"CHEMICZNY BALANS" tekst piosenki
Quebonafide, Michał Żagan & Duit Lyrics
"CHEMICZNY BALANS"
Mam dosyć gwiazd w depresji, a najbardziej siebie
Smutnych raperów i tu też chodzi o mnie
Szukam jak Batman jakichś znaków gdzieś na niebie
Może pojawi się ten, który sprawi, że
Że zechce mi się chcieć cokolwiek
Że cokolwiek mi się zechce chcieć
Jak to źle, że dzisiaj jest tak dobrze
Jak to dobrze, że było tak źle
Chcę chemiczny balans, a ciągle coś
Coś mi nie pozwala, robi los na złość
Chcę chemiczny balans, a ciągle coś
Coś mi nie pozwala, robi los na złość
Mam dość bogatych celebrytów których dystans
To mechanizm obronny na skurwiały świat
Zacietrzewieni pieprzą swoje stanowiska
I znów się boję, że to też troszeczkę ja
Niech zechce mi się chcieć cokolwiek
Niech cokolwiek mi się zechce chcieć
Jak to źle, że dzisiaj jest tak dobrze
Jak to dobrze, że było tak źle
Chcę chemiczny balans, a ciągle coś
Coś mi nie pozwala, robi los na złość
Chcę chemiczny balans, a ciągle coś
Coś mi nie pozwala, robi los na złość
Chcę chemiczny balans...
Writer(s): Kuba Grabowski, Piotr Krygier, Emilia Golos, Michal Zagan
- AZLyrics
- Q
- Quebonafide Lyrics
album:
"PÓŁNOC / POŁUDNIE" (2025)
PRELUDIUM
ARIA ROZSTROJU
GLUTOCHOROBA
ECHO
SOJUSZ
You May Also Like
Paktofonika - "Jestem Bogiem" Raz, dwa
Raz, dwa
Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne, proszę puść to na antenie
Powiem ci, że to fakt – powiesz mi, że to obciach?
Pierdolę cię, i tak rozejdziesz się po...
Young Igi - "Bestia" Worek on this bitch
Skrrt, skrrt, skrrt, skrrt
Okej, robię się dorosły, bo chyba muszę płacić za me auta
Te diamenty na szyi, to wszystko to nie bogactwa
Zrobiłem dużo więcej i jest dumna moja...
Louis Villain - "Amerykański Sen" Nie jest mi obce nic co ludzkie
Zjechałem Polskę od ślązkiego po warmińsko-mazurskie
Szedłem... nie raz bokiem na czołówkę...
I trafiłem prosto na czołówkę
To-to crème de la crème
I drinki z lodem,...
Belmondawg - "Wte I Wewte" Chciałem do domu wrócić, ale zapomniałem kluczy (zapomniałem kluczy)
Zacząłem się uczyć życia, dzisiaj nie mam uczuć czasem mam przeczucia (a czasem nie mam)
Kiedyś brat teraz Judasz, wczoraj Barbie...
Kabe - "Słuchaj Bracie" Znowu, znowu nie śpię, nie mam tyle jeszcze
Zarabiamy w noc, w noc, zarabiamy w dzień, w dzień
Tylko jedno wyjście, problemów jest więcej
Jak mam w tym bagnie zachować serce non stop, yeah, zawsze...