"MUSZĘ WAS PRZEPROSIĆ" tekst piosenki

"MUSZĘ WAS PRZEPROSIĆ"
(feat. Michał Szczygieł)

[Sarius:]
Nie wiem czy śmiać się czy płakać, to wychodzi ze mnie
Znowu tęsknię do dzieciaka, którym już nie będę
Znowu nie spałem do rana, dziś chcę mówić więcej
Odkąd Twój numer nie dzwoni jak wcześniej
Nie wierzę w muzę, to nie wierzę w siebie
Nie idę z tłumem i nie wiem jaką masz ocenę
Żyłem jak uczeń aż się nauczyłem, że cierpienie
Starcza na dłużej, siedzisz z bólem, bo już poszło szczęście
Nie przychodź więcej! Bo zawsze, gdy to robisz, czuję się najlepiej
To zawsze tak samo boli, że to już wspomnienie
I nie chcę cierpieć, ale to kochają we mnie
Chyba nadaremnie

Nie wiem czy być kochanym
Dziś bym przyjął te zmiany
Których wczoraj nie chciałem, gdy
Byliśmy tacy sami
Jeszcze czułem naprawdę
Jeszcze nie miałem za nic ich...

[Michał Szczygieł:]
Liczę, że wybaczysz mi
Liczę, że wybaczysz mi, bo przepraszam, przepraszam
Liczę, że wybaczysz mi
Liczę, że wybaczysz mi, bo przepraszam, przepraszam

[Sarius:]
Za każdą bliznę muszę Was przeprosić
Krzywdziłem siebie, czy tak naprawdę wszystkich wokół?
Gdy się niszczyłem nie widziały tego moje oczy
Jak płaczą Wasze, jako rodzic zrozumiałem w końcu
Masz mnie naprawdę, kiedy nie wiesz co masz poczuć
Gadam tylko do tych osób w mojej głowie
I choćbym grał na stadionie dla milionów (heh)
I tak mam ważniejszą rolę

Nie wiem czy być kochanym
Dziś bym przyjął te zmiany
Których wczoraj nie chciałem gdy
Byliśmy tacy sami
Jeszcze czułem naprawdę
Jeszcze nie miałem za nic ich...

[Refren, Michał Szczygieł]
Liczę, że wybaczysz mi
Liczę, że wybaczysz mi, bo przepraszam, przepraszam
Liczę, że wybaczysz mi
Liczę, że wybaczysz mi, bo przepraszam, przepraszam


You May Also Like
Karian - "Szaroburo" Znów spacerem przez park idę, taki bulwar, byle trasa Dmucham na zimne, choć ciarki przykrywają mnie Tak się budzę jak Steamboy lub Huxley, w pojebanych czasach Nie chcę brać więcej poprawki na...
TEDE - "MANDACIK DLA MESA" Kochani, mam nadzieję że nie ma nic bardziej poniżającego dla tej pały niż to Opa! Kochani, wszyscy razem! Wręczę ci mandacik Za przekroczenie drętwości Męczę twoje rapy I słyszę szczękościsk Wręczę...
Sitek - "Mogę Wszystko (Projekt Tymczasem)" Owinąłem sobie forsę w okół palca i wraca, wraca Jak już zrobię fortunę, obym nie wpadł w hazard Mogę poczuć się wolny, z samolotu skakać Gorzej będzie jak zginę przechodząc na pasach Jak mnie...
Przyłu - "Debet" Wróciłem do domu po czasie Chciałem napisać coś, ale nie da się Znowu w trasie, dawno opuściłem dom Nie wiadomo kiedy wrócę, ale wrócę bo Byłem więcej razy na kacu niż w kościele Szczam na...
Białas & Lanek - "Na Serio" Oboje unikamy ludzi, najbardziej lubimy spacerować w deszcz Ja i tak nie widzę świata poza tobą więc możemy jechać gdzie chcesz Mam torbę hajsu tak jak w teledysku, wszystko na nasze potrzeby Mam...