"Jak To Zleciało" tekst piosenki
"Jak To Zleciało"
(performed by Bryan & po prostu Kajtek)
Ey, yo, flory, turn me up
Piliśmy na dwóch alko (piliśmy na dwóch alko)
Staliśmy na dwóch z fajką (staliśmy na dwóch z fajką)
Ty, no jak to zleciało?
Niedawno jedynym zmartwieniem było wstawanie rano
Zdążyć na pierwszą lekcję, teraz to trochę śmieszne
Ale wtedy przecież wszystko się tak wyolbrzymiało
W sumie, to prawda, płakałem, jak rzuciła mnie laska
Byłem naiwny, myśląc, że następna będzie ostatnia
Albo wtedy, kiedy wydawałem pierwszego traczka
Miała słuchać cała Polska, a słuchały dwa gimnazja
Piliśmy na dwóch alko
Staliśmy na dwóch z fajką
Staram się wciąż ogarnąć jak to zleciało, jak to zleciało, ej
Piliśmy na dwóch alko (okej)
Staliśmy na dwóch z fajką (say what?)
Staram się wciąż ogarnąć jak to zleciało, jak to zleciało (no jak?)
Piliśmy na dwóch alko (okej)
Staliśmy na dwóch z fajką (say what?)
Staram się wciąż ogarnąć, jak to zleciało, jak to zleciało (no jak?)
Siedziałem z Bryanem w NoBoCoTo (tak było)
Oglądaliśmy dzień z Solarem (okej)
Wtedy oboje z pełną głową niewyobrażonych marzeń, mówiliśmy - czas pokaże
Zawsze słyszałem "Kajtek, musisz to pchać"
Wierzyli we mnie, kiedy nie wierzyłem ja sam
Tamta dziewczyna powtarzała, że rozpierdolę bank
I rozpierdalam, więc dziękuję, gdziekolwiek dzisiaj jesteś
Oh, oh, oh, nie jestem już dzieckiem
Ale tak samo jak wtedy odrabiam lekcje
I ciągle żyję marzeniami, chcę zrobić 6 zer
I to jeszcze przed tym, zanim to będzie warte 5 zer
4, 3, 2, 1 (4, 3, 2, 1)
4, 3, 2, 1 (jak to zleciało, jak to zleciało?)
No jak?
Piliśmy na dwóch alko (piliśmy na dwóch alko)
Staliśmy na dwóch z fajką (staliśmy na dwóch z fajką)
Staram się wciąż ogarnąć, jak to zleciało, jak to zleciało (no jak?)
Piliśmy na dwóch alko (okej)
Staliśmy na dwóch z fajką (say what?)
Staram się wciąż ogarnąć jak to zleciało, jak to zleciało (no jak?)
- AZLyrics
- S
- SB Maffija Lyrics
album:
"Hotel Maffija 3" (2023)
You May Also Like
Diho - "Pirat" Nie ma to jak kiełbasa w trasie podana w przydrożnym hotelu
Spoconą torbę jej wpycham do mordy jak surfer w chałupach na helu
Jak będzie sucha nie wiedzieć czemu zawsze jest masło jak zabraknie żelu...
Masno - "EKIPA" I co by się nie działo, ja zawsze z moim składem (Ma-mamale, yeah)
Ciągle nam jest mało, więc podkręcamy fazę
Jesteśmy z innych planet, lecz mamy wspólne zdanie (Ma-mamale, yeah)
Jesteśmy z innych...
Chivas - "Vroom" Ani mru (yeah)
Nie widziałaś mnie, ani nic (nic)
Za nami auta robią vroom
Uciekam, bo nas ktoś nakryje, yeah
Wysiadaj, wsiadaj
Ani mru (yeah)
Nie widziałaś mnie, ani nic
Za nami auta robią vroom...
olszakumpel - "idź spać olsza" Jakie to życie jest kruche, kurwa, myślałem na pogrzebie kumpla (kurwa!)
Kiedy zjeżdżała w dół trumna, a jego mama krzyczała przez łzy (kurwa!)
Dlatego chcę wykorzystać je w pełni, dlatego liczy się...
Mata - "Tango" Tańczę Tango z kurwami jak na bicie Kiełasa
I nie czytałem tej lektury bo nie lubię zasad
Jadę do szkoły w Sawa Taxi jeszcze za małolata
I słucham "Tego nie da się naprawić" a potem Slums Attack...