"CO Z NAMI BĘDZIE?" tekst piosenki

Sentino & Trueman Lyrics

"CO Z NAMI BĘDZIE?"
(feat. Viki Gabor)

[Viki Gabor:]
Wtedy brakuje mi lat gdy nie byłam inna
Stojąc między ludźmi jak statyści w filmach
Tutaj każdemu z was zależy na liczbach
A kiedy zostajesz sam, zaczyna brakować ludzi wokół
A ty zasłaniasz się tym, co masz na sobie
Tym co drogie, na co nie patrzy nikt
Chowasz emocje bo na koniec dnia sam się boisz ich
Zerwane noce może powiesz ile można tak żyć

Życie mi daje, życie odbiera kolejny raz coś
Kolejny związek jest tylko następną straconą szansą
To nawet nie boli bo się pogodziłam z tym dawno
Tymi emocjami podzielę się z mamą
Bo tylko ona mnie wysłucha za darmo
Co z nami będzie?
Co z nami będzie?
Co z nami będzie? (yeah)
Co z nami będzie?

[Sentino:]
Wracam na ring jak stary Ali
Nie robię niczego już charytatywnie
Palę CBD, w dresach Paris
Bo wszystkie ich zjebane akcje są krzywe
Kontrolując emocje mam dystans do ludzi i gubię empatię
To nie ten czas na długie rozmowy i dłuższe relacje
Chcę tylko długie cyferki na kontach
S Klasę w long'u nie chcę się wtrącać
Laska na kolacji gada o kaloriach
A w łóżku mnie zjada tak jak kalafiora
Jebać afery, jestem już w lepszej pozycji
Dlatego nie kręcą ich formy rozrywki
Biorę dla siebie w Sheratonie trzy sweety
Pijąc Yamazake nie chodzę na VIP'y

[Viki Gabor:]
Życie mi daje, życie odbiera kolejny raz coś
Kolejny związek jest tylko następną straconą szansą
To nawet nie boli bo się pogodziłam z tym dawno
Tymi emocjami podzielę się z mamą
Bo tylko ona mnie wysłucha za darmo
Co z nami będzie?
Co z nami będzie?
Co z nami będzie?

[Trueman:]
Mówiłem ci będę miał Louis V
Do tego szafę z Vitkaca
Głowa wyprana od uczuć
Z dziecka wyszedł psychopata
Po paru latach wiem
Jaka tu miłość, liczy się kasa
Za każdym sukcesem stoi jakaś kurwa co kiedyś niedowierzała
Kiedy znajdziemy się na zakręcie
Będę w Rolexie a ty w szoku
Mieszkam w wieżowcu w apartamencie
Czterdziestu pięter nie ma w bloku
Co z nami będzie? Nawet na ciebie nie zerknę
Na twoje miejsce mam jedną i drugą
I trzecią i czwartą i piątą modelkę

[Sentino:]
Zawsze kiedy myślę, że gorzej być nie może, to jest gorzej niż było
Tak jakby jakieś bydle siedziało i sterowało moim losem na krzywo
Pomóż mi wstać
Bo ja już nie mam siły
A nie mogę iść spać
Za dużo czuję winy
Chyba wolę iść kraść
Ale to wszystko prowadzi do zła

[Viki Gabor:]
Życie mi daje, życie odbiera kolejny raz coś
Kolejny związek jest tylko następną straconą szansą
To nawet nie boli bo się pogodziłam z tym dawno
Tymi emocjami podzielę się z mamą
Bo tylko ona mnie wysłucha za darmo
Życie mi daje, życie odbiera kolejny raz coś
Kolejny związek jest tylko następną straconą szansą
To nawet nie boli bo się pogodziłam z tym dawno
Tymi emocjami podzielę się z mamą
Bo tylko ona mnie wysłucha za darmo

(Co z nami będzie?)
(Co z nami będzie?)
(Co z nami będzie? (yeah))
(Co z nami będzie?)


You May Also Like
Bibič & OKI - "Fresh Amk" Dawaj gin, wpisuj pin, ey A ja clean, Alladin, lecę w górę, ey Poker in, Netflix chill, w lampie gin, ey (wow) Zdrowie, cash, Maybach też, mordo, fresh, ey Bibič, yeah (yeah) Sex machine, dawaj...
Diho - "Robiłaś To Najlepiej" Chciałem ci to już dawno powiedzieć To już trzeci rok Patrzę przez okno jak moknie znów cały świat Dziś mija trzeci rok, gdy nie ma ciebie Odkąd odeszłaś brakuje jaskrawych barw Pamiętam, ty robiłaś...
Asster - "NADGARSTKI PREZYDENCKIE" Ey, LEENY cook this shit up Yea, o Nie złapią w kajdany, chcę nadgarstki prezydenckie Mam zawsze czyste dłonie, zwłaszcza kiedy liczę penge Robię podjazd pod scenę, duże fury są Niemieckie Rzucam...
Kuban - "rubinowe wino" Rubinowe wino wytrawne Szkło w górę, oby było tak zawsze Wyrobione stilo na klatce Dziś na salonach, no aż miło popatrzeć Rubinowe wino wytrawne Szkło w górę, oby było tak zawsze Wyrobione stilo na...
Oki, 2K & The Returners - "Suk" W chuju mam co jutro powie o mnie cała branża Głośno o słabym się nie mówi, coś jak wasza marża Chuj ci z tortu jak talerze grupa zjadła każda Wybiela tylko się winny, łzy moje - czarna farba...