"STATEK Z LEGO" tekst piosenki
Quebonafide, Francis & Michał Żagan Lyrics
"STATEK Z LEGO"
Czasem się nie da więcej nic zrobić
Słuchałem serca częściej niż głowy
Ale czasami coś ścina tak
Jakby ktoś nami w bilard grał
Chciałbym stąd uciec
Zbudować statek z Lego
Wiedzieć, że już nie muszę
Dłużej się bać niczego
I odpłynąć, odpłynąć daleko stąd
Chyba sam sobie przeczę, niech będzie wam, że to chore
Z tego się nie wyleczę, niech będzie, niech mnie pochłonie
Chemia zalewa głowę, nie mogę się temu oprzeć
Wspólnym krzykom, oh, gdy jest tak dobrze i na wszystko...
Na wszystko...
Na wszystko...
Na wszystko...
Na wszystko...
Czasem się nie da więcej nic zrobić
Słuchałem serca częściej niż głowy
Ale czasami coś ścina tak
Jakby ktoś nami w bilard grał
Chciałbym stąd uciec
Zbudować statek z Lego
Wiedzieć, że już nie muszę
Dłużej się bać niczego
I odpłynąć, odpłynąć daleko stąd
Lekarze mi kazali nie ranić, unikać manii
Ale mam inne plany, bo kocham być zakochanym
Psycholem, romantykiem, co 100 DM'ów pisze
Więc patrzę na nią w chacie ubraną tylko w mój T-shirt i na wszystko...
Na wszystko...
Na wszystko...
Na wszystko...
Na wszystko...
Czasem się nie da więcej nic zrobić
Słuchałem serca częściej niż głowy
Ale czasami coś ścina tak
Jakby ktoś nami w bilard grał
Chciałbym stąd uciec
Zbudować statek z Lego
Wiedzieć, że już nie muszę
Dłużej się bać niczego
I odpłynąć, odpłynąć daleko stąd
- AZLyrics
- Q
- Quebonafide Lyrics
album:
"PÓŁNOC / POŁUDNIE" (2025)
PRELUDIUM
ARIA ROZSTROJU
GLUTOCHOROBA
ECHO
SOJUSZ
You May Also Like
Sentino - "Wiecznie" Boli mnie tu czasem, że nie jesteś tu ze mną
Wszyscy się pytali co u ciebie tak jest
Przez lata już nie mieliśmy nic razem wspólnego
Czasem myśli mnie doprowadzają do łez
Byłem małolatem co zaczynał...
Białas - "Mali Ludzie, Wielkie Nieba" Patrzysz się na morze jak się z horyzontem zlewa
Dzwonisz do dupeczki, ale nie odbiera tela
Może ktoś ją krzywdzi w tym momencie, a cię nie ma
Albo twoja miłość nie ma dla niej już znaczenia teraz...
Paktofonika - "Ja To Ja" No to zaśpiewajmy coś wesołego
No to zaśpiewajmy coś wesołego
Przeważnie (Przeważnie) zachowuję się poważnie
Przeważnie (Przeważnie) nikogo nie drażnię
Przeważnie (Przeważnie) słucham rad uważnie...
SVM!R - "RICK RO$$" It-it-it's the moshpit
Mmm-mmm
Nieważne co i nieważne skąd mam
Mmm-mmm, mmm-mmm
Młody Rick Ross — wszystko zgarnę od was
Mmm-mmm
Powiedz, ile mamy żyć? Jak umierać — tylko młodo
Nie widziała takich...
Kizo - "Espresso" Codziennie mówię, że ostatni buszek
W studiu znów jakieś kawałki kleję
Dopóki oddycham to kurwa muszę
Wielu słuchaczom to daje nadzieję
Znowu się śmieję, znowu z ekipą gdzieś lecę
Gdy ona jeszcze tu...