Które Ci dała babka, kiedy łaskawie kopnęła w kalendarz
Trochę tu jebie, chujowe meble, kafelki i...