"Parę Minut" tekst piosenki
"Parę Minut"
(feat. PlanBe)
Kiedyś niepotrzebnie stałem z tyłu
Teraz wpadnę sobie tu na parę minut
Każdy chyba ma to za mój minus
Choć już nikt nie będzie miał takiego stylu
Kiedyś niepotrzebnie stałem z tyłu
Teraz wpadnę sobie tu na parę minut
Każdy chyba ma to za mój minus
Choć już nikt nie będzie miał takiego stylu
Nie-e ej, nie-e ej, nie-e ej
Takie chyba jest me motto, motto
By nie przegrać tu jak w lotto, lotto
Dzisiaj znowu jem risotto, otto
Każdy ciągle pyta po co, po co
By nie wrzucić tego w błoto, błoto
By przerobić to na złoto, złoto
Każdy ciągle pyta po co, po co
To jest właśnie moje motto, motto, ej
Takie chyba jest me motto
By nie przegrać tu jak w lotto
Takie chyba jest me motto
Każdy ciągle pyta po co
Kiedyś niepotrzebnie stałem z tyłu
Teraz wpadnę sobie tu na parę minut
Każdy chyba ma to za mój minus
Choć już nikt nie będzie miał takiego stylu
Nie-e ej, nie-e ej, nie-e ej, nie-e ej
Wpadłem tu na chwilę, zostałem na dłużej
Zostawiłem w tyle, wszystko nawet dumę
Jestem tylko chłopcem w wielkim świecie, uwierz
By się poczuć wielkim zaczął robić muzę
Daj mi parę minut
Pokażę ci więcej niż tych paru zawodników
Dałem temu serce, dałem na to wiele kwitów
Teraz trzymam w ręce kilka serio grubych plików
Jeszcze parę minut, chociaż kilka minut
Chce zatrzymać czas, kiedy nagrywam do bitu
Nie dawali szans, takich jak on było tylu
Teraz zwiedzam świat, uciekłem od tego syfu
Jee, jee, jee
Kiedyś niepotrzebnie stałem z tyłu
Teraz wpadnę sobie tu na parę minut
Każdy chyba ma to za mój minus
Choć już nikt nie będzie miał takiego stylu
Kiedyś niepotrzebnie stałem z tyłu
Teraz wpadnę sobie tu na parę minut
Każdy chyba ma to za mój minus
Choć już nikt nie będzie miał takiego stylu
Nie-e ej, nie-e ej, nie-e ej, nie-e ej
Writer(s): Norbert Kamil Smolinski, Bartosz Krupa
- AZLyrics
- S
- Smolasty Lyrics
You May Also Like
Otsochodzi - "PLS (Design)" Czuję, że jestem w domu, kiedy siedzę w studiu
Wyznaję pewną regułę jak moje crew, crew
Mówię im: nie proś o nic, nie
Nie proś o nic, nie
Nie proś o nic, nie
Nie proś o nic, nie
Czuję, że jestem w...
Young Multi - "Warszawa Nocą" Znowu to samo
Warszawa nocą, jadę przez miasto
Nie znam syrenki, lecz ruszam się żwawo
Telefon uciska mi kieszeń, dzwoni znowu ten iPhone (halo)
Znowu ten słodki głos, ku pamięci ciągle sięgam
Nie...
Żabson - "Los" Już nie patrzę na to co miałem
I nie czekam co mi los da
Codziennie myślę co mam zrobić dalej
A to mieszkanie jest dla mnie za małe, ej
Holenderski haze, a nie majeranek
Piszę kolejny tekst, za...
Ronnie Ferrari X Locke - "Ruskacz" Ruskacza bym się napił, wciągnął ścieżkę, blanta spalił
Potańczył do muzyki, pojebanie jak rosjanin
Zabrałbym Ciebie na wyprawę życia do Toskanii
Oczami wyobraźni widziałbyś nieba bramy
Ruskacza bym...
Guzior - "TRAPSTAR" Złe przedmioty mnie nachodzą w moim domu, chcą mnie zastać
Czarna dziura w sercu chce mnie wciągnąć, chce mnie zassać
Nie selekcjonuję złego gówna, jedno popchnie drugie
Wszystkie do jednego wora...