"INTRO" tekst piosenki

Sentino & YOGI Lyrics

"INTRO"

[YOGI:]
Nie martw się już niczym brat
Wbijam w jego serce oczkowy hak
On fałszywy bo dwie twarze ma
Za srebrniki duszę sprzeda
Już nie będzie patrzył w oczy, bo już puste ma spojrzenie
Jak manekin plastikowy, wbija nam się w tła
My inaczej wychowani, bo ulica to nasz dom
Nie ma tam chilloutu, jest tam same zło
A on tylko zwykły fake, nie ma on kontaktu z niczym
Plastikowe karabiny, wygenerowane mity
Z góry na dół szybka droga, mając wybór rozczarował

Źle on zrobił, że oszukał
Przez to ze mną stanie szranki
Zgaszę światło, łeb rozjebie
Słyszę kroki już kostuchy
Diabeł ręce już zaciera
Nie podniesie się już po tym
Ja dla brata jestem bratem
Dla kurestwa zawsze katem

[Sentino:]
La Cultura, La Cultura
Ciężki metal, Sepultura
Wszyscy na jednego, nadal stoję, nadal ze mnie furiat
Tylko moja banda, w głowie demony i wóda
Samo zło, poeci z Chile, a mój brat to jak w Sanduka
Nie ma prawa nikt już z nami gadać
Trzy paszporty, kasa w krypto, pizda [?] zaraz
Inny level, inny stan umysłu, wizje mam jak wariat
Tu są ruchy, ten ruch będzie ruchał wszystko tak jak Anthrax
Jestem niebezpieczny nie tylko dla społeczeństwa, dla samego siebie
Coś mi gada, kwestia czasu aż twój kasztan się rozjebie
Każdy kozak jak przychodzą w stu te farbowane lisy
Co do czego, stoją się jąkają, mali anemicy
Robię tylko biznes tam gdzie mogę ufać ludziom
Jajogłowe zwyrodnialce, hormonowe niech się ciągną
La Cultura, La Cultura
Ciężki metal, Sepultura
Będziesz widział wszystko w 3D
Będziesz śpiewał jak Ozuna

Ozuna
Tylko


Writer(s): Haschim Elobied, Sebastian Enrique Alvarez
You May Also Like
Słoń & Chris Carson - "Złoń" Dzień dobry drogie dzieci (Dzień do-bry) Niestety wasza wychowawczyni, Pani Pizda, jest dzisiaj nieobecna, ponieważ zatruła się czymś ze swoją koleżanką, kiedy... jadły kupę z kubka na potrzeby...
Kinny Zimmer & SB Maffija - "PATRZĄ NA NAS" Lo-lo-lo-lo-lohleq that shit crazy Patrzą na nas, patrzą na nas I tak nie zapamiętam, co powiedziałaś Bo druga już butelka dopiero na raz Ty w klubie jak naklejka na mój aparat Patrzą na nas, patrzą...
Malik Montana - "1-Wszy Nos" Wiem byłem nikim, w dziurawych butach Teraz szmaty po koncertach chcą mi ciągnąć druta Ojciec lekarz, matka adwokat Ciekawe co powiedzą, że ich córkę robi ciapak Wchodzę na sam szczyt, rap gry Jak po...
ReTo - "RS7" Pizda prosto, nie patrzę za siebie (oh) Mówisz sztos, ja słyszę 1.1 (oh) Robię wrrum jak RS7 Wrrum jak RS7, wrrum jak RS7 Z takim flow to sobie jadę gładko (oh) Skurwysynu ja mam napęd quattro (oh)...
PRO8L3M - "Magnolie" Miałem życie ale nie mam, miałem w głowie spowiedź, także nie mam Miałem żądze, parę spojrzeń mord pchających mnie do dążeń, żadnej nie mam Miałem rzeczy do zrobienia, parę spraw do zarzucenia sobie...