"Jeep Wrangler" tekst piosenki
"Jeep Wrangler"
(performed by Kacperczyk & Michał Anioł)
[Kacperczyk:]
Jadę bez dachu Jeepem Wranglerem
Dla Ciebie na tydzień zostanę raperem
Zostanę pop-manem, będę headlinerem, żeby mógł śpiewać to cały Opener
Jadę bez dachu Jeepem Wranglerem
Będę jak Zenek i będę jak Niemen
Żeby śpiewało każde pokolenie, żeby zaśpiewał to cały Opener dla Ciebie
Nieważne czy w AMG, czy jak kiedyś w PKP
Mogę jechać, mogę biec, przejść nawet cały Boży Świat do Ciebie, do Ciebie
Piszę historię dla gwiazd, żeby dla Ciebie każda z nich mogła spaść
Niewiele mogę Ci dać, ale jak smok cheeba śpiewa Ci dziś cały kraj
[Michał Anioł:]
Jadę w Peugeot'cie, droga S8
To nie Chevrolet, ale masz to w nosie
Śpiewam Ci Marka Grechutę i T.Love
Śpiewam Myslovitz i śpiewam Frank Leen'a
Śpiewam C przez CB, ale Ciebie nie dziwi już nic
Dla Ciebie zjem ze skórką kiwi, może wtedy zrozumiesz, że...
[Kacperczyk:]
Piszę historię dla gwiazd, żeby dla Ciebie każda z nich mogła spaść
Niewiele mogę Ci dać, ale jak smok cheeba śpiewa Ci dziś cały kraj
Piszę historię dla gwiazd, żeby dla Ciebie każda z nich mogła spaść
Niewiele mogę Ci dać, ale jak smok cheeba śpiewa Ci dziś cały kraj
Writer(s): Kacperczyk Pawel, Kacperczyk Maciej, Ciechanowicz Jakub
- AZLyrics
- S
- SB Maffija Lyrics
album:
"Hotel Maffija 3" (2023)
You May Also Like
Diho & Josef Bratan - "Antonio Banderas" Syru baby, pow, pow
Pijany w szlafroku z butelką Bociana (Ej! Ej!)
Hamburger i frytki, sześć butli szampana (Prrr, pow, pow, pow)
Jak przyszła umyta, to będzie jebana (Eh, eh, eh)
W kieszeniach...
Kacper HTA & Fonos - "Tommy Gun" Walę ratatatatata tak jak Tommy Gun
I bababababakam nawet jeśli nie pozwoli pan
Jak Obi-Wan, Rest in Peace jak Koby gram
Mówię co mi leży, nie musisz mi wierzyć
To że szerzy się tu dalej, kiedyś...
Sobel - "Biznes" Wow
Chuja kładę na was, robię czystkę
Niepozorny chłopiec, który rozjebie Ci biznes
Wkoło cały dzień, cały dzień piszę listy
Sobel przecież nie jest i nie był taki jak wszyscy
Dla mnie zawsze raczej...
Otsochodzi - "WWA Melanż" Piję piątą Coronę, ona stoi przy stole
I się pyta mnie: "Czyj to jest balet?"
Ale nie pogadamy kotek, obok jest mój kotek
No i w domu będę miał przejebane
Nie odbieraj mnie źle, ja nie jestem chamem...
ReTo - "Blask" Nie ma, że nie dziś
Musi być na już, nie mam więcej żyć
Nie chcę tracić ani chwili
Dawaj plik, wydamy go tu
Będzie pewność, że pieniądze nas nie podzieliły
To co złe, zamienimy w śmiech
Udowadniam...