"Kosmiczne Energie" tekst piosenki
"Kosmiczne Energie"
Słowa, które chciałbym Ci powiedzieć
Duszę w sobie od zeszłego lata
Nigdy pewnie tego Ci nie powiem
Że czułem coś po wielu, wielu latach
Choć nie chciałem wdarły się motyle
Jednak w ciszy będą sobie latać
W ciszy gdzieś głęboko się ukryję
By nie burzyć spokojnego świata
Kosmiczne energie, kosmosy
Wysyłam do Ciebie marzenia
Na Twoją planetę, daleko
Już leci do Ciebie meteor!
Bezwładnie spadamy
A imię Twoje planetą
Chciałbym kiedyś gdzieś wyjechać z Tobą
Moim morzem nocą długą płynąć
Nigdy pewnie tego Ci nie powiem
Łatwiej mi to gdzieś głęboko skrywać
Marznąć razem nigdy nam nie było
To w marzeniach tylko z Tobą latam
W nieśmiałości, samotności tęskno
Odpływają najpiękniejsze lata
Kosmiczne energie, kosmosy
Wysyłam do Ciebie marzenia
Na Twoją planetę, daleko
Już leci do Ciebie meteor!
Bezwładnie spadamy
A imię Twoje planetą
Chciałbym być z Tobą szczęśliwy
Ale z kimś innym będziesz
W nocy zamykam oczy
Wysyłam...
Kosmiczne energie, Kosmosy
Wysyłam do Ciebie marzenia
Na Twoją planetę, daleko
Już leci do Ciebie meteor
Bezwładnie spadamy
A imię Twoje planetą
Writer(s): Ralph Kaminski, Rafal Stanislaw Kaminski
- AZLyrics
- R
- Ralph Kaminski Lyrics
You May Also Like
Dawid Podsiadło - "Nie Kłami" Wcisnę się w bezpieczny kąt
W dziurawą ścianę wbiję wzrok
Do sieci wrzucę płaczliwy post
Polubisz go
Ty tylko popatrzysz, a ja
Poczuję się gorzej na samą myśl
Zaczynam zamykanie bram
Nie patrzę w...
Sobel - "Fiołkowe Pole" Słodka jak truskawki latem
A trzyma w łapie tylko kubek słonych łez
Skromna jak pole fiołkowe i to w ponury dzień
Ej, chyba dzwoni kurier
Tylko szkoda, że tym razem kwiaty wylądują w kuble
Dobrze...
Quebonafide - "BUBBLETEA" Tęsknie za Tokio świecącym jak neon
Za Tel'a'vivem białym jak welon
Za Nowym Jorkiem deszczowym jak
W sumie wróciłem dopiero
Za brudną Antananarywą
Choć chcieli oszukać nas na paliwo
Tęsknie za...
sanah - "kolońska i szlugi (do snu)" Ta kolońska i szlugi
Z tobą lipiec był długi
Dobrze wiesz, że tęskniłam
O tobie śniłam
W tle Del Rey Lana
Pogaduchy do rana
Po nas nic nie zostanie
Piosnek parę
Zmieniłeś numer, wiem
Netflix na TVN...
Tymek, Brodka & urbanski - "Ostatni" Zatańcz ze mną jeszcze raz
Otul twarzą moją twarz
Co z nami będzie? - za oknem świt
Tak nam dobrze mogło być
Gdy ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się
W nicości trwam
Gdy kiedyś odejdziesz
Nas już...