Текст пісні "Зміни"
"Зміни"
Не знав, що коли падає на плечі
Під поглядом твоїм вологий сніг
Він важить стільки ж, що й усі ті речі
Що жоден з нас так і не відпустив
Й поміж нами росте темрява прірви
Хибний шлях кличе нас знов
Але виринай зі снів
Шкода, що болить
Та нащо сліди свої
Ставити двічі
У минулорічний сніг
Знаєш же, тобі
Зміни так личать
І ми вирушимо в світ
Вихреснувши мить
Де хтось з нас за звичкою
Іншого кличе
Відпускаючи, люби
Себе більш за всіх
Це так тобі личить
Я обіцяю назавжди піти
Ти обіцяєш змінитись на краще
І я довіряю, та вже в самоті
На цьому тлі, щиро вважаючи:
Зі мною важче
Ти знов розквітнеш з приходом весни
Цього разу не позичай на це чужої думки
Досвід таки дається взнаки
Любов до себе - твої обладунки
Не іди в темряву прірви
Хибне те, що кличе нас знов
Але виринай зі снів
Шкода, що болить
Та нащо сліди свої
Ставити двічі
У минулорічний сніг
Знаєш же, тобі
Зміни так личать
І ми вирушимо в світ
Вихреснувши мить
Де хтось з нас за звичкою
Іншого кличе
Відпускаючи, люби
Себе більш за всіх
Це так тобі личить
Але виринай зі снів
Шкода, що болить
Та нащо сліди свої
Ставити двічі
У минулорічний сніг
Знаєш же, тобі
Зміни так личать
І ми вирушимо в світ
Вихреснувши мить
Де хтось з нас за звичкою
Іншого кличе
Відпускаючи, люби
Себе більш за всіх
Це так тобі личить
Writer(s): Єгор Кувалдін
- AZLyrics
- S
- Smetana Band Lyrics
You May Also Like
neksusha (нексюша) - "На Твиче" Я настолько асоциальный, что не мылся пару лет
И я днями и ночами залипаю на Twitch'е
Все друзья мне говорили: "Найди девушку уже"
Но друзей не заводил я, ведь они все в голове
Меня никто, ни за...
Buerak (Буерак) - "Неважно" Обними меня, мне страшно
Я чувствую себя всегда неважно
Обними меня, мне страшно
Я чувствую себя всегда неважно
Не давай мне обещаний
Меня укачало от тупых свиданий
Я даже нашёл себе работу
Но я не...
polnalyubvi - "Считалочка" Я любила твои руки, твои губы и глаза
Кто-то мой покой нарушил и, наверное, навсегда
Кто-то знает, что он хочет
Кто-то знает, как идти
Если будешь осторожен, он не сможет нас найти
Закрывай глаза и...
APFS (Автостопом по фазе сна) - "Опианариум" Ком в горле
Таблетки, марки, мы на тусе
Всё внимание к тебе, тебе к ебалу твои туфли
Алкоголь, был явно лишним в рационе
Я иду домой убить себя, о как же я расстроен
Не плачь, малой, они за всё тебе...
DEAD BLONDE - "Бесприданница" Так, понятно
Саня, давай следующую
Чем длиннее каблуки, тем короче юбка
Красная помада оставляет след на рюмке (Ах)
Розовая олимпийка, белые сапожки
Я не просто девочка, а девочка с обложки
В школе...