Текст пісні "Соло"
"Соло"
Ми з вами є на тій землі
Як клавіші на піаніно
Хтось - бемоль, а хтось - дієз
Але в кінці з нас кожен – людина
Хтось - біла клавіша, а хтось –
Фальшива, брудна, чорна нoта
Хтось завжди буде - "за"
А хтось обов'язково буде – "проти"
Часом так є, шо хочеш заграти соло
На одній струні, знайди в собі сили скоро
Часом так є, шо хочеш, хочеш
На одній струні, знайди в собі сили
І хтось придумав ше до нас
Шо білих клавіш трохи більше
А чорні вище них стоять
Їх зачіпити пальцем легше
І так живемо в сім октав
Маестро тисне на педалі
Хто пан між нами, хто пропав
Вистава довга - їдем далі
Часом так є, шо хочеш заграти соло
На одній струні, знайди в собі сили скоро
Часом так є, шо хочеш, хочеш
На одній струні, знайди в собі сили...
Ми – маленькі молоточки
Ми – частинки піаніно
Граєм міліон мелодій
Б'єм по струнах своїм тілом
Ми – маленькі (ми – маленькі)
Ми – частинки піаніно
Ми – маленькі (ми – маленькі)
Б'єм по струнах своїм тілом
Часом так є, шо хочеш заграти соло
На одній струні, знайди в собі сили скоро
Часом так є, шо хочеш, хочеш
На одній струні, знайди в собі сили...
Часом так є, шо хочеш, хочеш
На одній струні, знайди в собі сили...
Часом так є, шо хочеш, хочеш
На одній струні, знайди в собі сили...
- AZLyrics
- S
- Skryabin (Скрябін) Lyrics
You May Also Like
СТРУКТУРА ЩАСТЯ & BRYKULETS - "Мандарина 2023" Одягну на себе цю плюшеву куртку
Шапку-ведмедика, піду на горку
За вікном давно смерка
Сьодні буду я сама
Рукавичкі важезні
В носі соплі замерзли
Як прийду наругають
Під низом майки немає
Вихід в...
Antytila (Антитіла) - "ВДОМА" Розберіть мене на меми, хто в темі
Коли спогади беруть владу в голові
Я стаю такий не схожий на себе
Як дитина, що під ліжком знайшла скарби
Привіт, привіт!
О скільки ж нас?
Нас приїжджих в інше...
Parfeniuk - "Відриваючись" Поцілуй мою душу
Буває: не хочу, а мушу
Буває: не хочу дуже
А з тобою — під дощем по калюжам
Поцілуй моє серце
Те, що так за тобою трясеться
Воно тільки так з тобою в такт б'ється
Тільки так з тобою...
Okean Elzy (Океан Ельзи) - "На Небі" Там, де для когось тільки лютий за вікном
На моїй вулиці давно уже весна
І дух захоплює, немов від висоти
Бо так живу, немов літаю я, так, немов літаю я
Кожну мить, коли зі мною ти
І я на небі! Мила...
DOROFEEVA - "Щоб Не Було" Щоб не було мені боляче
Закрию обличчя долонями
Щоб не було мені соромно
Перекричу свою совість я
Щоб не було мені байдуже
Хоча байдуже – нехай уже
Просто щоб не зійти з розуму
Щоб не зійти з розуму...