Текст пісні "Медор"
"Медор"
Тихо, тихо то я і не підходь заблизько
Витри соплі, дивись мені в рот
Всьо, шо зара, почуєш запиши на листок і не забудь вже
Не роби мені зле!
Він був добрий, через то собі все
Носив за спиною важкий пістолєт
Шоб стріляти дурних
І за то я його поважав і любив
Я був друг (я був друг)
Його пес Медор, шо мав очі, як кров
Білі зуби і лапи міцні, як залізо
Любив з ним гуляти, вони разом ішли
Туда, де завжди, було повно дурних
А над домом його висів прапор добра
А під домом стояв БТР і коли
Хтось наглий вилазив на голову людям, він їхав
І всі дихали легше
А-а-а-а-а-ауф
А-а-а-а-а-ауф
А-а-а-а-а-ауф
А-а-а-а-а-ауф
І сусіди і просто люди любили його
І ствердно махав головою наш Бог
Як дивився на нього згори
(Ґа-ґа-ґа-ґа-ґа-ґа)
Але та як все, то шо зле і дурне
Ніколи не спить і чекає момент
Мені тяжко казати, але треба, шоб чули ви
Його давній і нібито вірний друг
Купився за гроші і зрадив
І довго не міг зрозуміти Медор
Чому йому треба сидіти в підвалі і вмер
Але то ше не всьо, десь всередині я
Чую, шо можу так само як він
Я тоже вже маю велику собаку і пістолєт
Не роби мені зле!
- AZLyrics
- S
- Skryabin (Скрябін) Lyrics
You May Also Like
Noize MC - "Ругань Из-за Стены" И кто из них прав — мне все равно, ведь они оба мне нужны
Я засыпать привык давно под ругань из-за стены
Обрывки серьезных взрослых слов уже не мешают мне видеть сны —
Я засыпать привык давно под...
Schmalgauzen - "А Тебе" Скільки ще треба нас шити
Щоб нормально жити
Безліч годин, купа хвилин
Нас з тобою накрив сплін
Море річок втекло
Щось заховалося під скло
А десь нові фарби кружляють
І нас розважають
Чи буде...
Korol i Shut (Король и Шут) - "Дурак И Молния" Грохочет гром, сверкает молния в ночи
А на холме стоит безумец и кричит:
"Сейчас поймаю тебя в сумку и сверкать ты будешь в ней
Мне так хочется, чтоб стала ты моей!"
То парень к лесу мчится
То к...
Nervy (Нервы) - "Спи Спокойно" Я знаю что в моём мире так много лжи
Точно так же как и в вашем
Каждый день заставляют нас строить этажи
Чтоб казаться кем-то более важным
Но за стенами всё так же люди просят еды
Отчаяние в глазах...
Daite Tank (Дайте Танк) (!) - "Шанс" Чем дальше город, тем лучше пейзаж
И небо не в дымке, а в сахарной вате
Сегодня с утра у себя на кровати
Я сделал из мягких игрушек муляж
Накрыл его пледом, как будто я сплю
И вылез в окно по канату...