"Music" text

"Music"

Skoro nic pro mě není to co je music
Je jenom pár lidí a potom je music
A nejlepší music, je moje music, krev v mejch žilách, to je music
Live music, hype music, grime music, hard music
Live music, hype music, grime music, já jsem music

Zmrd hrál dva roky na klarinet a chce mi říct že o muzice nevim ani prd, flétna, kytara, klarinet, flašinet, je rok 2010, s někym sis mě asi spletl
Grime jsem poslouchal když neznali rap, rap jsem poslouchal už od pěti let, v tý době jejich rodiče poznali sex, udělali děti který jsou tu aby znali mě, Jo! tyhle kluci jsou tady teď, když jsem je poznal, tak mě srali hned, chlapeček hlásá, že jsem tady zabil rap a když mě potká, ptá jestli se napijem? Ne! Ne! Nene, sorry asi ne, dyť barman ti ani nenaleje, chci jenom jednu věc, nevšímej si mě a pokud jde o rap, tak si svý rady nech!

Skoro nic pro mě není to co je music, je jenom pár lidí a potom je music a nejlepší music, je moje music, krev v mejch žilách, to je music!
Live music, hype music, grime music, hard music
Live music, hype music, grime music, já jsem music!

Ve škole jsem říkal holkám "jste diliny" protože se jim líbily Kelly Family, vždycky jsem měl hrozně v píči tyhle kapely, pouštěl jsem si ICE T-ho a Public Enemy, všechny ty kundy se smály když mě viděly , jak se snažim napodobit svý oblíbený rappery, tehdy ty naivní blbky ještě nevěděli, že to budu já koho budou brzo chtít v posteli
Většinu času jsem trávil doma na zemi, u recordéru, kde jsem nahrával kazety, zažranej jsem vyráběl výběry, už tehdy jsem byl z muziky úplně v prdeli. Spolu jsme všechno vydrželi, ty jediná jsi mě nikdy nezradila, bejt radši slepej nebo hluchej? Fakt nevim ale nemít muziku, tak bych se zastřelil!

Skoro nic pro mě není to co je music
Je jenom pár lidí a potom je music
A nejlepší music, je moje music, krev v mejch žilách, to je music
Live music, hype music, grime music, hard music
Live music, hype music, grime music, já jsem music!

Už jsem měl jít dávno spát, jenže nejde potlačit potřebu psát, moje music je jako moje droga, jsem závislej, nejde to přestat brát
Jednoho dne chci bejt star, proto se musim snažit a bejt pořád hard, brát si to co mi patří, psát bars a krom toho jsem se ještě naučil hrát
Takže Smack One je i DJ?! Každej ví, že mam kvalitní výběr, sety v klubech, na rádiích a na CD's a v Central Station rozjíždim svý raves
A mí fans mě sjížděj a mladý MC's ke mně vzhlížej a každej čtvrtek všichni šílej, když Smackovy guny na rádiu střílej!

Skoro nic pro mě není to co je music
Je jenom pár lidí a potom je music
A nejlepší music, je moje music, krev v mejch žilách, to je music
Live music, hype music, grime music, hard music
Live music, hype music, grime music, já jsem music!

Mám milion textů ve svym compu, od teď když vydám CD, shodim bombu
A za milion textů, chci milion prachů, za ně chci posouvat dál svou tvorbu
Jedu nonstop, mam čip v mozku, music jak kdybych měl studio v kosmu, sto milionů stupňů celsia, láva se leje nechám vybouchnout sopku
Nemůžeš udělat nic, mí bomby jsou tu, začína se projevovat, kdo znal postup
Hrozbu najednou berete jako prospěch, progress, progress, konec slov, fuj!
Kde jste byli když jsem vás chtěl, v Polsku?
Ne! byli jste v prdeli, jeli Old School
Najednou jste se mnou, držte si odstup, stejně budete hnít a já porostu!

Skoro nic pro mě není to co je music
Je jenom pár lidí a potom je music
A nejlepší music, je moje music, krev v mejch žilách, to je music
Live music, hype music, grime music, hard music
Live music, hype music, grime music, já jsem music!


mixtape: "Bullet Time The Mixtape" (2020)
Smack - Bullet Time The Mixtape mixtape cover
You May Also Like
Viktor Sheen - "Ibalgin" Wo-oo-oh Lásko tohle je lovesong pro tebe Abych ti dokázal, jak tě miluju Ha... Miluju tě od tý doby, co tě pustili z Bohnic A ten kouř, co ti vychází z plic Perník je jediný, co umíš píct Alkohol...
Calin - "I Got It" Grr, jsem sickest, má hoe, ta je baddest Práší se na moje money, na Cayenne delivery v mojí garáži Hitnu tu pussy, I got it, kůže Italy, dnes neusíná Já dnes neusínám, kontrola letiště, v kapse mám...
Rytmus - "Cigánsky Sen" Yo yo Necítim bolesť Som cigáň detská ratolesť Není mi zima som zloba, som stále dole Milujem pouličné kurvy, počúvaj ma more Snívam o úspechu ako sa dostať z dola hore Som lásky plný a zas niekedy...
Gleb - "KOMANDER PUMP IT UP" Toto je už tretia novinka v rámci rebríčka Now shake that ass, yo, now shake that ass, yo Now shake that–, okay, neshakuj nič, nevyzerá to dobre Súsed, ktorého nenávidíš, má na krku velké zlato...
Nik Tendo - "13. Komnata" Slzy v očích V hlavě kolotoč Ptá se co jak kdy a proč Zlomený srdce Já nepřál si to Ani neplánoval jsem to Věř mi, že já zkoušel jsem to Ale zlomej sem hluboko uvnitř 13. komnata zamknuto Hej malá...