"Ostatnie Takie Emocje" tekst piosenki
"Ostatnie Takie Emocje"
(feat. Avi)
[Sarius:]
Walę Hennessy, wokół Halloween, palę weed, chciałbym tylko przebrać się jak nikt
Dawno nauczyli mnie być jak Mokujin, byle maskę mieć, żyć jak zły
Szczęście dojeżdża jak koka, widać, kto był tu na pokaz
Pejzaże płyną w obłokach, znowu ktoś mnie rozczarował...
Szanuję świat i od sprzątaczki po gangi, Ty nie znasz na bank ich
Ambicje wyrwane jak chwasty, to rap z małych miast i tu mogę być pierwszym, ostatnim
Za każdym razem gotowy, by moje rejony zostały cmentarzem
Znów coś mi wchodzi do głowy, ciężar na bani, dynamit na barze, nieszczęście idzie tu w parze
Nie mogę żyć z tym
Nie zdobędę już uwagi, jeśli to nie będą dymy
Nie mogę żyć z tym
Nie jesteś znany, to Cię tutaj nawet nie widzimy
Nie mogę żyć z tym
Nie żyję po nic, więc to nie rymy o niczym
Zanim to zrozumiesz, znienawidzisz
Zanim to zrozumiesz, zobaczymy
Jak poradzisz sobie w świecie, gdzie miłości nie chce nikt
Jak obiad u mamy to wspomnienie łamie najtwardszych
Wszystko się wali po obu stronach tej bramy
Tyle przykazań złamanych, że nie dziwi wcale jej szczere wyznanie
"Kochanie nie mogę tak dalej"
I nagle chce się lecieć do Valhalli
Zostałeś sam na tej tratwie
Ziomale są tylko w weekendy gdzieś w knajpie
Piosenki upadłe niech grają dla Ciebie i dla mnie (niech grają dla Ciebie i dla mnie)
Liczy się tylko ten papier (nie było tak zawsze, nie chcemy tak wcale)
To tylko baśnie o prawdzie, jeszcze się przy nich popłaczesz
Choćbyś miał pięć zero w łapie
Jak tu odnaleźć swą szansę na wynik, jak im pokazać, że ja też coś znaczę?
Nie mogę żyć z tym
Nie zdobędę już uwagi, jeśli to nie będą dymy
Nie mogę żyć z tym
Nie jesteś znany, to Cię tutaj nawet nie widzimy
Nie mogę żyć z tym
Nie żyję po nic, więc to nie rymy o niczym
Zanim to zrozumiesz, znienawidzisz
Zanim to zrozumiesz, zobaczymy
Jak poradzisz sobie w świecie, gdzie miłości nie chce nikt
Nie mogę żyć z tym
Nie zdobędę już uwagi, jeśli to nie będą dymy
Nie mogę żyć z tym
Nie jesteś znany, to Cię tutaj nawet nie widzimy
Nie mogę żyć z tym
Nie żyję po nic, więc to nie rymy o niczym
Zanim to zrozumiesz, znienawidzisz
Zanim to zrozumiesz, zobaczymy
Jak poradzisz sobie w świecie, gdzie miłości nie chce nikt
[Avi:]
(Ej) Popełniałem nieraz błędy, gapię się w ścianę u terapeuty (i tak)
Będę leżał na tej kozetce aż żyć się zachce albo umrzeć odechce
Nie pytaj czemu znowu płaczę (ej), szukałem szubienicy jak Wojaczek (ej)
Ona mówi, że wyjdę na prostą, ale ja w to nie wierzę jak tamten apostoł
Wiem dobrze jak rośnie apetyt, nie tak dawno zbieraliśmy na pety
I piątki i zdjęcia i latanie po bibach i wszystko to poszło z dymem jak Cohiba
Daj, boże, kogoś kto natchnie (o), nie rozkładam rąk bezradnie (nie)
Nie chciałem dłużej być na dnie (nie), dziękuję za nić Ariadnie (mua)
[Sarius:]
Nie mogę żyć z tym
Nie zdobędę już uwagi, jeśli to nie będą dymy
Nie mogę żyć z tym
Nie jesteś znany, to Cię tutaj nawet nie widzimy
Nie mogę żyć z tym
Nie żyję po nic, więc to nie rymy o niczym
Zanim to zrozumiesz, znienawidzisz
Zanim to zrozumiesz, zobaczymy
Jak poradzisz sobie w świecie, gdzie miłości nie chce nikt
Nie mogę żyć z tym
Nie zdobędę już uwagi, jeśli to nie będą dymy
Nie mogę żyć z tym
Nie jesteś znany, to Cię tutaj nawet nie widzimy
Nie mogę żyć z tym
Nie żyję po nic, więc to nie rymy o niczym
Zanim to zrozumiesz, znienawidzisz
Zanim to zrozumiesz, zobaczymy
Jak poradzisz sobie w świecie, gdzie miłości nie chce nikt
Writer(s): Zalewski Kamil, Golling Mariusz, Szczesny Jakub
- AZLyrics
- S
- Sarius Lyrics
album:
"Ostatnie Takie Emocje" (2024)
You May Also Like
Hodak & 2K - "Bez Zarzutów" To gówno świeże, że aż pachnie koprem
Mój producent zmieni w złoto czego się nie dotknie
Ty coś plujesz w ten mikrofon, żeby brzmiało groźnie
Ale znów wychodzi błoto po kolana grząskie
Ja czasem...
Quebonafide - "GAZPROM" Młody Quebo, w sumie nie zrozumiesz tego
Mam małego, a rapuję, jakbym miał dużego
Moja głowa to parowar albo Sarajewo
Bo ojciec głosował na Kaczyńskiego, nie wiem, dlaczego, eh
Moja była słucha One...
ReTo - "GTA" Trasa nocą, fotel robi masaż
Jadę dokądś, nie wiem kiedy wracam
Radar, foto, z przodu zdjęta blacha tylko
I ta szyna no bo gaz podłogą
Trasa nocą, zamykamy budę (ej)
Ciężką nogą, pasażer ma puder...
Mata - "KURTZ" Nie widziałem słońca od kilku miechów
Dzień dobry i do widzenia chcę mówić
A nie tylko dobranoc i dobry wieczór
Muszę kupić budzik i parę witamin, takich, co zimą dużo ludzi je w Skandynawii
Parę...
Paluch - "Dym" Znowu stresy ma mama o starszego brata
On po nocach lata, bo tam czeka sałata
Nauczył go tata wcielać się w rolę kata
Teraz, wybór ma prosty - plomo o plata
Bo tutaj, gdzie brak przykładu każdy dzień...