"140 Grime Street" text
"140 Grime Street"
Jsem ten, kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
Jsem ten kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
Jsem ten kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
Jedu grime vibe, jedu grime vibe
Od chvíle co jsem tady já je tu grime vibe
Mám bars stejně peněz jsem jak banka
Banka, kterou všichni vykrádaj
Ale v klidu, ať si nechaj grime
Ať si třeba navzájem říkaj že mají style
Zkus se jich zeptat koho uznávaj
A možná ti dojde vod koho maj bars
Grime vibe G's, kluci dělaj grime
Myslej, že kecama udělaj hype
Bohužel nevidim nikoho z nich
Jsem na konci levelu neni tady vidět na start
Hype hype, kluci dělaj grime ale neznaj grime
Neposlouchaj grime, proto nemaj style
Nemaj to co já mám, nemusim dělat grime
Stejně mám grime vibe
Jsem budoucnost, voni minulost
Blá blá blá, už toho bylo dost
Hraji natvrdo, schopnost nic moc
Nikdo nikdy nebude mít možnost držet krok
Hlavní známkou rapu v čechách je blbost
Proto je celej českej rap jenom pitomost
Takzvanej českej grime na tom není líp o moc
A nejsem si jistej jestli mu chci pomoct
Jsem ten, kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
Jsem ten kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
Bydlím na 140 grime street
Ledový klima, nonstop padá sníh
A je nad slunce jasný
Že i přes tu špínu je to tady pořád krásný
Pořád píšu bars, nejsem básník
Pořád jedu dál jedu hard, jedu high speed
A jsem rád že pořád mám svý lidi
A v podstatě jich mám pořád víc
Ale taky mám spoustu wannabees
Který nemaj soudnost, nevidí že jsou strašný
Jseš hard jako Smack, to se nedá říct
Máš bars jako Smack, to se nedá říct
Prober se synku, co blázníš
Mý vlastní bars vydáváš za svý
Jestli vydáš CD měl bys mi dát prachy
Protože to co děláš je normální pirátství
Ani nejde vo to že já to dělám dýl
Jde hlavně vo to že já to dělám líp
A jejich rap hrozně smrdí
Říkám si jestli nemají sračky v dásních
U mikrofonu se každej z nich dáví
Protože prostě nejsou profesionální
Texty banální, rap triviální
Technika, skills a styl se vytrácí
Je to těžší když maj hlavy prázdný
Vydaj mixtape, texty jsou krátký
Je hrozně těžký umět psát víc
Ale nejtěžší ze všeho je umět psát líp
Proto jsou mý texty tak promáklý
Jsem ten kdo ví jak se dělá rým
Končí druhej sixteen, koncovka je stejná
Jakej je to pocit, je to krásný
Jsem ten, kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
Jsem ten kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
- AZLyrics
- S
- Smack Lyrics
mixtape:
"Bullet Time The Mixtape" (2020)
You May Also Like
Yzomandias - "O.K." Řek bych že sem OK
Ale zmrdi to furt zkoušej
Můj plán jinej než tvůj je
Já nemám čas na tvůj hate
Zóna 7 teď můj place
Nenáviděnej pořád sem
Neprávem odsouzenej
Osobou mou posedlej
Ty víc než já sám...
Pil C & Luca Brassi10x - "iba sny" Гори, гори, моя звезда
Гори, гори, моя звезда
Ты у меня одна заветная
Ты у меня одна заветная
Другой не бу—
Yeah, yeah, uh-huh
Hey, Pil
Dievčatá sa pýtaju na voňavku, vravím im Le Labo
Chcel som ju...
Calin - "Pistácie" Yeah, yeah, yeah
Yeah, yeah, yeah
Bývám poslední na party
Divná doba, divný hrátky
Věci nejdou vrátit zpátky
Vidím na tobě jak nenávidíš pátky
Věci nejdou vrátit zpátky
Ale za mě jsou to zatím hezký...
STEIN27 - "Habibi" Ganja můj gas, můj plug je ten best
Má karta je eso, tak dej mi ty pesos
Nejsem jeden ze sta, jenom jedu na sto
My dva stejný těsto, yeah
Ale v mojí krvi teče jenom kytara a bass
Kokain, vodka,...
Hard Rico & Yzomandias - "Narcos" Yah
Na-na-na-na, na
Uh, yah
Letím směr Karibik (Fuu), neletím chillovat (Fuu)
Letím to řešit, za to mě budete milovat (Yeah)
Vrátím se zpátky, kopa, ne kilogram
Sněží ve městě, dej si a nebudeš...