"Los" tekst piosenki
"Los"
(feat. Kaz Balagane)
W mojej głowie stale Rolls Royce
Moja szansa to mój voice, voice
Zawsze chciałem se tam dojść, dojść
Chyba mam do tego nos, nos
Znów w oddali słyszę głos, głos
Każda dziwka pali most, most
Znów w oddali widzę sos, sos
Taki chyba jest mój los, los
Każdy chyba miał to, a jak nie, to nie żył naprawdę
Tylko w śnie, tylko w śnie, wychodzę na miasto
Jakby w dzień, jakby w dzień, nie ma mnie znów trochę
Trzeci dzień, trzeci dzień nie mam dokąd wracać
Ale chcę, ale chcę, miałem ją na stałe
Czułem stres, czułem stres, teraz jestem sam znów
Chcę to mieć, chcę to mieć, to przed czym uciekłem
To nie fair, to nie fair
W mojej głowie stale Rolls Royce
Moja szansa to mój voice, voice
Zawsze chciałem se tam dojść, dojść
Chyba mam do tego nos, nos
Znów w oddali słyszę głos, głos
Każda dziwka pali most, most
Znów w oddali widzę sos, sos
Taki chyba jest mój los, los
Słucham nutek co ich nie ogarnia Shazam
Robię raban, wszystko to co stworzę to ekstaza
Co blokuje karła metr pięćdziesiąt w kapeluszu i obcasach
Nie dziwne że ci smutno, kiedy widzisz moje jaja
Ja mam okno na świat, nawet kiedy zamkniesz mnie w jebanych kazamatach, odpukać
Populizmem świata nie zbawisz, ale mój los to nowa sztuka
W mojej głowie stale Rolls Royce
Moja szansa to mój voice, voice
Zawsze chciałem se tam dojść, dojść
Chyba mam do tego nos, nos
Znów w oddali słyszę głos, głos
Każda dziwka pali most, most
Znów w oddali widzę sos, sos
Taki chyba jest mój los, los
Czego nie zrobię, każdy coś wie, każdy coś powie
Co w mojej głowie, każdy coś chce, nikt nie pomoże
Daj mi odpowiedź, jeśli coś wiesz, jeśli coś możesz
Daj mi odpowiedź, bo już nie chcę, bo już nie mogę
Taki chyba jest mój los, los
Taki chyba jest mój los, los
Writer(s): Nadim Akach, Jacek Wojciech Switalski, Karol Salepa
- AZLyrics
- S
- Smolasty Lyrics
You May Also Like
Wac Toja - "Czasem" To moje jest to jest mój dom
To moje jest to jest mój dom
Czasem wciskam stop i zatrzymuje misje
Wychodzę szybciej, znikam gdzieś dziwnie
Możesz zgubić trop, ale nie pytaj o nic mnie
Ja będę...
Deys - "Zabijam Ludzi" Jest takie miejsce, co nie można dotknąć
Tam gdzie się kończysz, zaczynasz
I słowo, moja piąta pora roku odwiedzi na nowo
I kurwa, żebyś wiedział, że nie spadną liście
Masz widzieć jak idę i wypłukać...
Sobel - "Kocham Cię Mamo." Przepraszam Cię mamo za błędy, ale powiedz jak mam zachować się
Tyle problemów, tyle złej energii, a potrafisz żyć i prosto stać na nogach
Wiesz, czasem "dziękuję" nie starczy, dlatego siedzę nad...
Young Igi - "Neandertalczyk" Hej hej hej hej
Hej hej hej hej
Hej
Nie wiem jak się zebrałem do najlepszych melodii
Do dzisiaj mam wrażenie że to przypadki
Chcą mi wmówić ze tak było i nie mam nic w sobie, ale tylko ja miałem...
Kaz Bałagane & @atutowy - "Za Linią" Latałem w koszulce Fishbone z lumpeksu, w dresie Realu z łapkami od Kelme
W Legii grał Citko z Karwanem i Mięciel, rzucam z balkonu ziemniakiem w koleżkę
Siedzę i patrzę na dziewiątym piętrze, widzę...