"Głupi Sen" tekst piosenki
"Głupi Sen"
Centrum miasta, knajpa a ja zamawiam udo
Mordo ona to jest magia ale ty to jesteś mugol
One bardzo lubią takich którzy są na podium
Łatwiej walczyć wtedy z nudą za twój hajs na wagyū w ponzu
Z Nobu pesto z bobu potem trochę fochów
Mówię: "Miasto się obraca w popiół bo powstało z prochów."
A ona że: "Co? Co?" - że jaki jest tam brutto dochód
A ja mówię że "No nic no." - że coś zabija nas po trochu tu
"Czy jestem pesymistą?" - mówi
Ja mówię że: "Bardziej lowkey."
"Czy w Boga i Mefisto wierzę?"
Ja mówię że: "Jak Stephen Hawking."
Ona chce z górnej półki marki, nie życie matki polki
Ja mówię że: "Jak w życiu górki, dołki, rekiny, mrówki, płotki. Sorrki."
Ona chce żebyśmy gdzieś poszli, żeby był mosh pit
Deszcz siąpi jakby Bóg zstąpił, nie zesłał arki
Ona dzwoni do psiapsi mówi: "Weź jointy."
A ja pytam ziomka czy wziął te fanty co przyszły w piątek gdzieś w taxi
Już miałem pytać ja o polityczną przyszłość Polski ale ona mnie pyta gdzie chcę skończyć a jej język jest gorzki
Chciałem coś więcej mieć od życia niż te szybkie związki
Wokół nas ludzie jak cyborgi
Umiem ich w moich snach wyłączyć bo
To był długi dzień bo potrwał chyba trzy miesiące
Miałem głupi sen ze tu nie chodzi o pieniądze
Ludzie roboty pija tu głupotę z fiolki
Tu gdzie soboty zamieniają się na wtorki
To był długi dzień bo potrwał chyba trzy miesiące
Miałem głupi sen ze tu nie chodzi o pieniądze
Gadam z chat botem że mi wyjebało korki
Dopijam kawę no a trawę kładę z rolki
Zwykle nie bywam gdzie czerwony dywan leży bo młodzi gangsterzy chodzą tam by swoje grille szczerzyć
Typ w drogiej furze to nie diler to raperzy i sprawdziłem to na własnej skórze jak Avirex leży
"Czy mi zależy?" - pyta fan i mi nie wierzy że co i za ile mam to lepszy plan jest dziś od wiedzy, scam
Ona mnie widzi tam gdzie Costa jest Del Sole
Caprisun nie [?]
Znam takie miejsce od kolegi kolegi
Siedzimy z nią tam sam na sam i sauna jest i spa i zabiegi
Chcę pobyć sam szczególnie dzień lub dwa od tej imprezy co trwała dzień lub dwa
Mała nie drażnij lwa
Bez mała ze mnie jest Mickiewicz
Homie ma tu takie białe że zwykle wolniej biega niż tu siedzi
A im nie siedzi że lubię drogie fury, młode laski
Sorry, z natury jestem lovelaskiem
To był długi dzień bo potrwał chyba trzy miesiące
Miałem głupi sen ze tu nie chodzi o pieniądze
Ludzie roboty pija tu głupotę z fiolki
Tu gdzie soboty zamieniają się na wtorki
To był długi dzień bo potrwał chyba trzy miesiące
Miałem głupi sen ze tu nie chodzi o pieniądze
Gadam z chat botem że mi wyjebało korki
Dopijam kawę no a trawę kładę z rolki
- AZLyrics
- P
- Pezet Lyrics
album:
"Muzyka Popularna" (2025)
You May Also Like
Gruby Mielzky & Pers - "Nie Dziwi" To już w ogóle mnie nie dziwi, mnie nie dziwi
To już w ogóle mnie nie dziwi, mnie nie dziwi, nie
To już w ogóle mnie nie dziwi, mnie nie dziwi
To już w ogóle mnie nie dziwi, mnie nie dziwi, nie
To...
Deys - "Easy" Tak sobie kiedyś tu wchodzę do życia
Widzę lekarzy i drę mini ryja
Złotego dziecka tu już nie zatrzymasz
Zło tego dziecka, biatch!
Może nie omen, no ale nie widać tu Tyraela i Cage'a nad wyraz
Mama...
Bardal - "BANGKOK2025" Tu będę śpiewał na tym (Lalala)
To będzie dobrze? (Będzie świetnie)
Poleciałem do Bangkoku, na Phuket i na Koh Samui
Tam poznałem dupę, z chujem dłuższym niż mój
Poleciałem do Bangkoku, później na...
Avi & Louis Villain - "Nostradamus" Nasze życie jest krótsze i szybsze
Widzę jak ubywa piachu w klepsydrze
Jest cenne i kruche jak szmaragd
Jak nawiedza śmierć, to nie tylko w koszmarach
Się budzę do życia
Dzieją się rzeczy których...
O.S.T.R. - "1 Na 100" Wciskam escape, play w kompakcie męczę
Wierszem, rejestruję to, za co ręczę
Odnajduję metr po metrze siebie, bez list pisma i praw
W ręku skunk, jaki właściwie jest rap?
Jak mam żyć tu? Niby spokój...