"Ludzie Bez Twarzy" tekst piosenki
"Ludzie Bez Twarzy"
Sztuka jak ze sztalugi, Agavi i Luis
Szuka cię urwis, co wszystko mi załatwi za szlugi
Jak się bawić nie lubisz, to możesz mnie nie polubić
Dzień drugi, na klawis przenosimy klubik
Walę bardzo dużo wody, to dla mnie woda święcona
To pozwala mi zapomnieć o tych grzechach na ramionach
To dla ludzi, co jak duchy, krążą nocą po rejonach
A wszystkie słowa otuchy już wykorzystali wczoraj
Dla ludzi, których ludzie oduczyli dawno kochać
Już nawet te kroplówki ich nie mogą wyluzować
Znów otwieram ten notatnik, potem piszę nowe teksty
Potem nie używam żadnych, wszystkie kurwa o depresji
Dla tych, którzy z drogi zeszli, dla tych, co nie tknęli ścieżki
Drugich z tysiąc razy mniej jest wśród polskich osiedli
Dla tych, którzy żyją z pensji i dla takich jak ja gości
Jaki dzisiaj dzień tygodnia? Pytam z czystej ciekawości
Zapamiętasz to jak pierwszy zgon
Zapamiętasz to jak pierwszy błąd
Zapamiętasz to jak pierwszy zgon
Zapamiętasz to jak
To dla ludzi bez publiki, bez nich byłbym nikim
Dla salonów i ulicy, tak się wjeżdża na głośniki
To dla ludzi bez publiki, bez nich byłbym nikim
Dla salonów i ulicy, tak się wjeżdża na głośniki
To dla ludzi bez publiki, bez nich byłbym nikim
Dla salonów i ulicy, tak się wjeżdża na głośniki
To dla ludzi bez publiki, bez nich byłbym nikim
Dla salonów i ulicy, tak się wjeżdża na głośniki
24/7 czuję ból, jak czuję ból wkurwiam się
Gdy wkurwiam się, nie mogę już i lecę w chuj wszystko co złe
Dla tych, co na tych forach szukają nadziei
I jak pochodnia tam się moim rapem każdy dzieli
Się krzywi jakaś morda, modna pani influencer
Na twój jeden like z TikToka ja podnoszę jedno serce dziwko
Dla tych co intencje twe zweryfikują szybko
Tak jak dla tych ludzi, którym znowu gdzieś w związku nie pykło
Twarda rzeczywistość rzeźbi naszą siłę w skalę
To nieważne kogo znasz, a kogo w życiu pożegnałeś
To dla tych co po całe dzwonią, kiedy nikt nie dzwoni
Kiedy oni jedzą obiad z rodzinami gdzieś na Woli
Dla tych co pierdolą prawdę, bo się boją, że zaboli
Lepsza ona niż tak ćpać tu dalej bez kontroli
Zapamiętasz to jak pierwszy zgon
Zapamiętasz to jak pierwszy błąd
Zapamiętasz to jak pierwszy zgon
Zapamiętasz to jak
To dla ludzi bez publiki, bez nich byłbym nikim
Dla salonów i ulicy, tak się wjeżdża na głośniki
To dla ludzi bez publiki, bez nich byłbym nikim
Dla salonów i ulicy, tak się wjeżdża na głośniki
To dla ludzi bez publiki, bez nich byłbym nikim
Dla salonów i ulicy, tak się wjeżdża na głośniki
To dla ludzi bez publiki, bez nich byłbym nikim
Dla salonów i ulicy, tak się wjeżdża na głośniki
Yo ziomal, także od ostatniego spotkarka
Poczniłem pewne kroki, kiedy masz czas
Wpadaj, staraj się odmówić
- AZLyrics
- S
- Sarius Lyrics
album:
"Ostatnie Takie Emocje" (2024)
You May Also Like
be vis & DJ Haade - "cisza" Daj mi coś co mnie uzdrowi jak Vouliagmeni Lake
Stare troski mam już z głowy, lecę jak Fly Emirates
Smacznego tu dla tych świń, co nam z koryta chcieli jeść
Byli żałośni jak bejb, co się zrobiła w...
Tymek - "Ponton" Moja brocha mi mówi, że was już.. kurwa was już nikt nie usłyszy
Yeah
Wchodzę sobie znów na wolno bo mi wolno
Czuję się jak w lucky day, jest mi kurwa wszystko wolno
To jest mój ponton, płynę z...
Małpa - "Budzę Się" Budzę się i przechodzą mnie dreszcze
Chyba wolałbym wiedzieć ile jeszcze
Jestem jak jesienny liść na wietrze
Czuję, że już dawno za mną jest, to co najlepsze
Jestem suchy, więc jestem kruchy, jestem...
BLACHA - "Braciszku" Zostawiłeś braci z dnia na dzień i powiedz nie wstyd Ci
Twoje gadki to filmy, thriller jak Code Da Vinci
Wiem że byś chciał wrócić ale już tego nie spłacisz jak długi
Mogliśmy się dzielić zarobkiem...
ReTo - "Antidotum" Zrzucił mi mózg mój gniew, więc u stóp miecz leży mi teraz
Jak leci z ust dwóch siecz, to chuj w ból mnie nie sponiewiera
Nogą grunt tu śledź, bo oczy z głową są wysoko, dumnie patrzą w niebo, śledzą...