Текст пісні "The End"
"The End"
10 років шляху - 10 років в'язниці
Якщо на меті маєш мрію, що не здійсниться
10 років шукати чого ще нема в тебе
А нема все життя прийняття себе
Де би поновити своє завзяття?
Лікарі кажуть: "трохи неадекватний"
Одержимість надідеєю бути нахабним
Анти-героєм - зараз це виглядає незграбно, і правда
Доробок вже спалено у вогні
Третина слухачів обернулась на ворогів
Третина затаврувала нас в зрадники
І це значить, поряд залишилися насправді лише свої
Та коло сонця - сфера Дайсона
Пишу це як з колючим дротом на пальцях
Пишу, бо люди сходять з своїх дистанцій
Без радісних танців, без овацій
The e- the end, the e- the end
Приголомшлива історія, фінал
The e- the end, the e- the end
Приголомшлива історія, далі буде?
Хто б щось знав...
Дорожній знак, сірі блоки домів
Місто, як Тетріс, складений в лабіринт
Блукає шлях, пил догори
Двори тим похмуріше, чим доросліший ти в них, віриш?
Ми в перерві поміж актами
Перспектива далі жах, то ми
Вже не перекидуємось жартами -
Так втомив напрямок, і я не болід
Щоби змагатися тактами з фартом і йти
Вдача - то не про наші часи
У всіх пісень давно вже надламані голоси
Бачу сни, мов оголосив сезон злив, тож
Майбутнього не видно, а минуле змив дощ і
Наше місце - смітник історії
22-й рік тупо затролив
І ніхто нічого більше від тебе не просить
Питає дзеркало: "може досить?"
The e- the end, the e- the end
Приголомшлива історія, фінал
The e- the end, the e- the end
Приголомшлива історія, далі буде?
Хто б-
The e- the end, the e- the end
Приголомшлива історія, фінал
The e- the end, the e- the end
Приголомшлива історія, далі буде?
Хто б щось знав...
Та може десяти років таки достатньо?
Це також правда, я не давав задню не марно -
Цей апарат відробив вправно
Може хай йде своїм спадком на дно?
Що ти там бачиш в далечині?
За обрієм сивим, через дими
Пальцями виведу на вікні:
"Далі буде, чи ні?"
- AZLyrics
- S
- Smetana Band Lyrics
You May Also Like
Electroforez (Электрофорез) - "Зло" Думаю, что ты не вспомнишь все
Мои черты лица
Но я знаю, что твой дом
У трамвайного кольца
Ты красива, словно фьорд
Как удар через себя
Я боюсь, моя любовь
Слегка больна
Но что, если жажда делать...
LIDA - "Не Грусти Покури Отпустит" Ты знаешь, ты узнаешь всё сама
Ты прочтёшь всё по глазам, ведь не глупая
Ты всё понимаешь, а может к чёрту все слова?
Разбежимся как всегда по делам, которых нет
Я ломаю, твои планы на мой счёт
Боже,...
Valentin Strykalo (Валентин Стрыкало) - "Кайен" На телефоне месседж, ты не приедешь — ой, переживу
Хай слабаки с разбитыми сердцами плачут, но а я смеюсь!
Ведь моё сердце холодное, словно лёд
Ты не придёшь – а кто-нибудь другой придёт
Я слишком...
LSP (ЛСП) - "Убийца Свин" Он выполнил долг
Иначе не мог
Освежёванный волк
Не укусит за бочок
Труп - в мусорный бачок
А шкуру в мешок
Тулуп себе cошьёт
В нём будет хорошо
По ночному городу в тепле ходить
Прячась от неона...
POLMATERI (ПОЛМАТЕРИ) - "что тебе необходимо?" Я одеваюсь так, что у бабулек падает челюсть
Я так веду себя, что у меня потресканный череп
Нам надоело брать такси и мы угнали каршеринг
Когда мы были в Москве, мы будто вышли с пещеры
Но я не...