"Kochałam Pana (A. Osiecka)" tekst piosenki
"Kochałam Pana (A. Osiecka)"
(feat. Anna Maria Jopek)
Kochałam pana jedną chwilę
Kochałam pana, gdzieś z ukrycia
Kochałam pana nie najmilej
Nie słychać było serca bicia
Pomysłu na to mi zabrakło
Kochałam pana, siedząc w kącie
Milczało o nas całe Nakło
I Paryż milczał, i Bóg Ojciec
Kochałam pana
Może nie tak
Jak chłopcy lubią być kochani
I może był w tym
Jakiś nietakt
Że świat się wtedy nie zawalił
Kochałam pana
Może nie tak
Jak chłopcy lubią być kochani
I może był w tym
Jakiś nietakt
Że świat się wtedy nie zawalił
Mój mąż przez pana się nie strzelał
Nie wstrzymał biegu wóz
I zwykła była ta niedziela
Gdy zniknął pan wśród lip czy brzóz
Kochałam pana
Może nie tak
Jak chłopcy lubią być kochani
I może był w tym
Jakiś nietakt
Że świat się wtedy nie zawalił
Kochałam pana
Może nie tak (Może nie tak)
Jak chłopcy lubią być kochani
I może był w tym
Jakiś nietakt
Że świat się wtedy nie zawalił
Zobaczysz
Jeszcze z tego wybrnę
Nie będzie dziury w niebie
Pamięć -
Jak szybę -
Wytrę...
Niech no tylko
Przyjdę do siebie
Zobaczysz
Jeszcze z tego wybrnę
Nie będzie dziury w niebie
Pamięć -
Jak szybę -
Wytrę...
Niech no tylko
Przyjdę do siebie
Kochałam pana
Może nie tak
Jak chłopcy lubią być kochani
I może był w tym
Jakiś nietakt
Że świat się wtedy nie zawalił
Kochałam pana
Może nie tak
Jak chłopcy lubią być kochani
I może był w tym
Jakiś nietakt
Że świat się wtedy nie zawalił
Zobaczysz
Jeszcze z tego wybrnę
Nie będzie dziury w niebie
Pamięć -
Jak szybę -
Wytrę...
Niech no tylko
Przyjdę do siebie
Zobaczysz
Jeszcze z tego wybrnę
Nie będzie dziury w niebie
Pamięć -
Jak szybę -
Wytrę...
Niech no tylko
Przyjdę do siebie
- AZLyrics
- S
- sanah Lyrics
album:
"Dwoje Ludzieńków" (2025)
You May Also Like
Kuban - "gdzieś wyjedźmy już" Siedzę w nerwach cały czas
O nic nie dbam, kruszę stuff
Gdzieś wyjedźmy już
Bo mam ciężki mood
Pora spieprzać z WWA
Walizę już bierz
Mam ochotę w kamienicy na vinyle i jazz
Do Paryża rezerwuje młoda...
Opał - "Madryt" Chodzę na wpół zmieszany, ubrany w dół piżamy
A Tobie niech przyśni się miejsce jak Madryt
Chodzę jak duch przez ściany, gdzieś między mną i wierszami
A dźwięki nocy to już mój ulubiony ad-lib
Nie...
Gibbs - "Samotność" Samotność słucha mnie jak nikt inny, dobrze już znam ją
Noc bywa głucha, ale nie myśli i niemy głos
Bo za dużo łez na marne gdzieś, wolę być sam, niż rodzić blizny
Chcę już tylko spokój mieć i tlen,...
Oki - "Jakie To Uczucie?" Wiele osób się zastanawia: Jakie to uczucie?
Młody jeż, w odpowiedzi, jakie to uczucie. Jeż, jakie to uczucie?
To to samo
Ciągle to samo uczucie, kiedy wstaję rano (okej)
Już nie chodzi o to, że...
Lanberry - "Ratuj Się Kto Może" Jadę do miasta, bo chcę się tu zgubić
Zapomnieć za chwilę i już się nie nudzić
Zająć mi głowę, bo waży za dużo
Za dużo, za dużo
Ta armia klonów wyrasta mi wokół
Wszyscy na siłce, pudełkach i soku
I...