"140 Grime Street" text

"140 Grime Street"

Jsem ten, kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
Jsem ten kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
Jsem ten kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street

Jedu grime vibe, jedu grime vibe
Od chvíle co jsem tady já je tu grime vibe
Mám bars stejně peněz jsem jak banka
Banka, kterou všichni vykrádaj
Ale v klidu, ať si nechaj grime
Ať si třeba navzájem říkaj že mají style
Zkus se jich zeptat koho uznávaj
A možná ti dojde vod koho maj bars
Grime vibe G's, kluci dělaj grime
Myslej, že kecama udělaj hype
Bohužel nevidim nikoho z nich
Jsem na konci levelu neni tady vidět na start
Hype hype, kluci dělaj grime ale neznaj grime
Neposlouchaj grime, proto nemaj style
Nemaj to co já mám, nemusim dělat grime
Stejně mám grime vibe
Jsem budoucnost, voni minulost
Blá blá blá, už toho bylo dost
Hraji natvrdo, schopnost nic moc
Nikdo nikdy nebude mít možnost držet krok
Hlavní známkou rapu v čechách je blbost
Proto je celej českej rap jenom pitomost
Takzvanej českej grime na tom není líp o moc
A nejsem si jistej jestli mu chci pomoct

Jsem ten, kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
Jsem ten kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street

Bydlím na 140 grime street
Ledový klima, nonstop padá sníh
A je nad slunce jasný
Že i přes tu špínu je to tady pořád krásný
Pořád píšu bars, nejsem básník
Pořád jedu dál jedu hard, jedu high speed
A jsem rád že pořád mám svý lidi
A v podstatě jich mám pořád víc
Ale taky mám spoustu wannabees
Který nemaj soudnost, nevidí že jsou strašný
Jseš hard jako Smack, to se nedá říct
Máš bars jako Smack, to se nedá říct
Prober se synku, co blázníš
Mý vlastní bars vydáváš za svý
Jestli vydáš CD měl bys mi dát prachy
Protože to co děláš je normální pirátství
Ani nejde vo to že já to dělám dýl
Jde hlavně vo to že já to dělám líp
A jejich rap hrozně smrdí
Říkám si jestli nemají sračky v dásních
U mikrofonu se každej z nich dáví
Protože prostě nejsou profesionální
Texty banální, rap triviální
Technika, skills a styl se vytrácí
Je to těžší když maj hlavy prázdný
Vydaj mixtape, texty jsou krátký
Je hrozně těžký umět psát víc
Ale nejtěžší ze všeho je umět psát líp
Proto jsou mý texty tak promáklý
Jsem ten kdo ví jak se dělá rým
Končí druhej sixteen, koncovka je stejná
Jakej je to pocit, je to krásný

Jsem ten, kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street
Jsem ten kdo přitáhl do Čech grime
Jsem to já víš
Jsem ten kdo ví jak to dělat
Jsem to já víš
Jsem jedinej kdo je profesionální
Jedinej čech kterej bydlí na 140 grime street


mixtape: "Bullet Time The Mixtape" (2020)
Smack - Bullet Time The Mixtape mixtape cover
You May Also Like
Yzomandias - "O.K." Řek bych že sem OK Ale zmrdi to furt zkoušej Můj plán jinej než tvůj je Já nemám čas na tvůj hate Zóna 7 teď můj place Nenáviděnej pořád sem Neprávem odsouzenej Osobou mou posedlej Ty víc než já sám...
Pil C & Luca Brassi10x - "iba sny" Гори, гори, моя звезда Гори, гори, моя звезда Ты у меня одна заветная Ты у меня одна заветная Другой не бу— Yeah, yeah, uh-huh Hey, Pil Dievčatá sa pýtaju na voňavku, vravím im Le Labo Chcel som ju...
Calin - "Pistácie" Yeah, yeah, yeah Yeah, yeah, yeah Bývám poslední na party Divná doba, divný hrátky Věci nejdou vrátit zpátky Vidím na tobě jak nenávidíš pátky Věci nejdou vrátit zpátky Ale za mě jsou to zatím hezký...
STEIN27 - "Habibi" Ganja můj gas, můj plug je ten best Má karta je eso, tak dej mi ty pesos Nejsem jeden ze sta, jenom jedu na sto My dva stejný těsto, yeah Ale v mojí krvi teče jenom kytara a bass Kokain, vodka,...
Hard Rico & Yzomandias - "Narcos" Yah Na-na-na-na, na Uh, yah Letím směr Karibik (Fuu), neletím chillovat (Fuu) Letím to řešit, za to mě budete milovat (Yeah) Vrátím se zpátky, kopa, ne kilogram Sněží ve městě, dej si a nebudeš...